Opinie o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. w Chorzów

Warunki FWP. Ceny hotelowe. Nigdy już rodziców nie wyśle w taki (usunięte przez administratora) Obecnie rodzice są w Mrzeżynie i korzystają z urlopu z ,,panem butelką,,. Gość chodzi po śmietnikach i ten (usunięte przez administratora) znosi do swojego samochodu lub pokoju. Czy to jest normalne? Gość ma rejestrację z Chorzowa!! Ponoć wykupił wakacje w biurze ,,Jan,,. Ludzie... Takich warunków nigdy moi rodzice nie mieli. Za co ja płacę...

Krzysiek

Okropne warunki. Niewspółmierne ceny. W katalogu wygląda super, w rzeczywistości katastrofalne ośrodki kolonijne i FWP. Zmarnowane pieniądze. Przed wejściem do łóżka polecam sprawdzić pościel, ja w swoim łóżku znalazłem robaki. Prawdopodobnie pluskwy. NIGDY WIĘCEJ! Nie polecam nikomu, chyba że wrogowi.

Olga

Naprawdę uważasz, że są niskiej jakości, czemu? Ja to bym chciała wiedzieć, jak z pracą jest i czy podobnie. Czy warunki płacowe dostosowane do współczesnego życia?

Czaro

Jakieś języki obce są niezbędne, by móc pracować, jako przedstawiciel firmy, w trakcie turnusu? Informują tam na stronie, że nad sprawnym i niezakłóconym przebiegiem każdego turnusu czuwają nasi przedstawiciele i właściciele ośrodków. Więc jakie są dokładnie zadania i również pieniądze z takiej pracy? To całoroczne zajęcie, czy czysto sezonowe?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tadek

To bardzo nieuczciwe, że jako pracownicy biura wystawiacie sobie pozytywnie opinie. Podobnie z plusami. Czy nie lepiej po prostu organizować wspaniałe wczasy dla ludzi którzy chętnie wam zapłacą za super wakacje? To takie trudne być uczciwym? Jest ogrom ludzi którzy chcą luksusowych wczasów za odpowiednią cenę tylko trzeba do nich dotrzeć. Nie ośrodków dla NFZ.

Czy jest możliwość pracy w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. na część etatu?

eva

od lat korzystam z ofert biura Jan i zawsze bylismy z mezem zadowoleni niestety w tym roku musielismy zrezygnowac z uslug tego biura oplaty za pobyt w ktorymkolwiek obiekcie z ofert biura to potworny wydatek dla dwoch osob to ponad 5.000,- za 11 dni/ 10 dob/ bardzo zaluje ale mimo tego polecam uslugi tego biura pozdrawiam caly zespol i zycze wszystkiego najlepszego

@eva

Znajdą się inni którzy zaplaca więcej za ofertę.

@eva

Widać nie tylko my mamy podobne odczucia. Takie kwoty pozwalają wyjechać po za Polskę bez większych problemów, a nie tłuc się autokarem do kolonijnego ośrodka. Szkoda. Bo było fajne biuro.

Tadek

Niestety tegoroczna oferta to kpina. Brak terminów wakacyjnych i obiektów na jako takim poziomie. Kto pojedzie w październiku do kolonijnego ośrodka nad morze? Ceny kosmiczne. Organizując sobie indywidualne wakacje można zrobić to kilka razy taniej w tych samych obiektach. Spędziłem zeszłoroczne wakacje w Niechorzu z biurem ,,Jan,, i był to koszmar. Podstawiony autobus to raczej (usunięte przez administratora) wóz,, jeden kierowca na 10 godzin jazdy, brak kawy, herbaty, ciasnota niemiłosierna. Sam ośrodek OK. Wyżywienie tragiczne. Miejscowość OK na warunki polskiego morza. Tylko nikt nas klientów nie poinformował że pojedziemy ze sporą grupą zorganizowaną górników KWK Mysłowice. To kpina z klienta. Albo organizuje się wyjazd grupowy albo się go nie organizuje by nie łączyć innych klientów. Chyba nie muszę mówić jak podłym zachowaniem wykazują się w.w. osoby. Podczas wyjazdu były osoby nieletnie które musiały zrezygnować z większości atrakcji z tym kolacji z racji zachowania ,,górniczej braci,,. Zamieszczam opinie w tym miejscu bowiem biuro nie pozwala na inne formy wypowiedzi. Bardzo żałuję upadku tej firmy. Gdyż dla mnie było idealne. Wręcz skrojone na potrzeby. Niestety obecnie jest to nieakceptowalne.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.?

