Labofarm Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Tadeusz Pawełek

Starogard gdański

Opinie o Labofarm Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Tadeusz Pawełek

Mialam okazje pracować tam kilka dni w jednym z dzialow. Nie wspominam milo tych dni. Zero informacji o czymkolwiek, smieszne dni próbne oczywiscie bezplatne i proszenie o swoje pieniądze...

rep.

sprzedaże lecą w dół, właściciele planuja zmiany w desperacji, ciekawe, czy zespół sie uratuje.

Jaka jest podstawa 3000 netto? Jakie premie czy idzie wyrobić czy plany zawyżone, jak się wysyła zamowienia jakiś system macie? Proszę o info.

Pf

Widziałem ogłoszenie na pf na cały kraj, czyżby zmieniali cała ekipę, to złe świadczy o firmie chce się pozbyć starych pracownikow?

Zostaw opinię o Labofarm Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Tadeusz Pawełek - Starogard gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labofarm Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Tadeusz Pawełek