Building Business Bridges Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o Building Business Bridges Sp. z o.o.

ex pracownik

Dlaczego wykasowuja wpisy,oszukuja i nie płacą.

maro 24-02-2015

napiszcie o pracy w wielkiej brytani o faktycznych zarobkach i wogule

kacper

DZięki kolego za informacje którą mi udzieliłeś.

zarys

Oczywiscie, ze jeden pomocnik nie da rady rozniesc cegly na 4 murarzy, ale w Anglii nie jest tak jak w Polsce, ze murarz to swieta krowa i trzeba wszystko mu dac pod reke, bo inaczej zejdzie z budowy. BHP nieublagalne i dobrze, tak powinno byc na kazdej budowie.

Pret
@zarys 26.01.2015, 13:10

Witam. Pracuje w tej firmie krótko, to co piszecie na temat cegieł jest kompletną bzdurą. Nie byłeś w Anglii a wypowiadasz się na temat jak byś wiedział wszystko. Skąd wiem, że nie byłeś bo byś napisał, że pomocnik nosi cegły a jest widlak (duży z rozsuwanym ramieniem jak dźwig nie chce mi się sprawdzać fachowej nazwy kto był ten widział) ma on za zadanie podać Ci cały materiał na stanowisko pracy. Druga sprawa co kolega pisze to racja murarze musza tez trochę popracować, pozwolę sobie coś wtrącić jest inna technologia wykonywania prac murarskich to jest główna przyczyna problemów, po 2 jak ktoś pracował na budowie to wie, że to jak w życiu dżungla i trzeba sobie radzić. Po trzecie jest zima i ona czasem też zagląda tu do Anglii.

sudolinka

Czy może ktoś napisać o pracy w Wielkiej Brytanii przez tą agencje,jakie są warunki mieszkalne,zarobki itp.

ciekawski

ty ziomeczek powiedz coś wiecej.... co sie stało nam mozesz powiedziec nawijaj

Zostaw opinię o Building Business Bridges Sp. z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Building Business Bridges Sp. z o.o.