Nina

Jeśli decydujesz się na wyjazd z w.w. biurem podróży wcześniej przeczytaj opinie o ośrodku do którego jedziesz. Google.com nic nie kosztuje. Zaś dowiesz się wielu ,,ciekawych informacji,, za co płacisz.

Bronisław

Z ich strony wynika, że są obecni na rynku turystycznym od 1995 roku i że biura w Zabrzu, Sosnowcu, Chorzowie i Katowicach prowadzi doświadczony zespół profesjonalistów. Jakie więc są tu możliwości zatrudnienia dla kogoś niedługo po ukończeniu studiów z zakresu turystyki? Czy firma oferuje UoP i dobre zarobki?

Wczasy świąteczne w hotelu Impresj Duszniki Zdrój obiady fatalne obiad świąteczny kasza kawałek pieczeni dwie ćwiartki ogórka kiszonego zimna wigilia w formie stołu szwedzkiego do którego stało się 15 minut nie polecam tego biura

@1234

nie zgadzam sie z opinia jest do bani od lat korzystam z usug biura Jan w Chorzowie i ani razu nie zdarzylo sie ze sie zawiodam profesionalizm uprzejmosc wiedza a przede wszystkim dbalosc o klientow biura to sie liczy skoro pobyt swiateczny byl wg opini do bani trzeba bylo skorzystac z uslug innego biura albo wyjechac do najdrozszego hotelu w Posce noc to 16.000 od osoby osobiscie bylam w hotelu Impresja w Dusznikach i kazdemu polece pobyt w tym miejscu tym ludziom chce sie pracowac a jedzenie bylo tak bogate tak obfite tak smaczne ze trudno opisac wstyd mi za taka opinie jak wyzej

@1234

dwa dni temu wrocilam z swiateczno-wielkanocnego wyjazdu do Dusznik Zdroju hotel Impresja podroz bezproblemowa dwoch kierowcow przerwa na wc i niepelne 4 godz jazdy autokarem z klimatyzacja i po sprawdzeniu stanu technicznego jedzenie powiem krotko bez zarzutu niektorzy z nas nie maja takiego w domu i na zimno i na goraco pobyt udany i to bardzo wycieczka kolejka do Zielenca druga wycieczka autokarowa do Polanicy Zdroj a w wielkanocny poniedzialek wystep uczestnika Voice Senior i udany koncert personel hotelu bardzo bardzo pomocny we wszystkim mysle ze po tak obelzywej opinii naleza sie przeprosiny no chyba ze jest pani....................

@Nina

No ale widzi Pani sytuacja ma się tak, że każdemu co innego może się przecież spodobać i odwrotnie. To dobrze, że u Pani wycieczka odbyła się pomyślnie, no ale jak widać komuś innemu nie podeszło to do gustu. Bez sensu wymagać od kogokolwiek przeprosin w takiej sytuacji. ;) Ale ogólnie to faktycznie agencja wszystko bez zarzutu zorganizowała jeśli chodzi o wyjazd? Będzie Pani jeździć z nimi częściej?

@Elżbieta

oczywiscie ze bede jezdzic z biurem Jan jedno jest pewne ze jak sie chce komus"przywalic" bezmyslosc ludzka nie zna granic PRZEPROSINY w 100% i to na forum publicznym moja propozycja jest aktualna najdrozszy hotel w Polsce 16.00,- za dobe tam mozna narzekaac do woli

NINA

nie 16,- a 16.000,- za jedna noc

@Nina

Tak? No dobrze no to zobaczymy czy będzie skłonna przeprosić, chociaż szczerze wątpię. ;) A cenowo w końcu jak ten wyjazd wyszedł? Bo mi teraz chyba to umknęło a chcę parę rzeczy sobie porównać. ;)

