Opinie o Spółdzielnia Socjalna Multiservice w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Socjalna Multiservice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Socjalna Multiservice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Socjalna Multiservice w Myszków

Myszków czarny ochroniarz

Dobrze że ktoś napisał temat kierownika ,,wielkiego pana,, hąća, honza, hondza czy jakoś tak. Samolub traktujący ludzi jak przedmioty współczuję wszytkim co muszą pracować w jego otoczeniu. Dobrze go znam jak był kierownikiem ochrony na mystalu i sokpol, zadufany w sobie beton ,tak samo traktował nas jak i szefostwo z zakładu więc szybko Alfa pożegnała się z zakładami. Przerobiłem kilka firm na Myszkowie i od tego ,,pana,, to z daleka.. Firma co firma w każdej znajdą się jakieś kombinacjie ludzie godzą się robić to niech robią ,nie wypowiem sie na temat Multiserwisu bo nie robiłem. Podobno ten szef Zawora to rozsądny człowiek więc honcowi długiej kariery nie wróżę z alfy też go w końcu wylali

Myszków czarny ochroniarz Nowy wpis

Jaka jest umowa w firmie Spółdzielnia Socjalna Multiservice? Wiecie, czy jako Pracownik Ochrony zatrudniają na umowę zlecenie?

Bolek@ Nowy wpis

Umowa zlecenie nic ci nie daje nie polecam tej firmy nocek nie płacą

Bartek 19 lat pracownik Nowy wpis

jestem młodocianym pracownikiem po szkole ! Adam Zamora płacił mi 20 zł do ręki za godzinę umowę i papiery dostałem ... ale sorry za taką kasę to niewarto pracować przy dmuchańcach - to jest ciężka tyrania i trzeba pilnować niepokorne dzieciary. Wole siedzieć na chacie całe lato niż poniżać się za takie pieniądze . Powodzenia dla tych cwaniaków co przyszyli za mnie robić a nie wiedzą jak wygląda dmuchawa. ESSA !!!

Jak długo trwa proces awansu w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

GOBLIN z Bilska

Spółdzielnia "MULTISERVICE" przejęła obiekt przetargiem. Jestem tu od 9 lat i przerobiłem kilka lepszych i gorszych firm. Moją umowę o pracę podpisał osobiście nowy szef Adam Zamora. Warunki które ustaliliśmy są dotrzymane zapowiada się dobra współpraca. Tyle narazie mogę powiedzieć.

Daniel B***ski 39 lat

powiem krótko czapki z głów dla prawdziwego SZEFA ADAMA. Trochę przerobiłem w życiu i nie widziałem takiego zapału i motywacji dla innych w pracy. Chce się pracować , szkoda że już skończyła sie robota w Koziegłowach . JA piszę się na prace z tym człowiekiem zawsze i wszędzie !!! do zobaczenia na siłce :-)

Magdalena
@Daniel B***ski 39 lat

To fajnie, a czy "w papierach" też się wszystko zgadzało? Wynagrodzenie było wypłacane zgodnie z umową?

MAREK z Żarek
@Magdalena

UWAGA ! OSTŻEGAM ! KOMBINATORZY z wyższej półki !!! powiem tak, to jest szczera opinia. Mi się prawie że zawsze nie zgadzała wypłata !!! Prawie zawsze było więcej kasy niż ja miałem godzin wypracowanych (nie były to duże kwoty 20 zł , 50 zł czasem koło 100 zł więcej niż powinno być) to się nie pokrywało z grafikiem. Pytałem Adama dlaczego zarabiam więcej niż powinienem to powiedział że firma zawsze docenia dobrych pracowników na tyle na ile ją stać. Mi się to nie podoba i chciałem to zgłosić do UOKIKU ale się boje przesłuchań , czy ktoś mi coś doradzi ?

Rysiek 70 lat Częstochowianin

Właśnie zacząłem prace na obiekcie w Częstochowie. Umowę dostałem zgodnie z prawem przed rozpoczęciem pracy. Pierwszy dzień pracy 1 stycznia 2022 ROK. Prezes firmy ADAM ZAMORA uzgadniał warunki pracy OSOBIŚCIE , dyrektorem na wszystkich placówkach jest MARIUSZ CHĄĆ to do niego mam sygnalizować wszelkie nieprawidłowości. JESTEM dobrym sygnalista i ostrzegam wszystkich jeśli tylko pojawi się jakieś nadużycia to poinformuje o tym ! jak na razie się nie zapowiada , ale to dopiero początki . CZUWAJ !

Jaka jest stawka początkowa w Spółdzielnia Socjalna Multiservice? 15 września na Nuzle.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

Waldek z Pińczyc

20 zł Brutto za każdą godzinę przy umowie zleceniowej ... umowa o prace chyba więcej płacą ,ale trza zdzwonić do biura

Myszkow Rafał 21

W sumie tak na oko to jest spoko . Ale duże wymagan nastawia prezes , za tą kasę to nie da się aby wszystko było idealnie. Dobry z adama polityk biznesmen też ale trochę lepiej mógłby płacić hehe Chyba mnie nie zwolni za to?

