Opinie o Agesil Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agesil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agesil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agesil Sp. z o.o. w Kielce

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Główny Technolog w Agesil Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Is

Rekrutacja to dziecinada muszą się wiele nauczyć proponują pracę dla niewykwalifikowanych a zachowują pozory jakby byli jakąś super firmą szkoda czasu na kontakt z nimi z którego nic nie wynika oprócz tego że mają twoje dane. Dziękuję

Barbara

Czyli taki elegancki dresscode? Nie możesz tu ubrać się inaczej? Sam sobie to pierzesz czy firmę tu od tego jakąś mają?

Jarek
@Barbara

Jest dodatek praniowy.

Cacek

Pracowałem w firmie Agesil Service bardzo dobra firma polecam wynagrodzenie na czas

Alicja
@Cacek

I to jedyny plus czy były jakieś jeszcze?

@Alicja

Dobra atmosfera, szacunek do pracowników , szkolenia, ja miałem z Wordu kierowanie ruchem, mam certyfikat, koledzy na innym obiekcie mieli specjalistyczne szkolenia antyterrorystyczne, koleżanka miała opłacony kurs na prawo jazdy, na innym obiekcie cała załoga miała szkolenie z obsługi komputera i exela. Dobra odzież , człowiek nie poci się , pracuje od wielu lat w tej branży , jak dostawałem odzież w poprzednich firmach to albo słabej jakości albo sztuczne. Fajny przełożony. Premie za dobrą pracę. Wiadomo mogłoby być wyższe wynagrodzenie ale taka branża, że nie zarabia się jak informatyk albo marynarz.

Miłe zaskoczenie, odzież nowa, fajne wprowadzenie, szkolenie na początek, po 2 miesiącach pierwsza premia za wzorowe wykonywanie obowiązków 500 zł do umowy o pracę, pracuję już czwarty miesiąc jest Ok, gdyby było więcej takich firm to lepiej by mówili o nas jako pracownikach ochrony, ostatnio szef zadał pytanie kto chce przejść testy sprawnościowe , po zdaniu jest dodatek do etatu 300 zł , zgłosiłem się , bieg na 1000 metrów na czas, pompki , przysiady, rzut piłką lekarską, zdałem , czekam teraz na wypłatę , czy będzie dodatek:)

Nikuś

Witam czy ktoś z aktualnych pracowników wypowie się jak jest w tej firmie. Jak z wypłatami czy są normalnie dodatki za nocki płacone , czy w terminie są wypłaty ? - czy dają jakieś benefity typu ubezpieczenie medyczne karta multisport ? - jaki jest system zmianowy i atmosfeta w tej firmie ?

Seba
@Nikuś

Wypłaty w terminie , zawsze przed 10 każdego miesiąca , etat zazwyczaj 7 lub 8 dzień miesiąca , nocki wypłacane , nie kombinują, co się należy wypłacają , dla zaangażowanych finansują kursy, szkolenia lub nawet studia, moja koleżanka napisała wniosek o sfinansowanie kursu i badań na prawo jazdy i dostała na to pieniądze , całe 2400 zł, kilka osób zgłosiło chęć zrobienia kwalifikowanego pracownika i opłacili kurs i badania, prawie 2000 od głowy. System pracy zależy od obiektu, zawsze zgodne z przepisami kodeksu, jeśli dobrze wykonujesz obowiązki atmosfera bardzo dobra, jeśli przychodzisz „odbębnić” w myśl zasady czy się leży czy siedzi to się należy to raczej zapomnij, że będą to tolerować, w przeciwieństwie do konkurencji chcą konkurować jakością niż cena.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agesil Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
M

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy, z pozytywów mogę napisać, że dostałem dobrej jakości odzież, byłem pozytywnie zaskoczony, w przeciwieństwie do poprzednich firm w których pracowałem, umundurowanie jest bardzo dobrej jakości. Wyposażenie na obiekcie nowe, przyjemnie się pracuje. Menadżer nadzorujący słuchający pracowników, układa grafik uwzględniając potrzeby. Kontrole przebiegają w sposób bardzo kulturalny, od samego początku duży nacisk położony na szkolenie z zakresu obowiązków, szkolenie z obsługi monitoringu kamer, dużo się dowiedziałem. Wynagrodzenie zawsze na czas, pieniądze zawsze się zgadzają, firma preferuje głównie zatrudnienie na etaty. Mam nadzieję, że nadal firma będzie kładła nacisk na wysoki poziom wykonania usług.

Szybki
@M

Potwierdzam, co kolega pisze, dodam, że mnie firma wysłała na kurs z pierwszej pomocy medycznej , miłe zaskoczenie , jest cały harmonogram szkoleń dla nas.

Barbara
@Szybki

Z tego co piszecie to serio widać, że firma dba o swojego pracownika. Nie tylko o samopoczucie ale też jego kompetencje, serio brawo. Raczej po takim miłym przyjęciu trudno teraz będzie kiedykolwiek odejść co nie? ;)

Hanna
@Szybki

O, to ciekawe, a czy tego typu kurs pierwszej pomocy firma oferuje każdemu czy tylko nowym pracownikom? Zależne jest to od stanowiska?

