Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.

inspektor-master mechanical engineering

Lloyd's Register jest to jedna z lepszych instytucji na terenie Polski która zajmuje się inspekcją. Posiada świetnie wykwalifikowanych pracowników którzy posiadają wiedzę nie tylko dotyczącą inspekcji ale również związaną z obliczeniami wytrzymałościowymi. Firma wysyła pracowników na wszelkiego rodzaju szkolenia. W przyszłości chciałbym bardzo tam pracować.

Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Lloyd's Register Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lloyd's Register Polska Sp. z o.o.