Opinie o Agesil Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agesil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agesil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agesil Sp. z o.o. w Kielce

Czy Agesil Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Donald
@Adam

O, a z czego można sobie szkolenie zrobić? I kto może iść na szkolenie?

Rozczarowana

Pracowałam w tej firmie przez 1,5 miesiąca na 1/2 etatu. Sprzątanie w tej firmie było przynajmniej na cały etat dla 1 osoby lub 1/2 etatu dla 2 osób. Jedyny plus że wynagrodzenie na czas.

Antoni

Czyli według Ciebie nie o wszystkch zadaniach opowiedziano Ci podczas rozmowy? Pamiętasz, jakie zadania doszły, gdy już podpisałaś umowę o pracę?

Zbigniew Nowy wpis

To jest najlepsza firma z branży w której pracowałem , jestem od 3 miesięcy pracownikiem i jestem pod dużym wrażeniem jak firma funkcjonuje, kontakt z przełożonym , umundurowanie , wyposażenie , system premiowy , wszystko wypłacane co do złotówki , po wielu latach pracy u liderów rynku i trudnych przeżyciach teraz po zmianie firmy i zatrudnieniu się w Agesil mogę normalnie i z radością chodzić do pracy :)

Renia Nowy wpis
@Zbigniew

Cześć, bardzo ciekawy wpis. Mój chłopak jest zainteresowany pracą jako pracownik porządkowy. I system premiowy jest też na tej posadzie? I czy możecie opisac, jak premie są naliczane np. uznaniowe, czy jest stały wzór liczenia premii?

Prócz oferowanego Specjaliście ds. kadr i płac wynagrodzenia w wysokości 6 000–8 000 zł brutto była też umowa o pracę. O, której zresztą wyrażono tu niedawno przekonanie, że bez problemu dają na czas nieokreślony. Z tym, że wpierw taka na czas określony. Czy więc owa umowa o pracę na stałe jest osiągalna szybciej, niż przewiduje ustawodawca?

Ja pracuję w tej firmie ponad 5 lat, widzę jak firma się rozwija , nowe kontrakty , nowi pracownicy, często spotykamy się przy ochronie doraźnych zleceń , opinia zawsze dobra, mamy porównanie , większość z nas pracowała w różnych firmach i różnie było w tych firmach, czasem śmiesznie czasem strasznie , widać , że Agesilowi zależy na klientach i pracownikach , rotacja mała jest ale głównie z powodu ludzi, którzy myśleli że w ochronie można nic nie robić i brać pieniądze , w tej firmie przychodzi się do pracy , jeśli chcesz pracować to jest to idealna firma do tego , jeśli zakładasz , że nic nie będziesz robił to szukaj gdzie indziej zatrudnienia, chcesz się rozwijać , chcesz więcej zarabiać , chcesz awansować to dla Ciebie dobre miejsce pracy, wszyscy co wylewają żale to głównie dlatego że już w niej nie pracują i im poprostu szkoda

Jan

Głównie umowy o pracę , najpierw na czas określony , później bez problemu dają na czas nieokreślony

@Jan

O to świetna informacja bo nie w każdej firmie można dostać na czas nieokreślony. Na ochronie dają mundurek służbowy i ekwiwalent na pranie? Napisz jakie jeszcze są dodatki.

KPOF

Omijać z daleka tą pseudo firmę,a zwłaszcza na ul.Gdańska w Czeladzi,wieczna rotacja,w Urzędzie Pracy w Będzinie już ponad rok się ogłaszają i nie ma chętnych,robią ludzi w balona na czym się tylko da...ŻENADA.

@KPOF

O rety, a co się według Ciebie nie zgadzało z ogłoszenia oraz rozmowy w stosunku do tego, co zastałeś po zatrudnieniu? Masz jakieś wytłumaczenie rotacji, o której wspominasz?

Rozumiem, że Ci tu dobrze? Za co poleciłbyś więc pracę tutaj?

Irek

Firma bardzo dobra, wymaga aby pracować a nie przychodzić do pracy i spać , ja tu pracuję i złego słowa nie napiszę, piszą źle pewnie ci co myśleli że za nic nie robienie można brać pensję , zostali zwolnieni i są nie zadowoleni że zostali zwolnieni, czyli jednak chcieli tu byc zatrudnieni

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agesil Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Rozczarowana

@Rozczarowana

A mówiono Ci, przed podpisaniem umowy o pracę, jakie będą Twoje obowiązki, i ile mogą czasu zająć? Jaki w ogóle był przebieg rozmowy, czy była szansa zobaczyć pomieszczenia, których sprzątania miałaś się podjąć, przed podjęciem zatrudnienia, by łatwiej było oszacować, czy stawka wynagrodzenia jest adekwatna?

