Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Mat

Który projekt będzie najbardziej odpowiedni dla osoby kompletnie bez żadnego doświadczenia w tym zawodzie?

Zofia
@Mat

Hej, a wiesz może co z niewypłacalnością firmy? Rok temu mieli problemy z płynnością finansową. Skoro celujesz w aplikowanie, moze wiesz coś więcej na ten temat? Normalnie wypłacają wynagrodzenia?

Tez
@Zofia

Mam pytanie w tej w kwestii, czy firma już funkcjonuje? Czy dalej jest problem z niewypłacalnością?

Współczuję wszystkim którym nawet przez myśl przeszło pracowanie w tej firmie. Firma jest niewypłacalna. Spóźnione wypłaty co miesiąc, czasem nawet do tygodnia. Głupio się tłumaczą że klient nie zapłacił - ale żeby firma nie miała zaplecza finansowego na wypłaty to sami oceńcie co to za firma. Ledwo ciągną z miesiąca na miesiąc tonąc w kolejnych długach. Dodatkowo co to za wypłaty 25 każdego miesiąca. Zatrudniasz się i nie dość że musisz tyle czekać na wypłatę to jeszcze się spóźniają. Nikomu nie polecam a wręcz odradzam pracę w tej firmie.

Masz
@Paweł

Święta rację, w tym tygodniu rzucam im wypowiedzenie

Jeśli
@Paweł

Chcesz miec pewność że wypłaca Ci twoje zarobione pieniądze o czasie, zapomnij o tym w tej zadłużonej firmie

Karola
@Paweł

Nie dość że trzeba czekać na wypłatę to z łaska pomagają z problemami, kadra nie warta słów, termin wyplat? Zabka jest pewniejszym pracodawca. Nie pozdrawiam

Mysz
@Paweł

Do tego zasyfione i obrośnięte kurzem biuro, że sprzętem z poprzedniej epoki które ledwo się i uruchamia. To takie call center co się zapada.

Qwerty
@Paweł

Firma miała trudniejszy okres ale teraz kasa jest na czas wiec opinia nie ma odzwierciedlenia do rzeczywistości

max
@Paweł

A to opinia z przeszłości czy aktualna?

@max

W miarę aktualna chociaż nie pracuje już tam około 2 miesiace no może 2.5

@Qwerty

Odkąd tam pracowałem miała "trudny" okres

@Mysz

Zgadzam się

Delta
@Paweł

Firma jest w ciężkiej sytuacji od długiego czasu, lapie się wszystkiego i niestety i tak nie przetrwa, to będzie błędne koło aż ja zamkną, niech każdy na własnej skórze się przekona jak jest to fatalna firma i wyrazi opinie dopiero po pracy tam.

Być może
@Delta

Opóźnień w wypłatach nie doświadczyłam ale doświadczyłam zarozumiałości i wszechwiedzy liderów czy kadry która ma wyższe stanowisko niż konsultant... Traktują człowieka jak śmiecia i mrowke, nie zadawaj pytań, nie wnikaj, bądź trybem w maszynce, pracuj.. Bez szacunku do pracownika firma nie będzie dobrze prosperowała. Nie warte nerwow. Pozdrawiam, Ola.

Janusz
@Qwerty

Dostałeś swoja kase? Jak ? Pracowałem w tej firmie 4 lata temu, do dnia dzisiejszego firma umywa recę i nie wypłaca mi moich zaległych pieniedzy, Sprawa jest w inspekcji pracy, jedyne co składają ciagle wniosku o przesuniecie terminu wypłaty. Liczę że sprawa w sądzie może w końcu ruszy.

Kibicuje
@Janusz

Tobie, udało Ci się odzyskać pieniądze?

Samemu
@Paweł

Trzeba się przekonać jaka tam jest lipa, słaby pracodawca, słabe warunki pracy, kolesiostwo i ulubieńcy. Po co cały ten stres..

Dodaj
@Paweł

Ze obliczyli to sobie tak że na, pierwsza wypłatę zasuwasz dwa miesiące, to przykre. W styczniu zaczynasz a dostajesz przed marcem, a jak spóźnia to i w marcu wypłata po 2 miesiącach to powinno być ścigane z urzędu

Zgadzam się
@Dodaj

Z Toba Paweł, długo pracowałeś?

