Informacja MPK

Olsztyn

Opinie o Informacja MPK

Niepełnosprawny Niewolnik.

Proszę mi odpowiedzieć ! Czy na terenie MPK jest zakaz palenia. Z tego co wiem jest. Ale taki zakaz nie dotyczy Pracownika ochrony z Pentagram z Zajezdni .Wydał go Kierownik Pan Marcel Witkowski.

angelika

Powiedzcie coś więcej o MPK konkretów bo zrobiłem sobie prawko za swoje i mam dzieci na utrzymaniu więc nie uśmiecha mi się mijać z dziećmi za przysłowiowe "TANIEJ NIZ W KEBABIE"

janusz

Żarty jakieś . Uważają się za nie wiadomo jaką firmę a jest jak zwykle. Umowa zlecenie dają ci harmonogram pracy który jest ciągle zmieniany telefonicznie. Praca od 4 do 7,30 potem przerwa na kawę do 15-tej i od 15 - tej pracujesz 2,5 godziny. Czyli cały dzień zwalony a zapłacą ci tylko za jakieś tam 5 godzin pracy. Paranoja jakaś a podobno brakuje kierowców w kraju. Oficjalnie pracujesz około 160 godzin w miesiącu a tak naprawdę pracujesz 350 godzin, ale na papierze wszystko gra . No i wynik ostateczny, wypłata netto = 1800 , 1900 , 2200. Dają Ci wizję , że za pół roku albo rok albo dwa lata możesz być zatrudniony na umowę o pracę jak będziesz grzeczny. Uwaga dla chętnych iść tam do pracy " gumowe uszy " jeszcze nie pomyślisz a już kierownik wie. Ludzie tam boją się między sobą normalnie rozmawiać "niech żyje nam prezes naszego klubu ". A jeszcze ZDZiT który śledzi cie przez monitoring miejski i za uchybienia przesyła mandaty do zapłacenia oczywiście kierowca płaci . Kontroluje cie ZDZiT kamery 24/h + inspekcje , Inspekcja Transportu , Policja , nadzór ruchu MPK , dyspozytor - alkomat. Pytam - wszystko to za 1800 złotych na rękę ??????? Fajną rozmowę słyszałem kiedy rozmawiają kierowcy - ktoś tam coś powiedział a drugi mówi ale kierownik tak nie lubi. ?????????? mam gdzieś co kierownik lubi. I Tym miłym akcentem - dzięki.

lukasz

Lepiej zarobisz w Biedronce na kasie niż jako kierowca z uprawnieniami w MPK Olsztyn.

Tomek

Co racja to racja śmieciowa umowa. gadanie na innych przewoźników i co robi ITD a sami nie lepsi Cały dzień zwalony bo praca na 2 etapy i na dodatek wiele Lini musisz obsługiwać . Ani iść na basen rano ani wieczorem wyjść do kina bo człowiek zwalony jak koń i nie wyspany. Zamiast uregulowany czas pracy np. tydzień na rano jedna linia 2 tydzień druga zmiana inna linia to poplątanie z przeplataniem. Rano inna po południu inna i zmieniasz na jeszcze inna. Powalone.

alfa

Dziadostwo i oszustwo . [usunięte przed moderatora] pracowników . Praca na umowę zlecenie . Bez stałej godziny tylko idziesz na 4.21 godzinę i wyprzedzasz autobusem potem kończysz o 9.30 lub 10.00 . I z powrotem na 13.00 do roboty i tyrasz do 18.00. Cały dzień zrąbany a za postojowe nie masz nic. W dziale ruchu szef i jego zmiennik co za wszystko się rzucają i maja człowieka za nic. I taka to praca tyrasz cały dzień za marne pieniądze czyny na początek 11.00 netto za godzinę . Plus sprzedasz biletów w autobusie.

kat D
@alfa 16.08.2012, 16:12

Kierowcy !!!!!!!!!!!!!! Nie decydujcie się na pracę w MPK Olsztyn na umowę zlecenie . Kierowca .

Zostaw opinię o Informacja MPK - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Informacja MPK