Pieśkiewicz - Zegarmistrz Janusz Małgorzata i Kamil Pieśkiewicz

Opinie o Pieśkiewicz - Zegarmistrz Janusz Małgorzata i Kamil Pieśkiewicz

Krzysztof

Jestem klijentem prawie 20 lat i nie wyszedlem nigdy ze sklepu z niezadowoleniem, wszystkie zamowienia i naprawy zostaly fachowo wykonane, bez jakiejkolwiek reklamacji. Jako kolekcjoner zegarkow, jest to dla mnie "pierwszy adres"!

Angela
@Krzysztof 28.11.2017 21:56

co za bzdury... chyba oplacona opinia.

Robert

Wybitny, arogancki partacz. Jutro wysyłam info do Rolex.

Wiktor

nie polecam

Tomasz

bardzo słabo. pan jest taki fafarafa, ze od razu chce sie wyjsc..

Michał

z takim podejściem do klientów nie wróżę sukcesów

Łukasz

zarozumiała, fatalna obsługa

Angela

arogancja, zarozumiałość, dno. Weszłam z zegarkiem działającym, wyszłam z niedziałającym. Ale za darmo! Gdybym chciała naprawiać, pan krzyknął 690 PLN. Nie podoba się? Trudno!

Zostaw opinię o Pieśkiewicz - Zegarmistrz Janusz Małgorzata i Kamil Pieśkiewicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pieśkiewicz - Zegarmistrz Janusz Małgorzata i Kamil Pieśkiewicz