Szkoda
@Paweł

Swojego czasu marnowac na brak przyszłości. Polecam znaleźć stabilna praca z umową o pracę, gdzie nie trzeba się o swoje prosić po dwoch miesiącach.

Dorota
@Szkoda

Czy z tymi wypłatami do dzisiaj tez tak jest czy można otrzymywać ja o czasie?

Dzień dobry
@Paweł

PAWLE czy mógłbyś opisać to szerzej? Badamy mobbing i wypłacalność w firmach i chcielibyśmy szersza opinie

axel

są tu stanowiska pracy, gdzie pracuje się wyłącznie zdalnie?

zygzak
@axel

wie ktoś? to by było bardzo spoko.. chociaż po okresie próbnym czy coś, żeby sobie móc z chaty pracować?

Poza alergia nie otrzymałam nic co w tej firmie zapewniano, opieka medyczna - można ją włożyć na półkę z mitami, tak samo jak z "należna" do wypłaty prowizja , nie realizują swoich zapewnień wobec pracowników. Kropka.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Generalnie

Zgadzam się z przedmówca,(usunięte przez administratora) kolesiostwo i traktowanie pracownika jak popychadła-trenerzy to ludzie że starzem ale bez psychiki do wsparcia, raczej egoiści z parciem na wynik gdzie pracownik to narzędzie, traktowane bez szacunku. Nawet ukraincy nie będą u was pracować w takich warunkach. Dramat, wyzysk, stres presją i ciśnienie. Nie polecam.

(usunięte przez administratora) praca w zapyziałej piwnicy gdzie w oknach widać tylko buty spacerowiczów(usunięte przez administratora) Nedzna płaca, brak benefitow, nieralne prowizje. ludzie szanujcie sie i nie pracujcie tam

Marzena

Zauważyłam na stronie, że poszukują na stanowisko opiekuna klienta wydawnictwa. Napisali, że gwarantują wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę, ale wiecie jaka jest stawka za godzinę? Oferują wsparcie trenera w trakcie pracy, i że jest to pakiet szkoleń, ale czy te szkolenia są indywidualne? Ile dofinansowują do pakietu medycznego i karty multisport, a ile musi zapłacić pracownik? Ile musi przepracować u nich osoba z polecenia, aby dostać ten bonus w wysokości 800 złotych?

@Marzena

Stawka najniższa krajowa, chyba, że dadzą Ci na zachętę 50 gr więcej (bo tak bywało). Wsparcie trenera? Nie ma kogoś takiego jak trener. Dofinansowanie do czegokolwiek- nie żartuj! Bonus? Nierealny.

Zenia

Około miesiąc temu skończyłam pracę w tej "firmie". Miała nie pisać tu opinii, ale namówiła mnie znajoma. Nie polecam tego pracodawcy ani tej firmy której do prawdziwego call center daleko. Biuro jest w stanie opłakanym. (usunięte przez administratora), kurz, stare wykładziny, nie mówiąc o krzesłach (usunięte przez administratora).. klawiatury które pametaja czasy gdy nie było jeszcze Facebooka. Koordynatorzy projektow w ogóle ich nie przypominają(usunięte przez administratora)Presja jest ogromna, dużo stresu za nieadekwatna do tego wypłatę, cele często z kosmosu... Próbują narzucić mechanizmy korporacji w podrzędnej firmie gdzie pracują młodzi ludzie, a oni wykorzystują to by nimi pomiatać. Przykro się to obserwuję a jeszcze gorzej w tym uczestniczy. Cóż, niestety w tych trzeba się łapać nawet takiej pracy.. Ja zrezygnowałam, to moja opinia. Nie polecam.

Sylwia
@Zenia

Słabo, jeśli biuro faktycznie jest w takim kiepskim stanie :/ A nie mieliście możliwości pracowania zdalnie? Bo w call center często dają taką opcję. Z tego co piszesz to wnioskuje, że nie trudno jest zostać koordynatorem? Ciekawi mnie czy biorą do tego pracowników czy rekrutują z zewnątrz. Na którym projekcie takie ciężkie cele?