@Elżbieta

Pani Elzbieto w katalogu biura Jan z Chorowa obejmujacego byle juz wyjazdy swiateczno-wielkanocne dokladnie jest napisane co gdzie jak i cena co dla potencjalnych klientow biura ma znaczenie proponuje zajrzec dotyczy to rowniez wyjazdow wakacyjnych standardy pensjonatow dw hoteli sa rozne w zaleznosci od ceny zawsze mozna doplacic do pokoju de lux

Damian
@Nina

Widzę chętnie jeździsz z tym biurem i jesteś zadowolona. Wiesz czy dużo trzeba dopłacać do takiego pokoju o podwyższonym standardzie jak napisałaś?

Ala
@lamia

Biuro Jan w Chorzowie oceniam bardzo dobrze,ale obiady świąteczne w hotelu Impresja fatalne,to nie obiad świąteczny,śniadania i kolacje super

@Ala

A jak wyglądał taki obiad? Był niesmaczny czy za mało wyszukany?

Alina
@Damian

Z tego co wiem to niedużo.

@Damian

co do pokoju to byl taki jaki chcialam malutki salonik z wygodna kanapa wyjscie na balkon wygodne lozko czajnik zestaw herbat/kawe mialam wlasna/ nie doplacalam ani jednego grosza z cala stanowczoscia polecam ten hotel na swieta ze zrozumialych wzgledow nie napisze nr pokoju

@Ala

Alu jezeli Twoje kubki smakowe sa tak wrazliwe proponuje odwiedzenie baru mlecznego obiad swiateczny byl na najwyzszym poziomie i to takim ze Gordon Ramsey czy Wojciech Amaro zjedli by go ze smakiem mam propozycje dla Ciebie zrob sobie wodzionke i smazone ziemniaki we wlasnym domu na pewno beda smakowac a ja no coz zycze smacznego

@Lamia

No ja nie wiem czy ja wodzionka i ziemniaczki same będą smakowały skoro jej nie podeszło tutaj to czym podobno sam Ramsey by się nie poszczycił. ;p I jesteś pracownikiem agencji czy hotelu? Bo zastanawiam się czemu tacy niemili dla klientów w sumie jesteście. :(

@1234

bo jest falszywa i nieadekwatna do stanu faktycznego trzeba bylo zostac w domu i zamowic catering

@Elżbieta

Elzbieto jestem zwyklym klientem biura ale krew mnie zalewa gdy czytam falszywe oskazenia klamliwe oopinie przyklad: szwedzki stol sniadaniowy uginajacy sie od jadla wszelkiego rodzaju a ja mialam ochote na sadzone jajko i...................specjalnie zrobiono je dla mnie bez jakiegokolwiek komentarza zamiast bezpodstawnie oskarzac pracownikow najlepiej zostac w domu pod kluczem

@Lamia

A rozumiem, bo widziałam etykietkę pracownik cały czas i się pogubiłam po prostu. No niestety jaki klient taka opinia, rozumiem złość skoro faktycznie masz całkiem odmienne zdanie ale chyba jednak takie przepychanie się słowne na nic się nie zda?

@Nina

Kilka dni temu wrocilam z pobytu w Hotelu Spa Adam*** w Kudowie Zdroj z ktorego jestem bardzo zadowolona Biuro wywiazalo sie z tego co bylo w ofercie choc osobiscie mialabym kilka uwag natury technicznej np;zolwie tempo windy obleganej w porze posilkow i zabiegow mozna to chyba naprawic,druga rzecz to wyjatkowo niewygodne i niewymiarowe poduszki na lozkach dobrze ze byl jasiek jakos dalam rade milym akcentem byla kolacja grilowa na koniec turnusu co do podrozy do Kudowy Zdroj byla bezpieczna ale niewygodna dla kogos kto ma ponad 1,70 wzrostu jazda z podkurczonymi nogami byla niewygodna jecalismy minibusem co dla osob o kulach a byly takie byla trudna i uciazliwa spowrotem jecalismy autokarem z dwoma kierowcami pokoj byl taki jaki ccialam choc wolalabym z widokiem od frontu ale to tylko drobiazgi podczas naszego pobytu 22:08 do 01:09 w Kudowie Zdroj odbywal sie festiwal im St.Moniuszki rarytas wiec bylo co sluchac i ogladac ogolnie jestem zadowolona pozdrawiam

