Swarovski

Opinie o Swarovski

Karol
użytkownik zarejestrowany

@sme no właśnie aktualnie nic nowego się nie pojawia. Pewnie warunki zatrudnienia są na tyle dobre, że po prostu pracownicy utrzymują swoje posady. Na pewno nie zaszkodzi przeglądać goworka. ;)

isis

Czy ktoś pracował w tej firmie lub pracuje?Jakie są zarobki podstawowe?Jak to wygląda z premią?

NIEWINNA
@isis 28.01.2014, 13:05

pewnie zależy w jakim mieście i w jakim sklepie. Odradzam sklep Galeria Malta- Poznań. Właścicielka robi z księgową co jej się żywnie podoba. Zarabiasz 1100 zł netto!!!!!!!!!!!! na pełnym etacie. Mobbing - straszny, za wszystko by najchętniej karała finansowo- baa najchętniej to by zatrudniała za darmo. Kodeks Pracy!?? ale co to jest? Wszystko tak fałszowane, że trudno cokolwiek udowodnić. NIEPOLECAM !!!!

NIEWINNA
@isis 28.01.2014, 13:05

Zostaw opinię o Swarovski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swarovski