Teddy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

A czemu ten hejt? Pracownicy Żabek, Groszków i innych mini-sklepików stale na tym serwisie hejtują wszystko. Ja się więc pytam - dlaczego tu pracujecie, skoro wam tak bardzo źle? Pracuję w Mazurku na 1/2 etatu bo studiuję i serio nie narzekam. Pieniądze na czas, ruchu wiekszego nie ma.

paweł Nowy wpis
Kandydat

dokładnie-non stop wisi ogłoszenie na sprzedawce...od 3 lat...i cisza....szukają jeleni!!!

Mazurek to dawny Grosik. Więc ludzie uwazajcie(usunięte przez administratora) .

Lila
@Pracownik

To prawda(usunięte przez administratora)

Piotr
Kandydat
@Pracownik

Dlaczego komentarze sa usuniete przez admina????

Maciej Nowy wpis
@Piotr

Prawdopodobnie wypowiedzi nie były zgodne z regulaminem serwisu. Co Ty sądzisz na temat pracy w Sklep Mazurek, jak oceniasz to miejsce? Fajnie jeśli szczerze opiszesz swoje przemyślenia na temat firmy, każdy wpis jest na wagę złota! :)

Tomek Nowy wpis
Klient
@Maciej

Wszystkie wypowiedzi w wątku naruszały regulamin?? Każda jest usunięta, dziwne co nie?

Izydor

Idealnie to nigdzie nie jest. Wystarczy dobra praca i nie będzie na co narzekać!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Złodzieje,zarobisz np.1500, oszukają na 600 zł. Nie polecam, szukają jeleni (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Mazurek - Olsztyn

Sklep Mazurek