Opinie o Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica w Karwia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica w Karwia

Anna D- R

Polecam Pensjonat Batory na podstawie mojego dziesięcioletniego przebywania w nim na wczasach. Pensjonat jest prowadzony bardzo profesjonalnie, właściciele uważnie wysłuchują preferencji klientów i je realizują. Panuje rodzinna atmosfera. Przebywają w nim młode i starsze osoby, także z dziećmi, dla których jest przygotowana odpowiednia infrastruktura rekreacyjna. Pokoje są wygodne i czyste. Ogromnym walorem w Batorym jest pyszne i obfite jedzenie. Szefowa kuchni pedantycznie dba o czystość. Obiady są urozmaicone i trzeba przyznać, że często bardzo pracochłonne. Pani Ania szefowa kuchni jest mistrzynią w doborze i wykonaniu potraw, które są jednocześnie bardzo smaczne i nie obciążają organizmu np. nadmiernym tłuszczem. Porcje są duże, często trudno zjeść je w całości, pomimo tego, że jest to znakomite, świeże i urozmaicone jedzenie. Pensjonat ma stałych bywalców, wiele osób spotykam tam od lat. Polecam pensjonat przyszłym klientom w stu procentach. Anna Dębska

WOJAS Nowy wpis
@Anna D- R

Super Pensjonat. Przyjeżdżam do Batorego od kilkunastu lat z żoną. Jest bardzo czysto i panuje domowa atmosfera. Jedzonko jest bardzo smaczne. Pensjonat jest bardzo blisko morza Bardzo polecam wszystkim ⁸

@opinia goscia Nowy wpis

Pensjonat Batory to czyste pokoje i możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacji. Niestety ceny za wyżywienie nie odpowiadają jakości. 30 zł za śniadanie, gdzie standardem jest podawany do stolika talerzyk z 3 plasterkami wędliny, plasterkiem sera i pół pomidorkiem + np. jajecznica jednego dnia,kawałek białego sera drugiego czy galaretka trzeciego to lekka przesada. Podobnie obiady, codziennie ziemniaki, jakieś mięso i np.marchewka w kostkę czy mizeria za 45 zł ( z rabatem 50 zł przy pobycie ponad 7 dni ) przy cenach w restauracjach od 25 zl to trochę dużo. Na szczęście Pani Katarzyna zgodziła się na rezygnację z posiłków już w trakcie pobytu i zwrot pieniędzy. Ogólnie obsługa w porządku tylko te wygórowane ceny...

Rup Wojciech Nowy wpis

Obiady Pani Ani - szefowej kuchni są rewelacyjne, co potwierdza także mój brat, który kwateruje się w innym pensjonacie a na obiady przychodzi gościnie do Batorego. Ja nocuję w Batorym, który ma dobre i czyste pokoje. Polecam ten pensjonat

Zostaw merytoryczną opinię o Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica - Karwia

Batory Pensjonat Katarzyna I Radosław Mietelica
  • Północna 1