Delta Contact
3 523 564 5 1
Wendy_C Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Młoda Pani ktora prowadzila rekrutacje bardzo dobrze przygotowana do rozmowy, ale to wszystko. Po rozmowie ... Kompletny brak profesjonalizmu. Szkoleniełz treserka a nie z menadżerką. Takie podejście do przyszlego pracownika nie służy tej firmie. Po tym szkoleniu zrezygnowałam... Przykro mi to stwierdzić... ale zdecydowanie nie polecam.

lola10 Nowy wpis
@Wendy_C

A jeśli można wiedzieć na jaki projekt byłaś na szkoleniu? Właśnie zastanawiam się czy aplikować do nich.

gupik Nowy wpis
@lola10

@lola10 aplikuj, praca generalnie jest bardzo ok. Nie musisz wkładać wysiłku żeby się tu dostać. Ja już pracuje pewien czas i nie mam na co narzekać. Wypłata w terminie, godziny też ok. A jeśli chodzi o liderów są naprawdę ok, chociaż każdy może mieć gorszy dzień.

Kapa Nowy wpis
@gupik

A na jakim projekcie pracujesz ?

Nick

Nie tak dawno ocena pracodawcy 2/6. Teraz nabita na 4/6. Troszkę dziwne... No i umowa zlecenie. Cóż. Jesli się chce, można iść do sądu pracy z wnioskiem o ustalenie stosunku pracy. No i pytanie: jak jest ewidencjonowany czas pracy!

Tak6Nie
Maria
@Nick

Z czasem pracy wygląda to tak, że czas liczy się od chwili zalogowania. Jeśli przekroczysz przerwę a jest to 5 min na każda godzinę to jest Ci odejmowany czas pracy, jeśli powstanie awaria systemu bądź komputera, albo czegoś innego to załoga jest wysyłana do domu, a wynagrodzenie dostaną za przepracowany czas do czasu awarii. Więc jesteś incognito nie wiesz ile danego dnia zarobisz, bo w każdej chwili mogą zawiesić projekt bo mały wynik i wtedy idziesz do domu, albo nie ma dla ciebie pracy( co się często zdarza).

carma
@Maria

Właśnie , awaria - i nie wiadomo jak liczyć bo jesteś, ale ... Czy ktoś z Was wie,że w Delcie żaden kierownik, z-ca ani weryfikatorki nie mają odpowiedniego wykształcenia do swojego stanowiska? To byli konsultanci. Cały zysk jest obliczony na szefostwo w Szwajcarii, Pradze, Kudowie Zdroju + magazyny na Węgrach. Delta ma ok. 7 lokalizacji- kto je utrzymuje? Księgowa na zlecenie szefa nie robi przelewów pensji w terminie, prowizja po kilku dniach i oszustwa w/s wyliczeń za urlop, zwolnienie! Dlatego wciąż brak ludzi, bo nikt rozsądny nie chce kredytować firmy. Za opóźnione wypłaty powinni płacić odsetki- do sądu wystarczy wyciąg z konta i umowa zlecenie/ o pracę. Ja wygrałam.

Tak12Nie

Bbb
@carma

Pracuje kilka lat i niestety wymyślasz , bajki piszesz . Delta ma trzy lokalizacje .

@Bbb

17 stycznia, Murmańska, Białystok, BOK w Kudowie Zdroju, ok. Puławskiej, magazyny na Węgrzech, Praga w Czechosłowacji i zarząd w Szwajcarii- to lokalizacje - i dlatego bałagan i "wolna amerykanka' w terminach wypłat nadrabiana dogodnym grafikiem.

JA
@Bbb

AKURAT, NIC NIE WIESZ O LOKALIZACJACH. BAŁAGAN , LICZENIE NA ZYSK KOSZTEM CICHYCH ROBOLI. OTO DELTA CONTACT SP. Z O.O.

Beti
@Bbb

I w każdej jest tak samo.

@Beti

To ciekawe stwierdzenie, ale bardzo ogólnikowe. Mnie z kolei interesują same konkrety, jeśli chodzi o pracę w Delta Contact. Może ktoś z Was będzie tak uprzejmy i powie mi coś na temat zarobków, jakie można tam aktualnie osiągnąć? Będę wdzięczna za takie informacje.