Zenia
@Sylwia

Nie wiem jak jest teraz, można było ale zależy od Twojej pracy. I lepiej iść na zdalne niż siedziec w tym (usunięte przez administratora) Koordynatorem może zostać każdy kto pracował trochę w call... A czy biorą pracowników czy z zewnątrz... Tego nie wiem. Na którym projekcie? pytanie brzmi na którym są adekwatne i realne :)?

Dzień dobry
@Zenia

A jak z resztą norm bhp? Wyjście awaryjne? Odległość od komputera przy stanowiskach i odległości konsultantów od siebie? Czy pracownicy z infekcja pracują czy mają zakaz pojawiania się w pracy? Czy przestrzega się czasu pracy i przerwy 30 +5 minut od godziny pracy? Pozdrawiam, Rg

Zeniaa
@Zenia

Czy pracowałaś w inny cc i możesz się odnieść?

Tak
@Zenia

A czy obcieto Ci prowizje?

Starszy
@Zenia

Dziękuję mam 45 lat, ale po przeczytaniu komentarza czuje się dużo młodszy.

@Starszy

Jak pracuje się starszym osobom? Mam ciocie która może by się podjęła

Starszy
@Kinia

Mi się pracuje dobrze, jestem bardzo zadowolony

Paulina

Są jakieś projekty anglojęzyczne?

@Paulina

Przeważnie w większości call center potrzebne są osoby anglojęzyczne

Tak
@M

I (usunięte przez administratora) na prowizji sztucznie ja zaniżając

polon

jaki poziom wymagany?

Krzysztof
@Tak

Czemu prowizja jest sztucznie zaniżana? Nie ma jasnych wytycznych jak ją wypracować i ile procent wyniesie?

@polon

Przeważnie call center wymagają poziomu komunikatywnego od B2 w górę

polon
@M

trzeba mieć na to jakieś papiery, certyfikaty i inne takie??

@polon

Wiadomo, że dobrze jak masz papier potwierdzający, ale raczej większość firm weryfikuje znajomość angielskiego w trakcie rozmowy rekrutacyjnej lub wychodzi to w praniu, w trakcie pracy :)

Sawa

Są stanowiska dot różnych produktów. Jestem zainteresowana kilkoma, ale mając wszystkie opcje do wyboru to który polecacie?

Tanya
@Sawa

pytanie czy jest się przydzielonym tylko do jednego projektu czy to się zmienia? pytam bo jeszcze nie brałam udziału w rekrutacji do CC

@Tanya

Do jednego, chyba że nie sprawdzisz się na danym projekcie, wtedy proponują inny jeśli są wolne miejsca

Kinia

Hej a na jakim projekcie są najlepsze prowizję i czy na każdym je tną jak tu piszą ludzie?

sue

czyli nie od razu cię skreślają, tylko w razie co możesz mieć jakąś alternatywną propozycje, w sumie spoko