Bozena
@…

Ja przed rozpoczęciem miałam wszystko powiedziane , koordynatorka opowiedziała konkretnie, jak rozpoczęłam prace dodatkowo szkolenie i do pracy ????

Iga
@Rozczarowana

A czemu uważasz że pracy było na 1 etat ? Pracuje w tej firmie i zakres obowiązków jest dobrze zaplanowany, dużo miałaś pracy ?

Antoni

Elka

Może jest tu ktoś, kot pracował w firmie na stanowisku specjalista ds. kadr i płac?? Ja widziałam ogłoszenie i tak się zastanawiam, napisali, że trzeba znać program Płatnik oraz Symfonia. I jak oba te programy znam, to czy rekruter sprawdza zadaniami rekrutacyjnymi? I jak napisali, że jest atrakcyjne wynagrodzenie, to czy jak zna się te programy, wtedy oferują na strat więcej pensji, niż jak przychodzi ktoś bez znajomości tego? Zna ktoś konkretne liczby?

Czy w Agesil Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jerzy

Ja sobie chwalę pracę i atmosferę, wymagają aby pracować w godzinach pracy ale nie ma przesady , nie ma wymagań z sufitu , jest szacunek do pracownika , nie wszyscy moi koledzy to doceniają więc zgodnie z naturą narzekają ale jak porównać do innych firm to nagle okazuje się , że u nas jest lepiej. Jeśli ktoś chce zmienić pracę i pracować u nas to zachęcam.

@Jerzy

Pisano w sierpniu, że dużo tu szkoleń. Czego w takim razie dotyczyły ostatnio odbywające się szkolenia? Jakie są warunki uczestnictwa i odpłatność po stronie pracownika?

Medyk

Umowa o pracę

Maja
@Medyk

Ile trwa tutaj okres próbny, standardowe 3 miesiące? A później jak to wygląda? Jest jakaś podwyżka? Po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

Ela
@Maja

Okres próbny 3 miesiące , później umowa na czas określony, później umowa na czas nieokreślony , u nas większość to ma umowy już umowy na czas nieokreślony

Ilona
@Ela

A czy zdarzają się osoby którym umowy nie są przedłużane z jakiegoś powodu? Wystarczą chęci, czy trzeba bardzo się wykazać aby dostać tą umowę na stałe?

Wszyscy to umowa o pracę. U mnie na fabryce tylko etaty, ponoć firma woli na etat bo stabilne zatrudnienie, no i dużo jest szkoleń więc wolą mniejszą rotacje

Donald
@Adam

O, a z czego można sobie szkolenie zrobić? I kto może iść na szkolenie?

Jak długo czekaliście na odzew z Agesil Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jarek

Na moje zgłoszenie zareagowali szybko , dwa dni i byłem po rozmowie kwalifikacyjnej , mają dobry dział rekrutacji

krzysiek

Firma w porządku nie kombinują jak to oskubać pracownika ,ale zarądzanie na obiekcie Czeladz ul Będzińska to już koszmar żądzi tam(usunięte przez administratora)ie ,grupa inwalidzka 02P ,szkodnik dla tej firmy ,przez nią wysoka rotacja ,ciągle się ogłaszją ze względu na brak pracowników ,wytrzymałem tam niecały miesiąc

Izka

Ojej, ja właśnie pracy tam chciałam szukać. Ale to nie dało się nic z tym zrobić? Może zgłosić gdzieś wyżej czy coś? Firma w ogóle reaguje jakoś na takie zgłaszane problemy przez pracowników?

Obserwator

Jak to jest Panie dyrektorze Osiński że w Czeladzi na magazynach 4f ktoś może całe miesiące być na niby terapii a jednocześnie codziennie pić a potem jak gdyby nic wrócić do pracy (choć dowódca o wszystkim wiedział)? Potem cały maj pan Bartosz B. zaś poszedł w cug alkoholowy,nie przychodził do pracy a dowódca go kryje , fałszuje książke służby być może nawet wypisuje godzinówki które są podstawą do wypłaty..... Fatalnie to świadczy o ochronie w 4f w czeladzi Panie dyrektorze Osiński

Patka
@Obserwator

A jest tutaj w ramach pracy dostępna broń? Takie terapię nie dyskwalifikują z możliwości pracy w ochronie? W ogóle to pisali tu że zatrudniają tylko emerytów - czy oprócz tego są jeszcze jakieś wymagania?

Z jak Zorro

Obecnie jak w każdej firmie Ochroniarskiej rozmawiają tylko z 40 letnimi emerytami , inni ludzie zwłaszcza Niepełnosprawni z symbolem ( O2P ) są odprawiani z kwitkiem

Czesław
@Z jak Zorro

No ja właśnie mam niepełnosprawność z tym symbolem. Dlaczego wg. Ciebie odprawili by mnie z kwitkiem? Nie żebym, jakoś strasznie chciał tu pracować, tym bardziej, że nie mam nawet zielonego pojęcia, czy wytrzymałbym 12 godz. w pracy i ile płacą za godzinę?

Antek

Mam wrażenie, że konkurencja próbuje oczernić firmę wypisując mało wiarygodne informacje. Mamy dobrego pracodawce i to jest najważniejsze,

@Antek

Dobry pracodawca powinien odpowiadać na próby skontaktowania się z nim.

@Antek

No tak, cała konkurencja uwzięła się na wspaniały Agesil. Życzę zdrowia - bo na inne rzeczy już chyba za późno.

@Antek

Otóż nie kolego ;) Również pracuje w tej firmie ale w moim przypadku Bóg niestety nie pokarał mnie żadną niepełnosprawnością więc pracuję na zleceniu, a zleceniowcy w tej firmie są traktowani gorzej niż (usunięte przez administratora) ;) a co do osób z grupami to są wielbieni tak że dyrektor to ich po nogach całuje :)

Agesil Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Sprzątaczka. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Sylwia

Witam. Jakiego miasta dotyczy ogłoszenie?

Rysiek

Dają umowę o pracę, stawki zależne od tego co ma się robić , ja mam 3200 netto za etat

Dariusz
@Rysiek

To sama podstawa te 3200 czy premie się w to wliczają?

@Dariusz

3200 na rękę z umowy o pracę, premii jeszcze nie miałem

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Agesil Sp. z o.o.?

Marian

u mnie na obiekcie wszyscy maja umowę o pracę

Barbara

Firma od jakiegoś czasu poszukuje pracownika porządkowego do Lublina. Wynagrodzenie od 3 k brutto, wygląda ok. Pracował ktoś niedawno u nich w Lublinie? Jak z atmosferą tam?

Ada
@Barbara

Ja pracuje w Lublinie, od 3 miesięcy, jest Ok, mają dobry sprzęt i środki , pieniądze zawsze na czas, zawsze też się zgadzają, No i ostatnio miałam premie :)

@Barbara

Polecam, ja pracuję i nie narzekam, w ciągu roku 4 razy dostałam premie , fajna przełożona ????

Barbara
@Krysia

4 razy aż? Ale to musiałaś pewnie mocno zasłużyć, zdradzisz jak? ;) wysokość pewnie zadowalająca, podzielisz się widełkami?

@Barbara

pierwszy 200 zł , druga 150, trzecia 250, czwarta 300. Nasz klient miał jakieś audyty i chciał aby wszystko było zrobione super, no i postarałyśmy się:)

Mefisto

Jeżeli ktoś jest chętny podjęcia pracy w tej firmie to nie polecam. Pracowałem na UZ żeby sobie dorobić jako pracownik sprzątający na maszynie. Ile godzin pracowałem dostawałem wynagrodzenie. Dwa miesiące temu kontaktowałem się z szefową wysyłając dni w które mogę pracować. Odpisała że nie ma dla mnie godzin. 0racowalem na nie przedluzonej umowie.

@Mefisto

Musieli zatrudnić kogoś za ciebie i pewnie nie było już miejsca

Czy w Agesil Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

TomekS62

W końcu lutego szkolenie p. poż. na nowym obiekcie przeprowadzał podoficer lokalnej PSP.

Mikołaj

Tak i to sporo, starają się mieć jak najbardziej przeszkolonych ludzi, starają się .

Zostaw merytoryczną opinię o Agesil Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Agesil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agesil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agesil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agesil Sp. z o.o.
  • Platany 16A