Dar-Audio-Car Firma Handlowo Usługowa Katarzyna Biel

Żarki

Opinie o Dar-Audio-Car Firma Handlowo Usługowa Katarzyna Biel

Mały

To prywatna firma wykorzystująca naiwność ludzi. Sprzedaje uszkodzone przedmioty jako dobre a potem sprzedawca odwraca kota ogonem i twierdzi że usterka jest z winy klienta. Nie wystawia faktur ani rachunków, sprzedaje więc nielegalnie na czarno bez VAT z ręki do ręki, pewnie specjalnie żeby nie udzielać gwarancji.

KB
@Mały 28.05.2016, 11:32

Firma wystawia faktury i paragony a gwarancja dotyczy nowych produktów a nie używanych.

Zostaw opinię o Dar-Audio-Car Firma Handlowo Usługowa Katarzyna Biel - Żarki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Audio-Car Firma Handlowo Usługowa Katarzyna Biel