Fifi
@Iwona

Wszystko zależy od przepracowanych godzin. Zaznaczę, że możesz iść na przymusowe wolne i wtedy nie dostajesz kasy. Nigdy nie zrobiłem 160h, bo zawsze było coś a to prąd, a to serwer padl, słaba sprzedaż itd. 12 na reke wychodzi i umowa zlecenie. Premie też nigdy na oczy nie widziałem

Tak1Nie

Jaka jest umowa w firmie Delta Contact? Wiecie czy jako Doradca Klienta zatrudniają na zlecenie?

Fifi
@Pytanie

Na umowę zlecenie. Często wstrzymują projekty i wtedy jesteś na przymusowym wolnym i bez środków. Ogólnie praca okej jako dodatkowy zarobek, a nie główne źródło dochodu.

sru

Mimo początkowych zgrzytów na tę chwilę współpracę z Deltą oceniam bardzo pozytywnie . Podkreślam z Deltą a nie z projektodawcami z którymi miałam do czynienia. Po pierwsze elastyczny grafik, elastyczna firma,ludzie zarządzający też w porządku. Myślę, że będę dobrze wspominać .

Stefan
@sru

"Będę dobrze wspominać", tzn. odszedłeś z pracy w Delta Contact? A mogę zapytać skąd taka decyzja? Elastyczny grafik, to bardzo duży plus, a jaka stawka i rodzaj zatrudnienia dla nowego pracownika?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Darek

Wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką umowę proponują na starcie?

Kurczak
Nazwa działu: Handlowy

Ja sobie chwale wspolprace z ta firma. Kadra zarzadzajaca w porzadku, wynagrodzenie na czas. Atmosfera przyjazdna. Polecam goraco!

TakNie4
preplele

Widziałam ogłoszenia tej firmy od dłuższego czasu....Coś mnie podkusiło.....Rozmowa ładnie pięknie ale warunki nie do przyjęcia....Ok menager zmieniam warunki....uwierzyłam.... Od piątku nie mam co jeść pić i palić itp.... Firma niepoważna , ludzie też , zapewne przykład idzie odgórnie jak wszędzie...Nie polecam osobom z jednym dochodem....szkoda, że mnie zwodzono...Jestem przez nich w czarnej dupie...Jak ktoś lubi brak finansowego poczucia bezpieczeństwa to pfff

Tak4Nie
@preplele

A na jakie stanowisko kandydowałaś i dostałaś się? Z tego, co piszesz, rozumiem, że czekasz na pieniądze za lipiec? Na stronie DeltaContact widzę sporo ogłoszeń o pracę, m.in. to: http://deltacontact.pl/69670517596332849572 Zastanawiam się, co możesz powiedzieć o oferowanych w ogłoszeniu warunkach pracy?

NIGHTWING
@preplele

Widzialem ich ogloszenie - opieka Aniola trenera - chyba tego Upadlego Aniola - bo trzeba nauczyc jak wciskac kity. Ci ich trenerzy to zachowuja sie jak TRESERZY.

preplele
Nazwa działu: Finanse

Jeżeli to nie wina mojej cudownej Pani Meneg. to najmocniej przepraszam :) Nie wnikam czyja - odwykłam od takich zwyczajów i mnie to doprowadza do szewskiej pasji.

tfu
Nazwa działu: Finanse

No cóż , wypłaty na czas brak.... a przecież pracujemy za pieniądze....Od Nas się wymaga a nie wywiązuje się z podstaw....Szkoda

Leo

Monotonna praca z nastawieniem na zysk kosztem pracownika. Swego czasu bardzo dobrze działała, były organizowane konkursy z nagrodami po każdym zamówieniu, miła atmosfera, niestety w ostatnim czasie sytuacja się pogorszyła. Wynagrodzenia wypłacane na ostatnią chwilę/ lub z kilkudniowym opóźnieniem. Brak konkursów, nierealne systemy premiowe ( wypłacają tylko podstawę). Najdziwniejszą kwestią jest przerwa, bo za każdą godzinę pracy przysługuje 5 minut ( toaleta wlicza się w przerwę- gdy się ją przekroczy, bo np ktoś ma dłuższą sprawę do załatwienia w wc to odejmują czas pracy i zmniejszają wynagrodzenie). W przypadku awarii kierują pracownika do domu i nie wypłacają pieniędzy, mimo że to nie jest wina konsultantów. W ostatnim czasie brakowało środków codziennego użytku w toaletach i kuchni, co powtarzało się kilkakrotnie. Brak jakichkolwiek paczek, prezentu dla pracowników przed świętami. Nie da się ukryć, że firma boryka się z problemami finansowymi. RODO niszczy. Pozdrawiam