@Hanna

Ja miałem też kurs z pierwszej pomocy, była u nas na obiekcie tworzona lista chętnych, kto chciał mógł się zapisać. We wrześniu mam szkolenie z kierowaniem ruchu samochodowego , ma zakończyć się jakimś certyfikatem, w poprzednich firmach w których pracowałem nie miałem żadnych szkoleń.

Słoń t....

Jestem pracownikiem firmy AGESIL od trzech miesięcy. Osoba odpowiedzialna za układanie grafiku pracy układa grafik według swojego widzimisie. Nie pracuje na nocne zmiany (bo nie lubi), ma swoje uprzywilejowane osoby. Grafik nie spełnia norm zatrudnienia ( 12 godzin pracy 24 godziny wolne) często bywa 12 na 12 godzin pracy. Kierownictwo firmy nie reaguje mimo częstych zgłoszeń nieprawidłowości prowadzonego grafiku. Osobą odpowiedzialną za obiekt jest p.Marek Osiński.

R.K.
@Słoń t....

W pełni się zgadzam. Grafik nie spełnia żadnych norm, w dodatku jest podawany na ostatnią chwilę w ostatnie 2-3 dni miesiąca. Faworyzacja jednej osoby przez szefa ochrony. Ubrania dla nowych pracowników są używane i najczęściej zniszczone. A, że są niskiej jakości to już swoją drogą. Dyrektor Osiński mimo wpływających skarg i zażaleń nie reaguje. Firma wymaga osób z grupą a nie ma żadnych zwrotów za leki, dojazdy. Godziny pracy dziwnie rozbijane na dni, w których pracownika nie ma w pracy. Gubienie notoryczne dokumentów z wrażliwymi danymi. Co chwilę wypowiadanie umowy aby zmienić firmę z agesil na agesil serwis itp. Wypłaty często spóźnione po kilka dni. Podsumowując, stanowczo odradzam pracy w tej pseudo firmie, a przynajmniej na obiekatch w Starachowicach.

Grażyna
@R.K.

Co to znaczy że Grafik nie spełnia norm? To może czas to zgłosić gdzieś i zrobić żeby nowi ludzie mieli lepiej

Ulo

Pracuje od prawie 3 miesięcy w tej firmie. I nie narzekam :) koordynator bardzo fajna :) polecam pracę w agesil :) A pracuje jako sprzątaczka. :)

TomekS62

Suche fakty: w końcu lutego zrezygnowałem w ostatniej chwili z podjęcia zatrudnienia ze względu na trudności z transportem powrotnym do domu do sąsiedniego miasta (nietypowe godziny zmian: 8-20, 20-8). Obecnie próbowałem się ponownie skontaktować z menedżerem, ale nie odbiera telefonu (nagrałem się na automatyczną sekretarkę z prośbą o kontakt - bez odpowiedzi). Wysłanie CV przez OLX też bez odpowiedzi. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. Może ktoś z Was mi podpowie? Pozdrawiam.

Julia
@TomekS62

Menedżer zapisał sobie Twój numer jako niewiedzącego czego chce i widzi, że teraz Ty dzwonisz prosić łaskawej pracy :D Zgadłam?

@Julia

Być może moja rezygnacja wywołała jakieś perturbacje kadrowe (w co wątpię - w tej branży nie ma ludzi niezastąpionych) i to jest powodem "bana", który przejawia się brakiem odpowiedzi na próby kontaktu z mojej strony. Menedżer jest stosunkowo młodym człowiekiem i być może jeszcze nie podchodzi do takich sytuacji "na chłodno". Moim skromnym zdaniem reakcja co najmniej w stylu: "nie jesteśmy zainteresowani pana kandydaturą" świadczyłaby o profesjonalnym i poważnym potraktowaniu osoby szukającej ponownie zatrudnienia u tego samego pracodawcy po falstarcie. Pozdrawiam serdecznie.

Mateusz

Jak ta firma stoi na rynku? Radzi sobie ?

@Mateusz

Dobra firma pod tym względem, że zatrudnia również studentów oraz KPOF z lekkim stopniem niepełnosprawności (przynajmniej tak było w I kwartale tego roku).

Agnieszka. G

Dlaczego po wykonaniu pracy na umowę zlecenie nie dokonano wpłaty na konto po jej wykonaniu.umowa zawarta była 03.12.2020 .Dziś jest13.12.2020.W umowie wyraźnie zaznaczono że po wykonaniu pracy otrzymuję wynagrodzenie .

@Agnieszka. G

Wynagrodzenia po wykonaniu umowy zlecenia wpłacane są do 15-go następnego miesiąca.

admin

Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie Agesil Sp. z o.o. i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Agesil Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Agesil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agesil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agesil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agesil Sp. z o.o.
  • Platany 16A