Wpadłam

Zobaczyć po czasie co tu się dzieje i czy sytuacja uległa poprawie. Jestem jedna z pracowniczek która w zeszłym roku przez spóźnienia, w wypłacie miała niemały przypał życiowy, przez to też nabawiłam się paru długów. Poczytała również o tym że pracownicy wstawiają tu pozytywne komentarze by oddalić negatywne, to widać, po dzisiejszym negatywie szybka odpowiedz i już mamy najnowsze nic nie wnoszące komentarze...to bardzo widać, zwłaszcza po komentarzach ile zatrudniacie osób i innych (usunięte przez administratora) wartych... Na prawdę kogoś kto tam ma iść do pracy interesuje to ile tam jest osób..? Proszę was .. W takim razie, jakim trzeba być pracodawca i jak szanować pracownika, jeśli na wypłacona pensje kierownictwo reaguje tym że mają związane ręce i brak przelewu od klienta... Co z rezerwa na wypłaty dla pracownika? Czy bank obchodziło spóźnienie mojego pracodawcy? W żaden sposób, pomimo umowy i pomimo deklaracji konkretnego terminu wyplaty... Co to za pracodawca, który pytany o wynagrodzenie kłamie, że zostało wysłane pracownikom a opóźnienia spowodowane są księgowością która mieści się (usunięte przez administratora) Indiach, tymczasem firma nawet nie ma go na koncie... Jestem pewna że wiele osób nie wyraziło tu opinii a również miało problemy... Ile osób wtedy odeszlo z pracy to nie zliczę, odchodziły doświadczone osoby a zatrudniano nowe, zatrudniano nowe nie mając dla starych pracowników na wypłaty... Firma tonącą w długach i chwytająca się każdych projektów.. Nie życzę nikomu takiego przypału z wypłatą i mam nadzieję że uległo to poprawię... Choć widzę że stara praktyka odbierania godzin pracy i ucinania prowizji dalej została... Tym którzy nie narzekają życzę powodzenia, tym którzy celowo przekłamują komentarze by upiększyć rzeczywistość, mam nadzieję że wam za to dobrze płacą, a tym trzeźwym którzy te prace zmienili-gratuluję wam że jesteście samodzielnie myślący i nie dacie sobą pomiatać jak 90 procent społeczeństwa. No i... Co to za pracodawca który sam musi pisać komentarze by się wybielić... :D to tak jakby pisać sobie komentarze pod zdjęcie ns insta żeby poczuć się atrakcyjniejsza... Ehh

Ba
@Wpadłam

Jak trzeba nieszczęśliwym, żeby po roku nadal nie mieć co robić tylko pisać hejtujace komentarze . Jakim trzeba być człowiekiem, ludzie mogą pisać tylko źle komentarze bo jak dobre to odrazu coś nie tak. Dużo osób pracuje po kilka lat trochę więcej szacunku, nikt nikogo nie zmusza do pracy w tym miejscu ale po roku daj spokoj i daj spokoj tym którzy pracują i a zadowoleni. Umyj okna na święta odkurz ugotuj zupę dla bezdomnym naprawdę jest wiele pożytecznych rzeczy zamiast hejt.

@Ba

A nie sądzisz ze to trochę zbyt merytoryczne na czysty hejt? Moja ciocia szuka pracy i np nie chciałabym dla niej nic złego ani nigdzie jej wkopac więc wolę zobaczyć jak jest

Call center jak call center, robisz normę szanują Cię, nie robisz od razu jest ciśnienie na wynik. Mało zrozumienia, że pracownik ma swoje życie, problemy, które mogą wpływać na jakość rozmów, a tym samym na wynik, w końcu jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Poza tym jeśli szukasz pracy, z elastycznym grafikiem, w dobrej lokalizacji to jest plus. Praca siedząca, nie musisz biegać po magazynach czy sprzątać sklepu więc fizycznie się nie zmęczysz. Po jakimś czasie może męczyć rutyna i monotonia, mówienie w kółko tego samego, z tego powodu wielu pracowników odchodzi, bo ciężko jest utrzymać wysoki poziom rozmów przez wiele tygodni czy miesięcy. Duży minus małe przerwy między rozmowami. W żadnym biurze nie przyjmujesz jednego interesanta za drugim, wobec tego po jakimś czasie traktujesz klientów przedmiotowo, bo inaczej się nie da kiedy masz obsłużyć 200 osób dziennie. Brak awansow jedynie systemy motywacyjne, które wypracujesz w zależności od wyniku.

Praca

Pracuje od ponad miesiąca, polecam pracę, fajna miła atmosfera, przyjemnie bez ciśnienia. Pensja na czas i dobra kawa

@Praca

Jak pracujesz m-c z kawałkiem, to nie mogłeś jeszcze widzieć pensji, a kawa jest cieniutka;)

jowisz

Jak dużo osób zatrudniacie?