Tak11Nie
@Leo

Czy panującą atmosferę w firmie również oceniasz w ten sposób? A może jest to pozytywny aspekt pracy w Delta Contact i wraz z zespołem tworzycie dobrze komunikującą się ze sobą drużynę? Wiele osób podczas poszukiwań odpowiedniego pracodawcy zwraca uwagę na atmosferę panującą w danej firmie. Zatem zaprezentuj swoje zdanie.

Leo
@Iwona

Ciężko powiedzieć skoro każdy siedzi na swoim kablu. Połączenia wpadają tak szybko, że czasami nie ma czasu nawet popić wody. Może gdyby były jakieś spotkania integracyjne, albo gdyby pracownicy nie byliby traktowani jak maszyny jakiś kontakt by był. Zresztą dużo ludzi przewija się w tej pracy, przychodzą na szkolenie, widzą warunki i uciekają.

Tak5Nie

@Iwona

dobra atmosferą rachunków nie zapłacisz , co zburzy domowy spokój. Niektóre osoby z kadry trzymają się w Delcie tylko dzięki mamusi

Czarek

Miałem chęć aplikować ale te wasze opinie trochę mnie zaniepokoiły, podpowiedzcie czy warto?

TakNie

Nie polecam. Znalazłem ogłoszenie w internecie. Zadzwoniłem, umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną. Na miejscu wszystko pięknie, pani zachwalała firmę, jacy to oni porządni, uczciwi. Powiedziała, że praca wspaniała, atmosfera fantastyczna. Dodam, że posiadam wykształcenie zawodowe. Pani od rekrutacji stwierdziła, że to nie stanowi żadnego problemu. Oni chcą pracownika, który ma chęć do pracy. Za tydzień rozpocząłem szkolenie. Pochodziłem trzy dni i dostałem informację, że ze względu na panujące afrykańskie upały mam zostać w domu, bo martwią się, abym nie fiknął im w biurze :D Zapytałem, czy będę miał zapłacone za te dni. Dostałem informację zwrotną, że absolutnie, w żadnym wypadku, bo do pracy zalogowany nie jestem. Wkurzyłem się niesamowicie. Zacząłem do nich wydzwaniać w kółko, ale cwaniacy nie odbierali telefonów. W końcu poinformowali mnie łaskawie, że etatów wolnych nie mają i, że muszą mnie cofnąć z powrotem do procesu rekrutacji i, że nie mogę u nich pracować mając zawodowe wykształcenie. ŚMIECH NA SALI. Największemu wrogowi nie poleciłbym rozpoczęcia pracy w tej firmie. Kłamstwo na kłamstwie. Banda oszustów.

Tak7Nie
Pete
@1234

Serio? Zastanawiam sie nad praca tam. A moze zle Ci szlo po prostu na szkoleniu?

@Pete

Moje szkolenie polegało tylko na słuchaniu pracownika, gdy rozmawia z klientem. Byłem kilka razy w "pracy" na szkoleniu i trwało to może z 3 godziny. Nauczyłem się materiału który dostałem do domu, ale stwierdzili że jeszcze nie muszę samodzielnie pracować. Idź, zobaczymy, czy będą mieli dla Ciebie robotę. A może zrobią tak jak w moim przypadku? Że podpiszą umowę a za 2 dni stwierdza ze nie mają wolnych etatów ????

Dix
@1234

Rzeczywiście jest tutaj tak, że w przypadku awarii sprzętu albo programu jest przymusowe zwolnienie do domu i za to nie jest płacone. Byłem już za długo w delcie, ale to już odrębna sprawa. W przypadku upałów musiało być tak samo, nic mnie tu nie zdziwi. Zresztą są też takie sytuacje, że np jakaś akcja się nie sprzedaje i wydawca ją wstrzymuje, a więc nie możesz już tego sprzedawać. Jeśli wszystkie projekty są obsadzone to nie ma cię na co wstawić i idziesz też do domu. Po prostu to mega niestabilna praca, nigdy nie wiesz ile zarobisz czy jak idziesz do pracy czy wszystko będzie działało. Jeśli oczywiście jakiś produkt się nie sprzedaje to jest to wina konsultanta - są odsłuchy, pisanie do niego podczas rozmowy. Zresztą czepiają się nawet o ton głosu hahaha serio miałem tak. Żenada

