Opinie o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. w Chorzów

Eryk

Zanim wyślecie swoich rodziców na wakacje sprawdźcie czy w ośrodku nie ma wszy czy karaluchów. Tak jak w Międzyzdrojach czasami bywa. Ewentualnie rodzice nie dostaną spleśniałych produktów na śniadanie w Niechorzu bowiem przecież czasami się zdarza. Co gorsza nie dostaną w ogóle śniadania w Mrzeżynie bowiem kierownik (usunięte przez administratora) stwierdzi, że za dużo jedzą informując co niektórych grubasków. Zaś pani pięknie przedstawiającej się raz jako klient raz jako przedstawiciel biura życzymy powodzenia. Czasy kiedy bili się o (usunięte przez administratora) minęły. Na szczęście dziś jedynie wspominamy istnienie niedoinformowanych klientów. To zbiór informacji znaleziony w internecie.

@Klara

dzis tj 02.04.2024 wrocilam z swiatecznego wielkanocnego wyjazdu do hotelu Impresja w Dusznikach Zdroj wyjazd bardzo bardzo udany od kazdym wzgledem kierowca dowiozl nas na miejsce szybko i bezpiecznie duzy wygodny autokar spelnil nawet wyrafinowany gust co do jedzenia to...........moglabym napisac drugie Quo Vadis nie brakowalo niczego nawet czarnego i czerwonego kawioru jedyne zastrzezenie to osoba rezydenta grupy uwazam ze na tym stanowisku powinny byc mlodsze osoby z zapalem i checia do pracy a ta pani po prostu byla dziekuje Janowi za zorganizowanie tego wyjazdu

Mysłowice kks

Jeżdżą głównie emeryci i bardzo biedna (usunięte przez administratora) górnicza. Nie jest to biuro wysokich lotów i nie spodziewajcie się osób na poziomie. Można trafić na niesamowity plebs górniczy.

@Mysłowice kks

wcale nie uwarzam sie z biedna nie kazdy emeryt taki jest a na wyjazdy wybieraja sie i inne osoby w wieku przedemerytalnym a nawet i wczesniej Ty tez a moze juz bedziesz stary kto Ci poda szklanke wody jestes prostakiem

jerzymol1947@gmail.com

Jezdzimy z Janem kilka lat.Bardzo spadla czesc uslug,gadzety.Ceny co roku ida w gore.Juz nie ma wczasow dwu tygodniowych.W tym roku bylismy w Wladyslawowie gdzie doplacalismy za pokoj z balkonem 100 zl. od osoby.

Terry_Girrsey_⁷²
@eva

Widać brak klientów. Pracownicy a dokładnie jedna pracownica ma dużo czasu by wyżalać się w internecie. Prawda taka że to jedno z tych biur w stylu ,,tanie wczasy dla emeryta,,. Gdzie ani nie jest tanio ani nie jest dla emeryta bo głównie korzysta z tego (usunięte przez administratora) z grup zawodowych. Albo górników albo innego (usunięte przez administratora) Ten przybytek jest super opisany na grupach ff i X. Szkoda tracić czas. Nawet cenowo nie są już atrakcyjni.

Ole Ole Anna

Wakacje były super. Rewelacja. Oferta Pustkowo. Jestem wniebowzięta. Już na samym początku okazało się że w ośrodku mamy więcej obowiązków niż praw. Byłam zachwycona. To niesamowite jak można za własne pieniądze być wspaniałe poniżony. Nigdzie lepszego poniżenia nie doznałam. Dziękuję!! W dodatku urok pana który miał problemy z higieną. Super. Kiedy jeszcze pan z Nowaka 5 będzie z nami?? Rezerwuje z nim stolik. Jest wspaniały. Cuchnie jak najlepsza perfuma w dodatku ta kultura. Wspaniała. Dziękuję za dosłownie kilkoro naiwniaków którzy się zdecydowali. Takiej grupy właśnie oczekiwałam. Pokoik był równie beznadziejny i mały. Byłam zachwycona. Zaś oczekiwanie na bus powrotny kilka godzin. Rewelacja. Polecę znajomym.

