Swarovski Przedsiębiorstwo Handlowe

Wrocław

Opinie o Swarovski Przedsiębiorstwo Handlowe

Smutnaprawda

Praca w salonie Swarovski z pewnością nie jest dla osób które lubią prace charytatywna. Do twoich obowiązków będzie należało wszytko od mycia podłogi przez zmianę całkowitej dekoracji sklepu do wypełniania przeróżnych dokumentów(którymi powinien zajmować się zastępca sklepu-ale przydziela je tobie ) Premia naturalnie jest „możliwa” do wyrobienia każdego miesiąca. Warto pamiętać ze zwykły sprzedawca nie ma nawet co o niej marzyć, kierownik i bardzo potulny zastępca natomiast dostają jej dość sporo. Zatrudniając się w tym sklepie musisz pamiętać o butach na obcasie makijażu i nienagannym wyglądzie co jest bardzo w porządku :) pamiętaj tez ze ubrań pracowniczych nie dostaniesz, także warto przeznaczyć cześć ze swojego budżetu na kupno jakiś eleganckich rzeczy i butów do pracy! (Co już takie w porządku nie jest) Praca w swarovskim pokazała mi bardzo wiele, upokorzyła na milion różnych sposób i uświadomiła ze coś takiego jak szacunek do pracownika i jego wykonywanej pracy w tej firmie nie istnieje. Jeśli chodzi o pozytywne aspekty pracy: Spotkasz tam na pewno osoby młode przez co sam proces pracy przebiega bardzo sprawnie. Możesz nosić biżuterię swarovski (podczas pracy) Zniżki pracownicze! Pamiętaj też ze jeśli cokolwiek ci się nie podoba lub masz jakieś obiekcje zatrzymaj je dla siebie :) Nikogo to nie interesuje!

klient

Co za dramat. Ekspedientki nie słuchają co się do nich mówi pomijając fakt, że nie zdążę dobrze wejść do sklepu a już mnie atakują pytaniami. Chciałem tylko wejść i się porozglądać, tak ciężko zrozumieć, że nie wszyscy od razu muszą coś kupić? Drogie Panie "ogarnijcie się" bo odstraszacie klientów. Wcześniejsza obsługa była lepsza. Mam wrażenie, że te Panie nawet szkolenia nie miały. Dominikańska powoli upada z resztą jak cała reszta sklepów i obsługi. Nie pozdrawiam, niezadowolony klient.

nomad

Co tu dużo mówić. Miało być miło z możliwością rozwoju, premie itp itd. Jasne to byłoby super, gdyby nie fakt, że ani rozwoju ani premii tylko ciągłe pretensje. Wszystko co robisz powinieneś spisywać w raporty - tak według firmy powinno chyba być. Ciągłe kontrole, sprawdzanie monitoringu...nawet nie można się po 'tyłku podrapać" bo juz zostanie to zaobserwowane na kamerze i skrupulatnie odnotowane. Jeśli myślisz, że praca w Cazledonii lub Intimi to przesadza z "dbałością" o klienta przyjdź do Swarovskiego tak czeka na ciebie ekspedientka juz od progu! Nie cierpisz jak od razu po wejsciu do sklepu napastuje cie sprzedawca i probuje na sile cie uszczesliwic to omijaj ten sklep i nawet nie aplikuj. Jak nie jesteś urodzonym "lizaczem tyłków" to dlugo w tej firmie nie pociagniesz. Wszystko zostanie ci wypomnianie wytkniete i zero pozytywnej opinii na twoj temat. Zatrudnisz sie i wszyscy sa dla ciebie mili, usmiechaja sie a za plecami wszyscy donosza o twoich potknieciach. Dramat. Uwazaj! Ta firma zwalnia bez uprzedzenia i zostaniesz na lodzie bez pracy i z marna pensją. No tak, bo przecież premie zgarnia za ciebie kierownik i zastepca bo ty nie jestes w stanie wyrobic swojego targetu. Twoja wina, ze ludzie nie kupuja bizuterii która jest ciagle na reklamacji bo wypadaja krysztalki i sciera się "powłoka" imitująca złoto. Nie umiesz przekonac klienta swoim sztucznym usmiechem i odczuwalna presja ze strony kierownika? Nie nadajesz sie na pracownika- proste. Wszystkie sklepy są prywatne co powinno polepszyc jakosc salonów a nie je pogarszac. Główny kierownik, który nie idzie do przodu z moda tylko trzyma sie konserwatywnie swoich upodoban i wlasciciel który oszczedza jak sie da na swoich pracownikach. Komunikacja miedzy pracownikami jest 0 tak samo jak z kierownikami. Nie wspominajac juz o prezesie. Gorąco Nie Polecam tej firmy !!