@1234

ciesz się,że uniknąłeś kłopotów- były na sali z powodu upałów; omdlenia, zawał, udar, wylewy. Od lat nie ma klimy tylko brud nad głowa w rurach z czasów PRL. Wypłaty w terminie nie ma, bo księgowa zapomniała- o swojej wypłacie nie zapomina. Po odejściu Delty nie ma z nimi kontaktu- fakt, nie wypłacają świadczeń albo z pomyłkami in- dla pracownika, dokumenty do wyliczenia urlopu gdzieś hen .Zawodówka to nie problem, ale dziwnie Cię potraktowali bo większość kierowników, szkoląca na sprzedaży po zawodówce- nie mają wykształcenia wyższego. Jakość produktów- no cóż....

Bstk

Pracowałem tam długo , za długo. Jajko konsultant na kilku projektach później jako lider. Praca dobra na kilka miesięcy później już tylko wkurzanie się na słabe zarządzanie itp. oferta Multisport to żart. Teraz szukają na siłę bo nie ma chętnych . Informują że wezmą każdego. Po jakimś czasie pojawiły się problemy z płatnościami itp. ucinanie premii. Nie polecam.

Tak3Nie
Ja - Tobi
Nazwa działu: Handlowy

Praca naprawdę dobra, co prawda kadra liderska trochę... cóż... ale mimo wszystko warunki pracy są w porządku zwłaszcza kiedy nie ma promocji w sklepie :) 14,60 zł zawsze minimalna krajowa to tutaj standard ale jak np. przekroczysz 160 godzin w miesiącu to kolejne 1 zł na każdą godzinę... jak np. przyjdziesz w Weekend to kolejne 1 zł systemy motywacyjne też nie najgorsze, jak masz szczęście i trafisz na wigilijne promocje to nawet po 300 zł dziennie wyciągasz szkoda że święta się tak szybko kończą xD ale mimo to da się bez problemu tam dobrze zarabiać, co prawda minimalnie ile zarobiłem to 1100 zł za miesiąc ale maxymalnie ile zarobiłem to 3500 zł i mówię tu o Netto a nie Brutto skąd taka suma? cóz mamy systemy motywacyjne dzienne gdzie dostajesz pieniążki za to co zrobisz w dniu, systemy miesięczne za to co zrobisz w miesiącu oraz systemy kwartalne za to co zrobisz w kwartale... ja byłem na ostatnim konkursie jako drugi :) hyhy przegrałem tylko o 13% ale są też liczne konkursy do wygrania rzeczy od 14 zł do nawet 9000 zł obecnie jest konkurs np. na Ifona 8GB czy jakoś tak :P podobno dobry telefon ale na telefonach się nie znam :) chyba z 3k kosztuje chociaż tym razem to dowalili takie wymagania w konkursie że nikomu się nie udało go dostać xD tzn. progi ilościowe zrobione zostały ale progi że tak powiem jakościowe nie :P a wstrętny konkurs gdzie trzeba było trzymać i jakość i ilość na wysokim poziomie :/ no ale kiedy nagroda na ponad 2 miesiące i warta ponad 3.000 zł to nic dziwnego że duże wymagania, są też jednak złe rzeczy do powiedzenia o tej firmie a mianowicie... czystość... nie rozumiem jak można zatrudniać ukrainki które ledwo co mówią po Polskiemu i jeszcze pozwolić im pracować po 20:00 kiedy nikogo nie ma w Biurze i nikt ich nie pilnuje... przecież one mają całkowicie wyje**ne na to czy posprzątają czy nie... pomimo że powinny sprzątać codziennie to często ich w ogóle nie ma... ale tak to jak nie patrzeć na czystość to miła i wygodna praca... cóż alternatywy za ten sam poziom to np. McDonald 2400 zł miesięcznie i (usunięte przez administratora)w stroju roboczym 8h dziennie albo żabka 2500 zł miesięcznie i tak samo... nogi w du*e wchodzą nie mówiąc o innych pracach ale McDonald i Żabka to chyba najgorsze miejsca... Jak komuś się nie podoba w Delcie zapraszam do żabki albo kerfura :) a potem zapraszam do delty :) najważniejszy w delcie jest dla mnie grafik który można dowolnie sobie ustawić... nie ma czegoś takiego jak "ej szefie moge wolne na te 2 dni?" - "nie" tutaj masz " ej słuchaj bo mnie nie będzie najbliższe 14 dni to mi nie dawaj tam zmiany" - "ok" naprawdę bez problemu możesz uzyskać 14 dniowy "break" ofc. firma płaci za każdą przepracowaną godzinę więc jak masz np. 10 godzin w miesiącu to zarobisz 146 zł Brutto zrobisz 100 godzin to jest 1460 zł zrobisz 200 godzin to jest 3200 zł Brutto jednak nie zapominaj o systemie motywacyjnym :) rekordowo za wyniki dostałem 450 zł rekordowo za dzień dostałem 350 zł rekordowo za kwartał dostałem 600 zł podsumujesz to wychodzi 1400 + 3200 razem mamy 4600 zł Brutto za miesiąc :) wystarczy chcieć i wcale nie trzeba pracować 6 lat jak niektórzy piszą bo ja pracuję dopiero prawie rok :) co prawda planuję zmienić pracę i widziałem wiele ofert lepiej płatnych ale warunki pracy tzn. pracujesz ile chcesz kiedy chcesz i prawdę mówiąc jak chcesz to obecnie mój MustHave, nie potrafiłbym wrócić do 8godzinnych zmian od poniedziałku do piątku... taki system jest zbyt wygodny ^_^ niedawno znalazłem pracę i nawet mnie chcieli za 20 zł Brutto na godzinę podobna praca ale bez podobnych warunków godzinowych... więc wiadomo zostałem w Delcie :) w niewielu miejscach masz taką wydogę... a ostatnie dni to istny luksus - ale mniej się przez to zarabia... ponieważ nie ma żadnych promocji to ja nie mam prawie żadnych wyników więc 0 systemu motywacyjnego chociaż i tak dostałem 250 zł :) ale za to telefon raz na godzinę więc możesz oglądać filmy grać w gry i gadać z idi****i z pracy :) Max. ile możesz dostać z systemu motywacyjnego z mojego projektu tooooo... 200 + 200 + 150 550 zł + jeszcze system za wyniki sprzedaży a no i system którego nigdy nie udało się nam wypełnić czyli za skuteczność całego zespołu :P chyba jeśli przekracza 40% to +150 zł dla każdego w zespole ale nigdy się nam nie udało :) przyjmijmy że masz średnie osiągnięcia... więc darmowe 200/300 zł + przepracowane godziny :)