@Ole Ole Anna

opinia jest tendencyjna i nieprawdziwa mowi sie ze gdy sie chce komus przywalic to kij zawsze jest pod reka a moze Twoj zapach tez komus przeszkkadzal moze o Tobie ktos powiedzial ze cuchniesz nie pomyslalas o tym a tak na deser powiem jeszcze nikt nie ucierpial na tym ze powiedzial za malo powodzenia

Eryk

Dominika
@Eryk

Skoro znaleziony w internecie to skąd masz pewność że prawdziwy? Mnie interesuje czy osoby zatrudnione do obsługi pensjonariuszy mogą liczyć na darmowe wyżywienie w ramach świadczonej pracy?

E.
@Eryk

Nie polecam! Oferta niezgodna z opisem, Dot.wczasow w Heliosie Dżwirzyno 4.08-14.082023 ,basen miał być,jednak był.nieczynny o czym biuro doskonale wiedziało ,a zamiast stołu szwedzkiego było wyżywienie szpitalne!! Proszę uważać na to biuro ,a najlepiej nagrywać to co mówi Pani przedstawiająca ofertę,bo potem nagle wszystko jest kasowane I reklamacja jest nie uznawana.

@Eryk

nie wierze w jedno napisane slowo klamstwo szyte gruba nicia od lat korzystam z uslug Biura Jan w Chorzowie i ani razu nie zdarzylo sie bym wrocila do domu niezadowolona jezeli cos Ci nie pasowalo to polecam najdrozszy hotel w Polsce noc ze sniadaniemto 16.000,- tam mozesz narzekac pozdreawiam

@Eryk

nie wierze w ani jedno napisane slowo od lat jezdze z biurem Jan i nigdy nie zdarzylo sie bym miala jakiekolwiek zastrzezenia fachowa obsluga pelny zakres wiadomosci itp co do osrodkow ktore oferuje biuro sa na wysokim poziomie no coz skoro Ci nic nie pasowalo proponowalabym wyjazd do Dubaju do najdrozszego hotelu na swiecie gdzie noc to 64.000 $ a jak nie bdzie pasowac to namiot i w Bieszczady

@eva

Stała bywalczyni wyjazdów? To może kojarzysz pracowników, czy kierowcy i przewodnicy wycieczek, to te same twarze, czy co rok inne? A może bardziej dokładnie od kogoś z byłych lub obecnych pracowników dowiem się, ile bym zarobił, jako przewodnik i czy jest tu pracy na cały rok?

@Eryk

jestem w posiadaniu nowego ktalogu ww Biura na 2024 r oferty sa ciekawe znam kilka osrodkow z oferty na pewno bede zadwolona a Tobie Eryk no coz polecam stodole z sianem

eva

Tadek nie jestem pracownikiem biura tylko zwyklym kliente ale wkurza mnie glupota innych nie a w tym zadnej intencji ale cenie sobie prawde ponad wszystko od at jezdze z biurem szczegolnie pani Grazyna jest wysoce przydatna gdy chodzi o jakakolwiek informacje nawet taki drobiazg jak odpowiednie miejsce w autokarze/zle znosze jazde autobusem/ mialamtakie jakie chcialam a nawet nr pokoju byl taki jaki chcialam proponujac Dubaj za 64.000,-$ mialam na mysli fakt ze w takim hotelu spelnia kazde kazde zyczenie

Klara
@eva

O czym ty człowieku piszesz?? Jaka pani Grażyna?? Biuro jest drogie i nie oferuje wakacji na poziomie. Zwykle naciąganie emerytów. Zresztą nie bez powodu wylądowało jako (usunięte przez administratora) na top10 w (usunięte przez administratora)

eva Nowy wpis
@Klara

Znalazłam informację na ich stronie, że mają biura w Chorzowie, Zabrzu i Sosnowcu. Interesuje mnie praca w drugiej z tych lokacji, ale nie widzę żadnych rekrutacji. Tak rzadko poszukują kogoś do obsługi klienta choćby? Nie wiem czy opłaca mi się na maila słać cv czy w ogóle rekrutacje nie są prowadzone na ten moment. Wiecie coś?