abc

Moja opinia bazuje na podstawie pracy w salonach we Wrocławiu. Swarovski. Tutaj dowiesz się, dlaczego powiedzenie "z kobietami pracuje się najgorzej" jest prawdziwe. Kierowniczka jest bardzo miłą osobą. Szkoda, że tylko z pozoru. Zastępca jest twoją koleżanką, z która możesz iść po pracy na grzane wino. Też z pozoru. Nie dostałaś obiecanej od 3 miesięcy premii? Widać nie dość głęboko wchodziłaś kierowniczce i klientom do tyłka. To zawsze twoja wina. Pamiętaj. To z twojej winy klienci nie kupują, mimo tego, że ich biżuteria po dwóch miesiącach traci połowę kryształów. Nie zaczęłaś napastować klienta w ciągu 30 sek od wejścia do salonu? Nie martw się, kierowniczka na pewno już dawno to zauważyła i włączyła stoper, licząc sekundy. Zaplecze sklepu takie, że ledwo można wejść, ciągła kontrola na kamerach (szkoda, że jeszcze podsłuchu nie założyli, chociaż kto wie, może szarpną się na taki wydatek, jak właściciel przestanie żałować na wszystko pieniędzy). Biurokracja skomplikowana i bezsensowna, jak sprzed ery komputerów. Atmosfera pracy w salonie - bezcenna. Za wszystko inne nie zapłacisz mastercard (no, może po 15. każdego miesiąca), bo wypłaty nie są w terminie.

niezadowolona

Dziewczyno, Chłopaku! (Chłopaku niesety nie bo kierowniczka nie lubi facetów, wiec nawet nie trudź się wysłaniem tam cv) Zastanów się zanim zaczniesz myśleć o pracy we wrocławskich sklepach Swarovski. Wszystkie trzy salony sa franczyzowe, od jednego właściciela, z tym samym kierownikiem. Zatem polityka firmy jest zupełnie inna niż ta o której mówi dziewczyna na YT. Premia? Zapomnij! Zastępca kierownika dostanie ją za ciebie (za każdego pracownika w salonie). Target tak jest ustalony żeby nie wyrobić. Ciągłe uwagi dotyczące wszytkiego co zrobisz, zero pochwał, bezpodstawne zwolnienia z pracy. Jest walczysz o to by było lepiej to zastępca jest na tyle dwulicowa, ze mówi „będę stała za wami murem” „pomogę wam” Myślisz „super! Mamy wsparcie” NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Fałsz, dwulicowość, kopanie dołków, szukanie sztucznych pretekstów, podkładanie świń. Zastępca kierownika klepie cię po plecach mówiąc ze nikogo nie da zwolnić ze swojej ekipy, następnie wbija kosę w plecy podpisujac trzy wypowiedzenia w jeden dzień. Kierowniczka i szef siedza ciagle na kamerach jak przy dobrym serialu albo simsach. Następnie okazuje się ze „nie napastowałaś klienta tuż po wejściu do salonu, tylko 7sekund później”. Brzmi nieracjonalnie? Bo jest. Odradzam każdemu.

Zostaw opinię o Swarovski Przedsiębiorstwo Handlowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swarovski Przedsiębiorstwo Handlowe