Opinie o Spółdzielnia Socjalna Multiservice w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Socjalna Multiservice, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Socjalna Multiservice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Socjalna Multiservice w Myszków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy Spółdzielnia Socjalna Multiservice zatrudnia studentów?

Rysiek 70 lat Częstochowianin Nowy wpis

Właśnie zacząłem prace na obiekcie w Częstochowie. Umowę dostałem zgodnie z prawem przed rozpoczęciem pracy. Pierwszy dzień pracy 1 stycznia 2022 ROK. Prezes firmy ADAM ZAMORA uzgadniał warunki pracy OSOBIŚCIE , dyrektorem na wszystkich placówkach jest MARIUSZ CHĄĆ to do niego mam sygnalizować wszelkie nieprawidłowości. JESTEM dobrym sygnalista i ostrzegam wszystkich jeśli tylko pojawi się jakieś nadużycia to poinformuje o tym ! jak na razie się nie zapowiada , ale to dopiero początki . CZUWAJ !

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest stawka początkowa w Spółdzielnia Socjalna Multiservice? 15 września na Nuzle.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

Waldek z Pińczyc Nowy wpis
@Pytanie

20 zł Brutto za każdą godzinę przy umowie zleceniowej ... umowa o prace chyba więcej płacą ,ale trza zdzwonić do biura

Myszkow Rafał 21

W sumie tak na oko to jest spoko . Ale duże wymagan nastawia prezes , za tą kasę to nie da się aby wszystko było idealnie. Dobry z adama polityk biznesmen też ale trochę lepiej mógłby płacić hehe Chyba mnie nie zwolni za to?

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻU
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Java Developer
Myszków
Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.
(23 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jakie są warunki zatrudnienia w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Nicola

Polecam wynajem skakańcy gumwych zamków dmuchanych PIĘKNY NOWY SPRZĘT dzieci mega zadowolone ! SUPER obsługa , bardzo rzetelnie i nie drogo . Za rok też wynajmiemy na urodziny córki :-)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spółdzielnia Socjalna Multiservice odbywa się również w języku angielskim?

Waldek z Gliwic

Szacunek do Prezesa Adama , w obliczu pandemii wprowadził u nas rozwiązania kryzysowe , mega kreatywne !!! Dzięki temu dalej jest praca i wszytko sie układa. Życzę dużego rozwoju podmiotu i sukcesów ! Z TAKIM KAPITANEM MOGĘ PŁYNĄĆ W REJS :-)

Igor

Jak jest tu z zatrudnianiem studentów?

Tygrys
@Igor

Tylko sezonowo przy obsłudze dmuchancy. Ja tak robiłem, dobra stawka 15 zł na rękę w zeszłym roku płacili. Kasa była liczona od wyjazdu do powrotu więc spoko.

Zorro
 Rekomendacja

cześć polecam współprace, terminowo i solidnie, dobre relacje z kierownictwem. Ochrona na optymalnym poziomie. Działają na zasadzie firmy rodzinnej.

ZAKŁAD PRACY
 Rekomendacja

Szanowni użytkownicy portalu GO WORK, reprezentując nasz zakład pracy (nie mam zgody aby podać nazwę) z czystym sumieniem polecam współpracę z przedsiębiorstwem MULTISERVICE. Spółdzielnia świadczy dla nas usługi ochrony oraz raz w roku udostępnia sprzęt rekreacyjny dla dzieci pracowników dmuchane zamki i place zabaw, trampoliny bungee i animatora. Usługi realizowane naprawdę PROFESJONALNIE ! W szczególności polecam nająć spółdzielnie Multiservce na imprezę zarówno do ochrony jak i dostarczenia sprzętu dmuchanego - Rewelacja i naprawdę duży wybór. z poważaniem Anna Wywiał - Markowska

Ile jest zmian w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Alicja1990
@Pytanie

Ja pracuja na jedna zmiana w dni robocze ale tak jest na sprzątaniu na ochrona to robią różnie. Mój chop robił kilka miesięcy przy kopalni w Sosnowcu na posterunku to na dwie zmiany po 12 godz we dzień i nocki tyż. Jeszcze tam robią te imprezy na dmuchńce to chyba ino łikendy.

Alicja1990

Pisze jeszcze raz bo nie wiem czy się dodało moja opinia. Jestem sprzątaczką na jednym z odorawanych obiektów przez spółdzielnie MS. Moja opinia jest dobra, nigdy nie miałam problemów z wypłatą czy warunkami. Dostawy środków na czas. Ja Polecam!

Daniel Rafacz Ruda Śląska

Robia chyba od początku po różnych budowach i na grupia Jest fajowo fajni ludzie warunki tyż na ja. Mały chajs trza dużo godzin tyrać aby wyjść na swoje .

Boguś

Witam pracowałem na obiekcie spółdzielni w Sosnowcu z jestem pracownikiem wykwalifikowanym . Płacą dobrze choć moglo by być lepiej , koordynator rzeczywiście wymagający ale idzie się dogadać. Ogólnie średnio. Mogę pochwalić ze płaca zawsze w terminie w porównaniu do innych firm gdzie się spoźniali. W skali 1 do 10 oceniam na 6.

jack

Miałem okazję pracować w tej firmie w 2018r na umowę zlecenie .Zatrudniono mnie i kolegę do ochrony obiektu w Katowicach bez badań wstępnych nie poinformowano że praca będzie tylko na 1,5 miesiąca .Za to że nie obniżono nam najniższej ustawowej stawki godzinowej ,pierwszą dniówkę pracowaliśmy 13godzin za darmo. Zdziwiło mnie że należność za prace 100zł przelali na konto a reszta w kopercie .Drugą wypłatę próbowali tak samo rozliczyć ale się nie zgodziłem i miałem problem z odzyskaniem pieniędzy .Po otrzymaniu zaświadczenia o zarobku z tej firmy stwierdziłem że firma zaniżyła mój zarobek .Koordynator z tej firmy to mały żałosny człowieczek z przerośniętym ego, który traktuje ludzi z góry. Dlatego mam nadzieję że ktoś wyciągnie naukę z mojego doświadczenia w tej firmie.

Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w firmie Spółdzielnia Socjalna Multiservice w miejscowości Myszków nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Socjalna Multiservice - Myszków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Socjalna Multiservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spółdzielnia Socjalna Multiservice?

Kandydaci do pracy w Spółdzielnia Socjalna Multiservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spółdzielnia Socjalna Multiservice
4.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pułaskiego 12
    42-300 Myszków
  • NIP: 5771982127 REGON: 366427858 KRS: 0000660259

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Spółdzielnia Socjalna Multiservice