Pracodawcy

Nie dziwi mnie fakt że delta ma takie podejście do swoich pracowników, skoro większość to (usunięte przez administratora)które się do nie czego nie nadaja. Na nasze emerytury to już nie będzie miał kto pracować. Nie dziwi mnie też fakt przedmiotowego podejścia firmy do ludzi, skoro nie nadają się nawet do pracy w żabce albo w mięsnym. To jest dramat. Dyskusja na forum o stanowiskach, pytanie czy ten projekt jest taki a ten taki, bo. O jejciu, nie man rozumu żeby zadzwonić i się dowiedzieć, tylko muszę skomleć w internecie zanim złożę aplikacje na stanowisko do którego i tak się nie nadam, bo przecież nie nadaje się do niczego - taki obraz się wyłania i takich chyba pracowników najbardz(usunięte przez administratora)

xcut

Opiekun klienta wydawnictwa, nie mam absolutnie żadnego wyobrażenia jak może wyglądać to stanowisko. Czy ktoś mógłby cokolwiek więcej powiedzieć?

pomo
@xcut

podbijam pytanie, jak w praktyce to wgląda?

Czy wiadomo coś na temat szkolenia na projekt Allianz? Zbliża się może jakieś? Ogłoszenia na olx są odświeżane co jakiś czas, ale zastanawiam się czy są aktualne

kimono
@Kandydat

dobre pytanie, no ale chyba pasuje założyć, że tak skoro są jednak odświeżane, nie?

@kimono

W teorii tak, ale w praktyce wiele ogłoszeń jest odświeżanych, a pracownicy nie są już poszukiwani :/

Frankie
@Kandydat

No niby tak, ale w zasadzie chyba poza kontaktem z rekrutacją, nie ma innej drogi niż wysłanie aplikacji i sprawdzenie irl

Konik Polny

Widzę że same negatywy tutaj piszecie, ja trochę z drugiej strony, wiadomo jest wiele niedociągnięć, które można by poprawić i tutaj nie ma się co czarować, wszędzie jest coś do poprawy, ale uważam że np. system premiowy i motywacyjny działa w porządku. Być może moje pozytywne podejście do pracy wynika też z tego że jestem studentką i nie mam jakichś wygórowanych potrzeb jeśli chodzi o pracę ale osobiście jestem całkiem zadowolona i doceniam to że mają bardzo sprawny proces rekrutacyjny, bo udało się bardzo szybko dostać pracę kiedy tego potrzebowałam.

kimono
@Konik Polny

szybko, tzn. ile plus minus to trwało?

Darka

Czy godziny pracy są zależne od projektu w którym się pracuje czy raczej jest jednolicie?

Fox
@Darka

tak, różne projekty to różne godziny, zazwyczaj podają już w ogłoszeniu o pracę jak to się rozkłada.

Fox
@Darka

Niektóre projekty wymagają tego, żeby pracować np. w późniejszych godzinach niż inne, więc na jednych może to być 13-21 a na innych 8-16. Przy niektórych trzeba też pracować w soboty, ale grafik jest raczej elastyczny.

nick
@Fox

czyli rozumiem ze nie ma problemu dopasować go do swoich możliwości?

ricky
@nick

z tego co piszą to raczej nie powinno być problemu z tym

Konik Polny
@Darka

tak, godziny pracy zależą od projektu w którym pracujesz. Godziny pracy podają też w ogłoszeniach o pracę.

Dyzma

Niedawno zakończyłem swoją przygodę w Delta Contact. Praca jak praca, każdy wie jak się pracuję CC. Jeżeli chodzi o firmę, to może być szczególnie w ostatnim czasie się poprawiło widać, że co poniektórzy starają się by było ok. Na moim projekcie było super luźna atmosfera, nie było spiny dało się dogadać, ale to infolinia.Szkolenie i coachingi były spoko, można było wszystko omówić no i oczywiście jak trzeba było to i opierdziel też się trafił,ale i tak luzik. Niestety nie o wszystkich projektach można to powiedzieć(usunięte przez administratora)

Halina
@Dyzma

To prawda co piszesz. Nie potrafiły normalnie rozmawiać tylko ciągle pretensje i brak współpracy., Sam projekt ciekawy ale z nimi nie dałam rady wytrzymać nerwowo.

A jak
@Halina

Jest z tym dziś, ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact