Opinie o Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. w Muszyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. w Muszyna

Basia

Przepiękne widoki bardzo smaczne posiłki obsługa profesjonalna po prostu cudownie

Bożena
@Basia

A zaobserwowałas moze, czy wszystko sprawnie idzie w kwestii pracy personelu i obsługi? Chodzi mi, czy nie przydałby się im dodatkowy pracownik/pracownicy, czy jednak dają sobie rade w zespole? :)

Meg
@Basia

Posiłki tzw. w Revicie to żart z ludzi. Powinni tu organizować turnusy odchudzające głodówką a nie lecznicze. Nie jestem żarłokiem ale tu jestem głodna w dwie godziny po tzw posiłku, zresztą tutaj wszyscy kuracjusze głodują. Porcje dla przedszkolaków byłyby za małe. Uważam, że jedzenie tutaj to skandal i głodzenie ludzi.

Porzeczkaa
@Meg

Potwierdzam opinię Meg

@Porzeczkaa

A jakie te posiłki miałaś gdy tu byłaś, bo ciekawa jestem składu tych oferowanych porcji jeśli faktycznie takie mało kaloryczne

Doświadczony

Byłem w tym sanatorium w 2021 r. 1, Zabiegi w skromnych warunkach , ale bardzo dobre , starannie i fachowo wykonywane. 2. Jedzenie smaczne ( zupy i dodatki super ), szczególnie dietetyczne jednak zależne od kosztów. Ciepłe śniadania i kolacje powinny być podawane indywidualnie np. jak zupy mleczne ( mniej by stygły ). Ogólnie bardzo czysto. 3. Pokoje czyste , sprzątane co 2 dni lub częściej. Szkodliwe palenie papierosów na balkonach i pod kotłownią , czasem włączał się alarm ppoż. 4. Opieka medyczna minimalna . 5. Okolica turystycznie przepiękna , ale nie dla chorych na serce ( zaburzenia ciśnienia i snu ).

@Doświadczony

Mogłabym poprosić o przybliżenie punktu czwartego odnośnie opieki medycznej? Jakaś sytuacja niefortunna się wywiązała?

PRL pod każdym względem. Brak dobrego gospodarza. Zabiegi słabe, jedzenie kiepskie, łóżka wąskie. Trzeba o wszystko prosić, nawet o posprzątanie pokoju, nie wspominając papieru toaletowego. Najgorsze sanatorium w jakim byłam.

Meg
@Marta

Jedyna napisałaś prawdę. Ci przed Tobą bzdury piszą. Byłam po raz pierwszy w sanatorpum, właśnie w Revicie - MASAKRA. NIGDY WIĘCEJ.

Porzeczkaa
@Meg

Potwierdzam - zniechęciłam się do "Revity"

@Porzeczkaa

Ale byłaś osobiście czy to opinie Cię zniechęciły?

Weronika

Dziękuję za wspaniały pobyt w sanatorium. Za świetną opiekę personelu, bardzo dobrą kuchnię i dobre zabiegi.

Honorata
@Weronika

No to super, że jesteś zadowolona. A jakiego rodzaju kuchnie mają? Polską czy jakoś inaczej gotują? No i z jakich zabiegów można sobie skorzystać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Mieczysław

Mieczysław byłem w Sanatorium. Jestem zadowolony z pobytu, obsługa rehabilitacyjna bardzo dobra,jedzenie smaczne mogłoby być więcej warzyw i owoców. Okolice wspaniałe, Pogoda nie zła jak na Pażdziernik Listopad Dziękuję Pozdrawiam

@Mieczysław

Rozumiem, że to był Twój pierwszy pobyt, tak? Pojechałeś, bo Cię tak przydzielili czy miałeś możliwość wyboru miejsca?

Krystyna

Od 2 dni nie mogę się do Was dodzwonić, dlaczego?

ewa

Byłam w Revicie w Muszynie , sanatorium, w pażdzierniku 2018 i powiem tak; osrodek położony bajecznie, trochę dsalej od centrum,małe pokoje 1 i 2 osobowe, jest winda ,pokoje skromne ale czysto, Tylko na 4 piętrze nowe łóżka z materacami a od 1 do 3 pietra stare tapczaniki na których nie da się spać.wyżywienie dobre ,może mało warzyw i zero owoców,pani w recepcji /młoda brunetka/ przesympatyczna zawsze pomocna w przeciwieństwie do drugiej Pani-blondynki.zaprponowano mi przyjazd dzień wcześniej ale cena wyśrubowana jak w hotelu 80 zł nocleg.turnus dsziwnie rozpoczyna się kolacją a kończy obiadem na ktorym jest niewiele osob /chyba o to chodzi/ mimo wszystko jakieś potknięcia zrekompensowała cudowna pogoda i chciałabym kiedyś znów pojechać do Revity do Muszyny Zdrój bo to urokliwe miasteczko ,piękne. Lubię atmosferę w Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. za: najbardziej podobało mi się położenie Revity i cała okolica, opiękne tereny

admin

Wiesz czy przyjmują do firmy Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. - Muszyna

• Jak się pracuje w Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.?

Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zielona 3
    33-370 Muszyna

Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej Revita Sp. z o.o.