Opinie o Gispartner Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gispartner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gispartner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gispartner Sp. z o.o. w Wrocław

Niestety nie polecam ze względu na nepotyzm.

Czy wyłącznie z tego powodu nie polecasz pracy w firmie? Warto nadmienić, czym jest nepotyzm tak, by wszyscy użytkownicy forum zrozumieli Twoją wypowiedź. Nepotyzm to według definicji faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk. Czy na pewno miałeś na myśli właśnie to słowo? Zechciej proszę precyzyjniej wyrażać swoje zdanie na temat firmy Gispartner.

@Karolina

Tak, nepotyzm. Była dziewczyna prezesa jest kierowniczką działu, inna dziewczyna prezesa była ekspertką od HR, szwagierka prezesa jest księgową i kadrową itd. Kiedy w czasach kryzysu szeregowy pracownik otrzymywał wynagrodzenie równe 1000 zł i maila z przeproszeniem, to w tym czasie reszta 'rodzinki' z Sycowa opalała się na zagranicznych wakacjach, bo oni otrzymywali wypłaty, a my nie. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz co to słowo oznacza w praktyce Gispartnera.

Mrk81

Jak na 100 osób trzy i to merytoryczne pochodzą z rodziny, to raczej świadczy o rozsądnym podjeściu firmy. Nie ma żadnych problemów z terminową wypłatą wynagrodzeń. Nikomu, a nie jestem z Sycowa. :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Gispartner Sp. z o.o.?

MOK

tak lub zdalnie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Gispartner Sp. z o.o.?

wrocławianka

Elastyczne w granicach "normalnych" biurowych. Ale pewnie, jak ktoś kocha pracę z nietoperzami, to do dogadania. ;)

Czy pracownicy w Gispartner Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

gisowiec

Bardzo, atmosfera jest bardzo dobra

Renata
@gisowiec

@gisowiec To duży plus w miejscu pracy. A jakie są możliwości na awans w Gispartner? Odpowiesz?

gisowiec
@Renata

Generalnie raczej standardowo - zależy od stanowiska i wyników. Mniej mogę powiedzieć o działach administracyjnych, ale w it wszystko zależy od rozwoju twoich umiejętności.

Firma Gispartner Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Test Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
mietek

Firma zbiera cv-ki na zapas, ma na stronie otwarte oferty pracy, ale po wysłaniu aplikacji firma nie odpowiada, mimo spełnienia wszystkich wymagań i kilkuletniego doświadczenia.

kami
@mietek

W moim przypadku rzeczywiście rekrutacja trwała długo bardo. Ale w końcu pracuję!

kami

Jak ktoś nie lubi korpo-klimatów, a chce mieć stabilność pracy w firmie, to polecam Gispartnera. Czasami może trochę organizacja kuleje, ale ostatecznie wszystko się udaje, bo projekty (w tym kobyly!) są dowożone. Potwierdzam, że team jest bardzo spoko. Tylko ekspres do kawy coś ostatnio niedomaga. ;)

Eliza

Witam, Jak wygląda rekrutacja w Gis partner? Jakich zarobkow można się spodziewać na początku? Czy przyjmują wykwalifikowanych gisowców i osoby do podszkolenia, nauki również?

EMOt
@Eliza

Odpowiadam od razu: rekrutacja bez specjalnych wydziwiań jak w korpo. Zarobki zależne od statusu - raczej po prostu "normalne". Biorą też ludzi do wdrożenia i przeszkolenia - warto, jest kilka sporych mózgów w GISPartner. W tym ja. ;)

Eliza
@EMOt

@EMOt dzięki za odpowiedź. A czy jest możliwość pracy dorywczej?

EMOt

Niektórzy trochę cisną, ale w porównaniu z firmami, w których wcześniej za…suwałem, to jest więcej niż ok. Faktycznie centrum to to nie jest, ale sporo komunikacji jest 3 min. od firmu – pl. Kromera. Wynagrodzenia ani niskie – ani wysokie, od taka rynkowa średnia. Jak dla mnie – polecam.

Kara

Moja pierwsza praca - porównania więc brak. Jak dla mnie super, bo przede wszystkim jjest wsparcie ludzi dookoła i nie ma szalonego wyścigu szczurów, czego strasznie się bałam. Potwierdzam opinie innych z GoWorka, że atmosfera jest naprawdę dobra. Miejsce faktycznie nie w centrum, ale  Browar 100Mostów 5 minut na piechotę. Można wbijać. :)

Bomber

Pracuję od kilku lat, można nauczyć się wielu rzeczy, nie jest się szufadkowanym, więc możliwe są przejścia do innych dziedzin, specjalizacji, biorę to na plus. Nie jest nudno. Po dawnych problemach nie ma śladu. Można by trochę lepiej zorganizować kilka rzeczy,ale to jak wszędzie, poza tym ok.

