Euro Group

Austria

Opinie o Euro Group

Sebo

Gdzie mieści się siedziba tej agencji pracy?

Martines

Zlodzieje Oszusci Wykorzystywacze!!!!!!!!!!! ludzie zdaleka od nich ladnie wszystko mowia itd ale pamietajcie oni tylko dostaja za wasza glowe pozniej juz umywaja rece od wszystkiego co sie z wami dzieje za granica ich nie interesuje

tobiasz

Firma oszukuje na godzinach, ja zostalem oszukany na 1400euro w ciagu 3 miesiecy, nie polecam wyjazdu zwlaszcza do Austrii, poszukuje rowniez osob oszukanych przez ta firmę

Martines
@admin 20.07.2016 19:02
Od dawna nikt nie wypowiadał się o zatrudnieniu w firmie Euro Group. Czy znasz może jakieś informacje o tej firmie?...

Austria porazka !!!!!!!!!!! nawet jak oni nie zalatwia Ci takiej pracy jaka mieli !!! do jkiej rzekomo jechales przez tyle kilometrow to nic sie takiego nie dzieje wedlug nich powiedzmy cos poszlo nie tak dostajesz tel z pl musisz sie spakowac i wracac do Pl ZENADA, KPINA ,PONIZENIE TOTALNE ,UPODLENIE to nie firma to mafia chandlujaca ludzmi jak zwierzetami tyle mam do powiedzenia na ich temat!!!!!!!!!! Nigdy wiecej!!!!!!!

Zostaw opinię o Euro Group - Austria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Group