Opinie o Smaki Podolsza Sp. z o.o. w Podolsze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smaki Podolsza Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Smaki Podolsza Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smaki Podolsza Sp. z o.o. w Podolsze

Czy jest możliwość pracy w Smaki Podolsza Sp. z o.o. na część etatu?

Czy pracodawca Smaki Podolsza Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracodawca jest bardzo w porzadku,uczciwy,kulturalny.

:/ Nowy wpis

Obcina pensje za np zrobienie kawy -100 zł. Wieczne obelgi i niestosowne zachowanie wobec pracownika. Ktoś powinien się w koncu zająć tą firmą

Romek Nowy wpis
@:/

Jezeli obcina pensje za cokolwiek to zgłosić do PIP. Pracownik musi dostać tyle ile zarobił. Inna sprawa jeżeli płaci na czarno wtedy może Ci zabrać za zrobienie sobie kawy bo taki ma kaprys. Rozumiem że płaci na czarno :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Smaki Podolsza Sp. z o.o.?

:/ Nowy wpis

Czy jestes odporny na stres. Jeśli ktoś chce podjąć tam prace to życzę powodzenia. (usunięte przez administratora)i łamanie praw człowieka a o reszcie nie wspomnę

Grzegorz Kiełbasiewicz

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem tam ponad rok i tylko dlatego , że mam dosyć mocną wytrzymałość psychiczną. Większość pracowników w tym czasie kończyła pracę po miesiącu , dwóch. Jeden z szefów znajduje sobie "ofiarę" , którą próbuje zniszczyć psychicznie. Zwykle jest to ktoś nowo przyjęty. Ja się załapałem kiedy już nikt nie chciał tam pracować. Kiedy był ktoś nowy , miałem chwilę spokoju. Drugi równie beznadziejny , pomaga mu w tym i gorąco kibicuje. Razem obrabiali mi (usunięte przez administratora) i ocerniali mnie za plecami , przed moimi współpacownikami. To samo robili przy mnie wobec innych. Pracę zakończyłem w połowie dniówki , po słuchiwaniu od rana obelg i tekstów z ust "Mamlasa" czyli (usunięte przez administratora) typu "zniszczę Cię , skończę Cię" itd. Przebrałem się i poszedłem do domu. To była doskonała decyzja. Teraz mam spokojną pracę, z normalnymi , kulturalnymi ludźmi.Omijaj szerokim łukiem , taka jest moja rada...

@Grzegorz Kiełbasiewicz

No jak jestes dzbanem to co się dziwisz. Ja pracuje 2 lata i moge powiedziec same najlepsze rzeczy o tej firmie i rodzinnej atmosferze panującej tam. Gorąco polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Smaki Podolsza Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wędzarz

Pracowałem tam i zgadzam się z Grzegorzem w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Smaki Podolsza Sp. z o.o. - Podolsze

• Jak się pracuje w Smaki Podolsza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smaki Podolsza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smaki Podolsza Sp. z o.o.
  • Św. Jana 2
    32-640 Podolsze

Smaki Podolsza Sp. z o.o.