Tak3Nie10
Kalina
@Ja - Tobi

Ale, żeś Trolu się napocił. Pewnie nie masz ludzi na projekcie i nie możesz spać po nocach pisząc o godz. 0:37, hahaha....

Tak15Nie1
bhv

Jak sie czlowiek zwolni to nagle telefony nie docieraja do nich aby sie dowiedziec czegos ws. pieniedzy W ogloszeniu jedno, na rozmowie drugie, aby tylko podpisac umowe. Potem sie okazuje, ze docelowo Twoim projektem jest wciskanie porcelany ludziom, a nie ten o ktorym byla mowa w ogloszeniu. Mydlenie oczu stawka 17 brutto po czym i tak dostajesz 14.70. Min 6h pracy i juz przy piatej godzinie i dwusetnym polaczeniu masz dosyc. 6 sprzedazy na 6h = 6zl premii Sa tez sprzedaze po 5zl ale to juz musisz ich (usunięte przez administratora) kolo 10-12 na 6h, a robia to nieliczni pracujacy po pare lat ???? Baza ludzi czesto gesto emerytow, ktorych latwo naciagnac, lub ktorzy walną sluchawką i jeszcze Cie zwyzywaja. Praca dla ludzi o stalowych nerwach, bez schorzenia kregoslupa. Nie pozdrawiam

Tak12Nie1

Firma nierzetelna, oszukuje pracowników, zwleka w wypłatami.

