Opinie o Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour w Gogolin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour w Gogolin

Halina Nowy wpis

Trudno mi powiedzieć czy poziom obsługi klienta się zwiększył . Pierwszy raz byłam klientem tej firmy i nie mam porównania jak wcześniej działała. Bardzo podobały mi się zestawy słuchawkowe , które otrzymaliśmy na początku wycieczki co ułatwiło nam w pełni uczestniczyć w zwiedzaniu.

Halina Nowy wpis

Prawie zrezygnowałam z wycieczki z tego biura podróży po przeczytaniu poniższych postów. Ale mimo złych opinii zdecydowałam się na wycieczkę . Jakież było moje zdziwienie i pozytywne zaskoczenie . Wszystko było super zorganizowane . Wszystko dopięte na ostatni guzik nawet pogoda . Pan Jasiński to człowiek , który lubi to co robi a robi to z pasją. Chętnie pojadę na wycieczkę z tym biurem podróży i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ofert biura JAWA TOUR. Dziękuję

Hanna Nowy wpis
@Halina

Podziwiam, że pomimo takich opinii zdecydowałaś się na wycieczkę. Może po prostu poziom obsługi klienta się zwiększył? :) Jak Pani to ocenia? Dobry był kontakt z biurem? Wszystko zostało sprawnie załatwiane?

Marta Nowy wpis

Firma ma takiego pecha do pracowników że takie rzeczy się dzieją, czy to kwestia tego że "ryba psuje się od głowy"? Jakie jest szefostwo w stosunku do swoich pracowników?

Mariusz

Hej, czy biuro podróży daje radę mimo pandemii?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Turek Budapeszt

Wracamy z wycieczki do Budapesztu. Hotel Zuglo straszny, śmierdzi kanalizacją w pokojach, brak wody do mycia, nie ma klimatyzacji nie działa, karty w drzwiach się zacinały. ŚNIADANIA HARDCORE, nie wiem z czego było to jedzenie, nie było wody do herbaty, a jak obsługa przyniosła to w wiadrze po ogórkach. Pokoje (usunięte przez administratora) brud, pleśń pod prysznicem. Autobus brak możliwości korzystania z WC-to koszmar. Nikt nie podaje kawy czy herbaty to blef.

Wawrzyniec Jasiński

Wszysce Ci Panowie, ktorzy tu wystąpili ze swoimi opiniami piszą bzdury. Wszystko to jest po prostu pomówieniem i nieprawdą. jeden z Panów w ogole nie był na wycieczc,e a inny zdaje się był, ale na innej. Co do kierowców zgoda, ale zostali ukarani i wylecieli z pracy.Poza tym uczestnicy imprezy otrzymali rekompensatę w postaci dodatkowych świadczeń. Byli z zewnętrznej firmy. Szkoda, że Panowie ukrywają się pod pseudonimam lub się nie podpisująi, co jest w internecie powszechne. Jak macie odwagę i rację, to proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem, to może sprawę załatwimy inaczej, a nie na poziomie tchórzliwych wpisów w internecie. To tyle, wiecej nie będe się tym zajmowa ani odpowiadał na anonimy. Wawrzyniec Jasiński - właściciel biura.

Zuzanna

Opinie klientów nie na tym forum powinny być lokalizowane. Tu jest forum dla pracowników.

Konrad
@Zuzanna

Dla pracownika takie informacje są jak najbardziej przydatne. Wie, gdzie by pracował. A Wy się ogarnijcie, to nie będziecie musieli marudzić, że Wam komentarze źle wpisują.

MrówkaZet

Jeśli chcecie mieć udany wyjazd omijajcie P. Wawrzyńca szerokim łukiem. To "organizator", który nie wie, jakie są wymagania linii lotniczych, hoteli, godziny (a nawet terminy) otwarcia obiektów zaplanowanych do zwiedzania, nie zważa na to, czy wszyscy uczestnicy są na miejscu zbiórki lub odjzadu. Jest bezczelnym prostakiem, który w dodatku pije alkohol podczas wycieczek, które są jednak jego miejscem pracy. W życiu nie spotkałam takiego człowieka, który biorąc odpowiedzialność (i pieniądze) za wypoczynek ludzi, stał się tak naprawdę "wrzodem na (usunięte przez administratora) przez którego wycieczkę już zawsze będziemy wspominać: było super, ale ten przewodnik.....

Konrad
@MrówkaZet

Potwierdzam. Moje dzieci niedawno wróciły z wycieczki z tym człowiekiem: nie potrafi załatwić prawidłowo biletów na atrakcje, nie potrafi rozdać sprzętu, za to pali w trakcie pracy, narzeka na żydów, narzeka na muzułmanów, narzeka na pedałów...

Gotowe

Katastrofa. Omijać szerokim łukiem. Wawrzyniec to gbur i (usunięte przez administratora) Była to moja najgorzej zorganizowana wycieczka autokarowa w życiu, to było jak (usunięte przez administratora) !!!!! NIE POLECAM !!!!!!

MadMax

Ponad 60 os. wystąpi zbiorowo o odszkodowanie. Co to za biuro ?! Co to za chamski i bezczelny koleś ten Wawrzyniec ?!

MadMax

NIGDY !!! WIĘCEJ Z TYM BIUREM I Z TYM NIEKOMPETENTNYM FACIEM. TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE PODCZAS NASZEJ WYCIECZKI DO CHORWACJI TO SKANDAL !!! PIJANI KIEROWCY AUTOKARU A WAWRZYNIEC MÓWI, ŻE MOGĄ PROWADZIĆ. POLICJA CHORWACKA ZATRZYMAŁA CAŁY AUTOKAR A MY TKWIMY OD RANA NA JAKIMŚ PARKINGU. LUDZIE OMIJAJCIE TO BIURO I TEGO KOLESIA DŁUGIM KOŁEM.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour - Gogolin

Wawrzyniec Jasiński Twoje Biuro Podróży Jawa-Tour
  • Strzelecka 2