Malibu Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Zofia Niedbalec Marian Niedbalec

Brzeźnica

Opinie o Malibu Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Zofia Niedbalec Marian Niedbalec

mike

zdecydowanie NIE POLECAM!!! brak umów, brak jakichkolwiek kompetencji, organizacji ze strony szefostwa, traktowanie ludzi z pogardą, Szkoda czasu się tam w ogóle wybierac

niezadowolana

Niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam. Z tego co piszesz to szkoda fatygi? bo właśnie miałem zamiar starać się tam o pracę, poszukują kogoś na magazyn. Pracowałeś na magazynie?

Zostaw opinię o Malibu Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Zofia Niedbalec Marian Niedbalec - Brzeźnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malibu Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa Zofia Niedbalec Marian Niedbalec