KazDW

W tej firmie pracuję kilka miesięcy. Słyszałem o problemach z wypłatą wynagrodzeń, ale u mnie nigdy problemu nie było. Podobno wynikało, to z niezapłacenia im przez inną firmę dużej kwoty.Jak mówiłem u mnie zawsze wszystko na czas. Praca, jak praca. Na plus atmosfera, ludzie bardzo fajni. Dla mnie największym problemem jest dojazd, bo mieszkam z drugiej strony Wrocławia. Generalnie OK.

@KazDW

Możesz rozwinąć swój wpis? Na czym polegała Twoja praca w Gispartner?

Konrad

Pewni jesteście, że nic pozytywnie nie można powiedzieć o firmie?

Dorota
@Konrad

Pracowałam w GISPartnerze 3 lata. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Gdyby nie wyjazd do innego kraju na pewno pracowałabym tam dalej. Ciekawe i różnorodne projekty, bardzo dobra atmosfera w pracy i ludzie na których pomoc zawsze można liczyć. Po pracy w tej firmie na pewno nabierzesz dużego doświadczenia zawodowego. Pierwsza taka praca w której zarząd stawia się na równi z pracownikami. Minusem jest dość duże tempo pracy, nie każdy to lubi.

@Dorota

Pomimo tego, że na forum byłaś aktywna jakiś czas temu, chciałabym żebyś wyjaśniła mi pewną kwestię. Wspomniałaś, że w firmie można nabyć duże doświadczenie zawodowe. Czy odbywa się to również dzięki temu, że Gispartner organizuje szkolenia lub udział w kurach dokształcających? Jeżeli tak, to podziel się informacjami, jakiego zakresu one dotyczyły. Zależy mi, na konkretnej odpowiedzi.

@rty, jeśli dobrze zrozumiałam, oskarżasz firmę o oszustwo, ponieważ wypełniłeś nieprawidłowo zadania testowe? Jeśli miałeś jakieś wątpliwości czy poprosiłeś osobę odpowiedzialną o dokładny opis i wyniki zadania? Na forum niewiele osób będzie mogło pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. Tego typu sytuacje najlepiej wyjaśniać bezpośrednio w firmie.

Były1234

Potwierdzam. Brak płynności finansowej firmy prowadzi w efekcie do bardzo dużych opóźnień w wypłatach dla pracowników. Zazwyczaj wypłaty nie dość że wypłacane z miesięcznymi opóźnieniami to żeby tego było malo- w dwóch albo trzech "ratach" . Na rozmowach kwalifikacyjnych temat braku płynności nie jest poruszany przez osoby prowadzące rekrutację, a taka sytuacja trwa już wiele lat. Coraz częściej zatrudniane są osoby w trakcie studiów. Brak konkretnego profilu pracy na danym stanowisku pracy ponieważ każdy z zatrudnionych zajmuje się wszystkim na co akurat jego przełożony ma ochotę. Notorycznie problemy z organizacją pracy we wszystkich działach firmy. Dodatkowo kilka osób czuje się jakby byl prezesem/dyrektorem firmy w rzeczywistosci będąc na stanowisku szeregowym.

abc

Atmosfera w firmie była ok - to z plusów. Natomiast organizacja pracy, sposób zarządzania i uwarunkowania rynku doprowadziły do fatalnej sytuacji finansowej i braku spłaty zobowiązań - niekiedy w bardzo żenujący sposób i niesprawiedliwie dla pracowników. Kto miał głowę na karku i możliwości zmiany, już tam nie pracuje. No niestety - bardzo słabo.

xyz

Atmosfera w firmie była świetna. Jednak notoryczne problemy organizacyjne i z dotrzymaniem terminów. Powtarzały się sytuacje braku pieniędzy na wynagrodzenia , wypłacanie po terminie albo częściowe, nie mówiąc juz o nadgodzinach. Zwodzenie pracowników co do faktycznego stanu finansów firmy.

admin

Wiesz czy w firmie Gispartner Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Gispartner Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gispartner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gispartner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gispartner Sp. z o.o.?

Gispartner Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Gispartner Sp. z o.o.