Nicola

Polecam wynajem skakańcy gumwych zamków dmuchanych PIĘKNY NOWY SPRZĘT dzieci mega zadowolone ! SUPER obsługa , bardzo rzetelnie i nie drogo . Za rok też wynajmiemy na urodziny córki :-)

Waldek z Gliwic

Szacunek do Prezesa Adama , w obliczu pandemii wprowadził u nas rozwiązania kryzysowe , mega kreatywne !!! Dzięki temu dalej jest praca i wszytko sie układa. Życzę dużego rozwoju podmiotu i sukcesów ! Z TAKIM KAPITANEM MOGĘ PŁYNĄĆ W REJS :-)

Igor

Jak jest tu z zatrudnianiem studentów?

Tygrys
@Igor

Tylko sezonowo przy obsłudze dmuchancy. Ja tak robiłem, dobra stawka 15 zł na rękę w zeszłym roku płacili. Kasa była liczona od wyjazdu do powrotu więc spoko.

Zorro

cześć polecam współprace, terminowo i solidnie, dobre relacje z kierownictwem. Ochrona na optymalnym poziomie. Działają na zasadzie firmy rodzinnej.

ZAKŁAD PRACY

Szanowni użytkownicy portalu GO WORK, reprezentując nasz zakład pracy (nie mam zgody aby podać nazwę) z czystym sumieniem polecam współpracę z przedsiębiorstwem MULTISERVICE. Spółdzielnia świadczy dla nas usługi ochrony oraz raz w roku udostępnia sprzęt rekreacyjny dla dzieci pracowników dmuchane zamki i place zabaw, trampoliny bungee i animatora. Usługi realizowane naprawdę PROFESJONALNIE ! W szczególności polecam nająć spółdzielnie Multiservce na imprezę zarówno do ochrony jak i dostarczenia sprzętu dmuchanego - Rewelacja i naprawdę duży wybór. z poważaniem Anna Wywiał - Markowska

Ile jest zmian w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Alicja1990

Ja pracuja na jedna zmiana w dni robocze ale tak jest na sprzątaniu na ochrona to robią różnie. Mój chop robił kilka miesięcy przy kopalni w Sosnowcu na posterunku to na dwie zmiany po 12 godz we dzień i nocki tyż. Jeszcze tam robią te imprezy na dmuchńce to chyba ino łikendy.

Alicja1990

Pisze jeszcze raz bo nie wiem czy się dodało moja opinia. Jestem sprzątaczką na jednym z odorawanych obiektów przez spółdzielnie MS. Moja opinia jest dobra, nigdy nie miałam problemów z wypłatą czy warunkami. Dostawy środków na czas. Ja Polecam!

Daniel Rafacz Ruda Śląska

Robia chyba od początku po różnych budowach i na grupia Jest fajowo fajni ludzie warunki tyż na ja. Mały chajs trza dużo godzin tyrać aby wyjść na swoje .

Boguś

Witam pracowałem na obiekcie spółdzielni w Sosnowcu z jestem pracownikiem wykwalifikowanym . Płacą dobrze choć moglo by być lepiej , koordynator rzeczywiście wymagający ale idzie się dogadać. Ogólnie średnio. Mogę pochwalić ze płaca zawsze w terminie w porównaniu do innych firm gdzie się spoźniali. W skali 1 do 10 oceniam na 6.

jack

Miałem okazję pracować w tej firmie w 2018r na umowę zlecenie .Zatrudniono mnie i kolegę do ochrony obiektu w Katowicach bez badań wstępnych nie poinformowano że praca będzie tylko na 1,5 miesiąca .Za to że nie obniżono nam najniższej ustawowej stawki godzinowej ,pierwszą dniówkę pracowaliśmy 13godzin za darmo. Zdziwiło mnie że należność za prace 100zł przelali na konto a reszta w kopercie .Drugą wypłatę próbowali tak samo rozliczyć ale się nie zgodziłem i miałem problem z odzyskaniem pieniędzy .Po otrzymaniu zaświadczenia o zarobku z tej firmy stwierdziłem że firma zaniżyła mój zarobek .Koordynator z tej firmy to mały żałosny człowieczek z przerośniętym ego, który traktuje ludzi z góry. Dlatego mam nadzieję że ktoś wyciągnie naukę z mojego doświadczenia w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Socjalna Multiservice - Myszków

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Socjalna Multiservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Kandydaci do pracy w Spółdzielnia Socjalna Multiservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spółdzielnia Socjalna Multiservice
4.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Pułaskiego 12
    42-300 Myszków