Maria wczasy we wrześniu 2020r

oferta przewozu to nieporozumienie, KATASTROFA. Jeśli chcecie oferować wczasy z przejazdem to nie starymi, bez badań technicznych autokarami. Odpowiadacie za bezpieczeństwo przewożonych osób. Komfort żaden.

nina
@Maria wczasy we wrześniu 2020r

to co pani napisala jest bzdura bez pokrycia kazdy pojazd dopuszczony do przewozu pasazerow jest sprawdzany przed wyruszeniem w trase nawet na niewielkiej odleglosci jedzie dwoch kierowcow ktorzy robia przerwy gdyz wymagaja tego zamontowane w autokarach urzadzenia zawsze pracownicy biura Jan pytaja czy zainteresowana osoba bedzie korzystac z wlasnego transportu wtedy odliczana jest suma przeznaczona na transport przy oplacie za usluge fotele w autokarze sa wygodne z mozliwoscia regulowania siedzenia do pozycji pollezacej a moze pani skorzysta z innego srodka lokomocji np pociag rower czy nawet hulajnoga hi hi hi

Krystyna
@nina

a kto sprawdza czy pojazd jest technicznie sprawny ? wasz pracownik czy mechanik, a moze policjant wezwany przez klienyów?

@Krystyna

autokar sprawdzany jest przez odpowiednie organy na zlecenie firmy ktora korzysta z uslug przewozowych pani myslenie jest na poziomie zlobka fe nieladnie jezelima pani jakiekolwiekuwagi rozwiazanie nasuwa sie samo.............korzystanie z uslg innego biura podrozy lub prywatne pojazdy a na miejsce wypoczynku zamowic sobie taxi polecam

Bożena
@Nina

jeżeli się zamawia autokar na wycieczkę to przecież można zapytać jakim stanie są te autokary...

nina
@Maria wczasy we wrześniu 2020r

wlasnie wrocilam z swiatecznego wielkanocnego wyjazdu do Impresji w Dusznikach Zdroj termin 14:04 do 19:04;2022 podroz bezpieczna szybka i komfortowa pobyt bez zastrzezen pokoje czyste i wygodne o odpowiednim standarcie jedzenie wystarczajaca ilosc urozmaicone smaczne i w nieograniczonej ilosci/procz obiadu/ tak samo jak napoje cieple i slodkosci ciasta i inne wypieki jak rowniez dodatkowe dania na cieplo do sniadania i kolacji polecam z pelna swiadomoscia teh hotel bo zasluguje na to by do niego wrocic

Maria wczasy we wrześniu 2020r

dom wczasowy na 100% godna polecenia, natomiast autokar to KATASTROFA. Nie wiem czy miał badanie techniczne i czy był dopuszczony do ruchu. Właściwie to jestem przekonana że nie miał. Biuro "JAN" oferując przewóz bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo i komfort podróży, a odpowiedzi z w/w wpisów świadczą o tym że "umywają ręce". To karygodne i dziecinne tłumaczenie!!!!

@Maria wczasy we wrześniu 2020r

od lat korzystam z uslug biura Jan w Chorzowie i nigdy nie zdarzylo sie by autokar ktorym podrozowalismy byl.................katastrofa ja to pani nazwala gdy nie ma pelnego autobusu biuro zapewnia wygodna jazde zastepczym pojazdem z dwoma kierowcami nie sadze by autokary byly niesprawdzane to niemozliwe to wzialby taka odpowiedzialnosc na siebie gdyby doszlo................lepiej nie pisac pewno ze jazda np nad morze autokarem trwa ok 15 godz ale czyz trzeba jechac nad morze jak pani miala zastrzezenia trzeba bylo wziasc taxi albo zostac w domu i pojechac na Rodos/ rodzinne ogrodki dzialkowe ogrodzone siatka/ jest takie powiedzenie jak sie chce komus przywalic kij zawsze jest pod reka

lucyWil

Od lat korzystam z usług A.T. Jan i zawsze wracam z wczasów zadowolona. Morze, góry - wszędzie jest to co oferują w katalogu.