Czy na okres wakacyjny można sobie dorobić tu jako opiekun na koloniach i obozach dziecięcych? Pracowałam kiedyś na takim zleceniu w innej firmie i chciałabym to powtórzyć. Jakby ktoś znał jakieś szczegóły to proszę nakreślenie. Przede wszystkim jak długie są wyjazdy i ile można zgarnąć za taki jeden.

Czytam wpisy i widze, ze tu wypowiada się wielu klientów lub ludzie piszą o klientach. A ja chce dowiedzieć się czegoś o pracy. Bo tak szukam w sieci ogłoszeń i rekrutacji, ale nie trafiłam na nic. Ktoś tu pracował i wie, gdzie są od nich oferty pracy? Czy czekać na ich ogłoszenie internetowe, czy zanieść cv do firmy, bo to daje większe prawdopodobieństwo na zatrudnienie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Oki

Hej, zainteresowała mnie praca w biurze w Chorzowie, jakie są możliwości zatrudnienia u nich? Widzialam na stronie, że mają biura w kilku lokalizacjach, to pomyślałam, że o oferty pracy nie będzie trudno, ale żadnych w internecie nie widzę. Jakie warunki oferuje się teraz przedstawicielom, osobom do obsługi klienta? Stawki są głównie zależne od sprzedaży czy podstawa też jest wysoka?

Terry_Girsay_⁷⁴

Mam swój wiek. Ponad 74 lata ale takiego bajerowania nigdy nie widziałem. To biuro oferuje wczasy w cenie podwójnej jak ośrodki wymienione w ich katalogu. Komedia. Na co wy liczycie?? Na to że człowiek który ma kilka lat więcej jest debilem?? Przecież w tych cenach polecę sobie do Egiptu czy Maroko. Raz skorzystałem z waszego biura i mam dość. Nie musicie sie ciągle przypominać.

jerzymol1947@gmail.com

@jerzymol1947@gmail.com

Pisząca tu w tym miesiącu Pani twierdzi, że nie wierzy w ani jedno słowo krytyki. Wyczytałem też od osoby, do której kierowała te słowa, że ponoć ofertę przedstawia jakaś kobieta. U Ciebie taż tak było? Bo przez moment myślałem, że cała działalność firmy opiera się tylko i wyłącznie na właścicielu, że to takie samozatrudnienie. Skoro, jak rozumiem jesteś stałym klientem, to czy wiesz, jakie warunki zatrudnienia mają tu pracownicy, w szczególności, jakie zarobki i możliwości korzystania z usług biura, dla którego pracują?

@jerzymol1947@gmail.com

pisesz bzdury bzdura popychane wez do reki katalog 2024 to znajdziesz tam sporo ofert 14-todniowych a nawet 15-todnioowych a moze nie potrafisz czytac to kogos popros zalezy Ci na gadzetach poradze Ci jedz do Auchon tam kupisz najtanszy dlugopis za 0,29 gr co do uslug sa na bardzo wysokim poziomie a moze Ty jestes za"niski" na to

@jerzymol1947@gmail.com

nie tylko ceny ida w gore w biurze Jan tylko wszedzie wystarczy sie odezwac skoro nicn Ci nie pasuje rozwiazanie nasuwa siesamo jedzz innym biurem albo kup namiot i w Bieszczady

Terry_Girrsey_⁷²
@eva

Mam doświadczenie w sprzątaniu biur i pomieszczeń usługowych. Może szukacie Państwo profesjonalnej pomocy do sprzątania? Na jakie ewentualnie godziny można się dogadać i ile razy w tygodniu? Proszę o podanie również stawki, mam trudną sytuację finansową.