Tak12Nie2

silver lucif

Znajduję ogłoszenie o pracę w serwisie pracuj.pl, w ogłoszeniu brzmi jak byk " umowa o pracę" dotyczy stanowiska na call center. Rozmawiam z kobietą ... pewnie menadżerka lub cos na jej kształt. Babka proponuje mi umowe zlecenie. O mało (usunięte przez administratora) mnie nie wzieła - nie mogę lepiej tego ująć. Swierdziłem że marnuje jej i swój czas. Czyzby kłamstwo była cześcia ich strategii? Nie polecam tej firmy. W obencych czasach rzetelność pracodawcy to podstawa. A co jesli on nie ma podstaw? To nie ma zysku dla pracownika. Moje sugestie dla Delta Contact: odradzam

Tak10Nie1

Liwia

Delta Contact to banda złodziei. To (usunięte przez administratora) Oszukują na każdym kroku. Płacą tylko połowę poborów, o premii mozna zapomnieć. Przy tym traktują pracowników jak śmieci. Poniżają, ubliżają... Przestrzegam przed podjęciem pracy w Delcie i innych firmach call centre.

Tak10Nie1
Igor

Jeśli ktoś ma kwalifikacje księgowej zawsze może spróbować pracy w takim zawodzie?

Anna
@Igor

ZDECYDOWANIE NIE. Tutaj przyjmują każdego, kto potrafi się wysłowić.

Tak2Nie1

Iwona

@anonymous, jak wyglądają Twoje doświadczenia związane z firmą Delta Contact? Wypowiadasz się na forum więc wnioskuję, że ją znasz. Czy pracowałeś lub pracujesz w firmie? Na jakim stanowisku i warunkach zatrudnienia? Czy satysfakcjonuje Ciebie wykonywana praca?

Niuchalski
@Iwona

Iwona, oczyść mój dolny wylot z czarnych skwarek.

Tak4Nie1

Voks

Wypłaty spóźnione, liderzy wybierani po znajomości z wiedzą gorszą od niektórych nowych konsultantów.

Tak14Nie1

Śmieszni ludzie podający się za koordynatorów i równie śmieszne zarobki

Tak15Nie1

Iwona

@ja, proszę, rozwiń swoją wypowiedź i napisz jaka atmosfera panowała w Delta Contact między pracownikami? Czy dzięki zgranej działalności zespołowej pracowało Wam się lepiej? Jak wyglądały kontakty z kadrą zarządzającą? Odpowiedzi na te pytania pomogą osobom zainteresowanym pracą w firmie w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Pracownik DC

Czytam te komentarze poniżej i mam wrażenie, że piszą je jacyś frustraci, którzy wiecznie są niezadowoleni. Pracuję tu ponad rok i praktycznie nie mam na co narzekać, z kadrą idzie się dogadać jeśli chodzi o współpracowników też nie ma problemu. Co do atmosfery nie ma takiej spiny i rywalizacji jak w wielkich korpo, a w kilku już pracowałem. Pieniądze mogłyby być lepsze, ale i tak nie mam na co narzekać, bo jak się pracuje, a nie udaje to i wyniki są zadowalające i co za tym idzie kasa.

Tak1Nie5

mefiu74
@Pracownik DC

Kiedy wykonują przelewy pensji?

ja
@Pracownik DC

jak popracujesz 6 lat to zobaczysz różnicę, brak pensji w terminie, brudne stanowiska bo sprzątaczki brak, awarie i "Musisz pracować za tych których nie ma" bo pewnie nie zastanawiałeś się, czemu w Delcie wciąż brak ludzi.

Tak5Nie1

anonymous
@ja

To po co 6 lat tam pracujesz?

Kinia
@Pracownik DC

Trolu, kopiujesz co jakiś czas ten sam tekst.

Tak3Nie

ja
@anonymous

Na szczęście już tam nie pracuję. Ulga i lepsze warunki w innej firmie.

Konsultant

A ja polecam pracę DC .może to zabrzmi dziwnie lubię swoją pracę.Przede wszystkim zależy od zaangażowaniu.Jak ktoś chce to może zarobić nawet nieźle pieniądze.Ludzie przychodza bo myślą że że posiedzą parę godzin i zarobią dużo pieniędzy.Ale oprócz chęci jeszcze trzeba się zaangażować .Dziwię się ludziom że piszą takie bzdury.