@lucyWil

masz calkowita racje owszem zdarzaja sie sytuacje ktorych nie da sie uniknac ale zawsze jest jakies wyjscie odwiedzilam z biurem Jan Duszniki Iwonicz Zdroj i Kudowe Zdroj a tym roku juz mam rezerwacje na kolejny wyjazd Pani Grazyna na kazde zadane przeze mnie pytanie miala rzeczowa i pelna odpowiedz doradzila pomogla wybrac

@lucyWil

masz calkowita racje w ofertach biura zawsze jest to co powinno byc a jak spedzimy ten czas to nasz wybor jezei ktos ma wieksze aspiracjje to ofert w necie jest tyle i w roznnych ceach ze az gkowa boli dokladnnie jest to co w atalogowej ofercie a moze i wiecej a jak komus nienpasuje zawsze moze zmienic biuro albo skorzystac z prywatnego wyjazdu nie tokeruje osob ktore w domu,,,,,,,,,,,,,,,,lepiej nie naopisze a w podrozy to wydziwiaja wtedy najlepiej siedziec w domu

Artur

Ale to forum pracownicze więc skąd pomysł narzekania właśnie tu? A nawiasem mówiąc wszyscy wiemy w jak tragicznej sytuacji pandemia postawiła branżę turystyczna, więcej zrozumienia.

Joanna

Podróż powrotna okazała się kompletnym fiaskiem. Autokar, który zabrał nas z miejscowości Grzybowo, pojechal nastepnie do innej miejscowosci i zabral kilkadziesiat osób z krakowskiego biura podrozy, ktore probowaly nas, w sposób zdeydowany i niezbyt uprzejmy zmusic do ustapienia "ich miejsc". Pani przewodniczka z ich grupy i biura dołączyła dopiero po kilkunastu minutach, nie próbując niczego wyjaśnić i rozładować konfliktu. W grupie krakowskiej dorosła niepełnosprawna osoba swoim zachowaniem(skądinąd zrozumiałym dla nas dorosłych) spowodowała jednak niepokój a nawet płacz u naszych dzieci, niewiedzących co sie dzieje i skąd ta agresja, krzyki i hałas. W przecież wystarczyła rzetelna informacja na poczatku podróży do obydwu grup. Uważam, ze firma Jan zawiodła i, z powodu zakończenia jakie nam zgotowała, nie zasługuje na rekomendację.

@Joanna

Informacja została przekazana, a grupy połączył przewoźnik. Niestety nie mamy pływu na zachowanie innych ludzi, a każdy w autokarze miał swoje miejsce i podróż przebiegła bezpiecznie i bez problemu.

Klaudia

Czy firma poszukuje może pilotów? Albo jest ktoś kto pracował jako pilot i może coś opowiedzieć?

Daria

Miałam nadzieję, że dowiem się coś o pracy w firmie. Jak zarobki i jaki system pracy.

Janusz

Katastrofa jakaś do naszego autokaru wszedł jakiś nie normalny człowiek,dosiadli się jacyś krakowiczanie a cały autokar był nasz ps wyganiają nas z miejsc. ????????????????????

@Janusz

Na zachowanie innych osób nie mamy wpływu. Państwo mieli pierwszeństwo jeśli chodzi o zajętość miejsc, ponieważ to nasze biuro zapewniło nocleg dla kierowcy który po Państwa przyjechał, a tamta grupa dosiadała się i nie powinna się tak do Państwa zwracać. Sprawa była zgłoszona do przewoźnika.Natomiast każdy miał swoje miejsce w autokarze, a kierowca dowiózł Państwa bezpiecznie na Śląsk. Mamy nadzieję że pobyt w Pensjonacie Róża był udany.

Justyna

Może ktoś ma wiedzę czy agencja potrzebuje pracowników głównie przewodnika z językiem tureckim?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. - Chorzów

• Jak się pracuje w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.?

Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.
  • Kazimierza Wielkiego 2
    41-500 Chorzów
  • NIP: 6272731962 REGON: 242902264 KRS: 0000416999

Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.