lucwil

Korzystam z A.T. Jan od kilkunastu lat, jeżdżę często - dwa razy w roku . Wszystko z ich ofert jest zgodne z tym co w katalogu. Od kilku lat jeżdżę z pieskiem i nie ma najmniejszego problemu z pobytem i w górach i nad morzem. Ze wszystkich wyjazdów wracam zadowolona. Mam to za co płacę, a jeśli na miejscu czegoś nie ma proszę aby było i jest !. Biuro nie odpowiada za kulturę i zachowanie nas - klientów. Jest co roku drożej owszem, dni mniej ale wszystko wokół drożeje więc nie rozumiem o co macie pretensje i takie bzdury i żałosne teksty niektórzy tu piszą. Można przecież jechać z innych biur ;)

Czy jak ktoś jest studentem turystyki to może odbyć tutaj praktyki? Zależy mi żeby było to blisko miejsca zamieszkania, dlatego pomyślałam o tej agencji. Jeśli student wszystko ogarnie to duże są szanse potem na etat? Jakie obowiązki mają praktykanci, sprzątają i parzą kawę czy rzeczywiście biorą udział we wszystkich obowiązkach? Tak jeszcze zapytam; czy jest osoba, która zajmuje się nauką studentów?

Agata

Ja czytam tu same opinie od klientów, a co z pracownikami? Zatrudniane są tu w ogóle osoby poza właścicielami? Chciałabym złożyć cv do tego biura, chociaż ogłoszenia o pracę nie znalazłam, ale pracowałam kiedyś w branży turystycznej. Jak tu wygląda praca, są premie odnośnie ilości sprzedanych wycieczek? Czy pracownicy mają zniżki na wakacje, albo firma im zapewnia na swój koszt odpoczynek?

Ole Ole Anna

@Ole Ole Anna

Mysłowice kks

@Mysłowice kks

Czy Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. organizuje staże dla studentów?

Wiolka

Nic nie mogę znaleźć na temat pracy, interesuje mnie stanowisko jako doradca klienta w biurze. Wie ktoś coś może na temat przyjęć? Jakie stawki oferowane są na początek kariery? Firma daje możliwość rozwoju? Szkolenia, kursy? Jakie języki obce wchodzą w grę?

SH
@Wiolka

Przecież oni ciągle likwidują oddziały. Teraz zlikwidowali Katowice. O czym ty piszesz?? Bzdury na resorach. Cieszyn zlikwidowali już dawno.

@SH

Piszesz, że zlikwidowali Katowice, a jakie oddziały zostały jeszcze zlikwidowane? Planują coś jeszcze zamknąć?

Wczasowicz

Witam,ze strony Agencji , zawsze wszystko dobrze zorganizowane, jedynie co mogło trochę "szfankować ", to same Ośrodki ,które trochę zapomniały o swoich zobowiązaniach wobec Agencji i swoich Klientów:-)

Z tego, co firma pisze o sobie działalność rozpoczęto w 1995 roku, natomiast do zadań zatrudnionych tu osób należy między innymi przygotowywanie katalogów z ofertami wypoczynku. Ale kto wyjawi, jakie jeszcze przewidziano tu zadania dla pracowników biura i czy prócz pensji zasadniczej można liczyć również na premię, a także na urlop i zniżkę na oferowany przez firmę wypoczynek?

Gienia

Tak okropnego biura nigdy nie miałam. Zamiast autobusu był bus bez toalety. Na umowie autobus z WC. Wycieczka że zbieraniną różnych biur i osób. Na miejscu warunki odmienne od umowy. Miał być parter było piętro. Nigdy więcej nie skorzystam. To parodia nic biuro.

Nie polecam biura podróży. Obiecują bardzo atrakcyjne warunki. Niestety poziom to ,,ośrodki kolonijne,,. Warunki zakwaterowania są urągające.

Kołobrzeg

Przestrzegam przed współpracą. Biuro rezerwuje hotel 50 miejsc a później wysyla nam10 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. - Chorzów

• Jak się pracuje w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.?

Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.
  • Kazimierza Wielkiego 2
    41-500 Chorzów
  • NIP: 6272731962 REGON: 242902264 KRS: 0000416999

Agencja Turystyczna Jan Zgajewski i Kopczyńscy sp.j.