Tak2Nie5
zzz

Przestrzegam. Firma przymusza do pracy np. ludzi z urzędu pracy. Na rozmowie o nic nie pytaja! Nie interesuje ich żadne doswiadczenie, nic a nic! Tylko chcą żebyś zaczynać juz zaraz. Jak nie zgodzisz sie na te marne warunki to konsekwencje... To świadczy o tym, ze firma zdesperowanie szuka pracowników, byle kogo. Czyli pewnie ludzie nie chcą tam bez przymysu pracować. A po drugie, przestroga dla kooperantów, bo jak zmuszaja ludzi w taki sposób to nowy pracownik np z UP pewnie ma gdzies ta prace, klienta i wyniki. Ps: cytat wypowiedzi kierownika, 'do pracy tu można sie przymusić on sie zmuszał i ok'. Wiele to mowi o podejściu do sprawy. Ale wybor pozostawiam wam:-)

Tak13Nie
konsultant
@zzz

Urząd pracy jest chyba od znalezienia pracy, a nie płacenia za siedzenie w domu i wybrzydzanie, też zostałem zatrudniony przez UP nie była to moja praca marzeń, ale spróbowałem i do momentu, aż nie znalazłem pracy w mojej branży posiedziałem w Delcie 4 miesiące i nie żałowałem.

Olala

Przede wszystkim powinien wejść tam sanepid. Słuchawki, klawiatury, pulpity to rój bakterii. Na sale wprowadzą każdego. Nie ważny wiek, zapach, świadomość, mentalność kandydata, ważne czy zarobi na nich. Możesz siedzieć obok niemytej od tygodni osoby, lub cuchnącej alkoholem. Tam nie chodzi o jakość pracownika tylko o ilość, im więcej zbajerują, to zawsze ktoś coś sprzeda. Niech na tablicy powieszą, ile miesięcznie bierze 2 osobowy zarząd i rodzinka z recepcji, a nie tylko, kto ile ma godz. i jakie zarobił ochłapy. Dużym minusem jest tzw.kadra, w większości bez kwalifikacji, konfliktowa, napędzająca fluktuacje kadr. Ich zasada działania jest prosta, jak ktoś jest za dobry i widzi to wszystko to "won". Zarząd tego nie widzi, bo liczy kasę dla siebie i rodzinki, a dziwi się dlaczego ludzie szybko uciekają. Urząd Pracy im nie pomoże, Delta tonie z powodu miernego zarządzania. Pracowałam tam kilka lat i takie mam wspomnienia. Mogę opisać każda osobę z tzw. kadry. Napiszcie z kim mieliście kontakt to podam jej charakterystykę, wg. mojej oceny.

Tak30Nie

Basia
@Olala

A na jakim projekcie pracowałaś ?

Pracownik Delta Contact

Nie polecam tam pracy. Po rozwiązaniu umowy nie wypłacają terminowo pensji a to co najgorsze nie odbierają telefonu.

Tak9Nie

mina
@Pracownik Delta Contact

to prawda, nie wypłacają pensji i premii w terminie od kilku m-cy, księgowa - pomyłka fachu. Dlatego brak ludzi do pracy bo "mieć umowę z Deltą Contact" to nie oznacza" mieć wypłatę, premie, prowizje w terminie" na koncie. Ja odeszłam.

Tak8Nie

poinformowany
@mina

Dobrze piszesz... i dobrze zrobiłaś. Jak tak mało płacą i jak piszecie, że nawet z wypłatami tych groszy mają problem. To ja tez tam nie zajrzę!

Iwona

@Cleo, czy posiadasz doświadczenia związane z pracą w Delta Contact? Może napiszesz coś na temat Twojego stanowiska? Na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Czy praca na tym stanowisku zapewnia rozwój kompetencji? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi, gdyż może być pomocna dla wielu osób obecnych na forum.

David

W zeszłym roku przez całe wakacje pracowałam na SUPER projekcie " Klejnot TV" była to niezapomniana przygoda. Niestety trzeba było wracać do szkoły . Polecam wszystkim tom firmę i to barszo , sam zamierzam wrócić na te wakacje . Dobra kasa się przyda . ????

TakNie2

Xena
@David

David, nawiąż kontakt z Maleństwem macie wspólne hobby - ortografia.

Cleo
@David

Wróć do tej szkoły bo aż dziwne ze Cię zatrudnili tą Twoją pisownią

Zostaw opinię o Delta Contact - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie