Grupa GT - ochrona

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Grupa GT - ochrona

Iza

@3e4r wspomniałeś, że jesteś zainteresowany pracą w Grupa GT - ochrona. Czy aplikowałeś na wymienione w Twoim komentarzu stanowisko? Jeżeli jesteś już pracownikiem tej firmy, to w ramach odświeżenia informacji o tym pracodawcy na tym forum, mógłbyś opisać zaproponowane przez niego warunki zatrudnienia?

3e4r

@ofert ale o jakim stanowisku piszecie? bo ja sie zastanwiam nad praca jako pracownik biurowy w Kielcach wymagaja komunikatywności i umiejętności współpracy z klientami

shimano

Nigo,tak naprawdę swój profil mam ustalony.Nie ma mowy o zakładaniu swojej działalności,nigdy na to nie pójdę

shimano

Hej Szopik.Serdecznie dziękuję za odpowiedź.Jestem w pełni świadomy wyzwaniu jakie być może stanie przedemną.Konkurencja w każdej branży jest ogromna ja jednak bardzo lubię nowe wyzwania. Pozdrawiam

shimano

Dzień dobry.Zwracam się do Was z ogromną prośbą,a zarazem pytaniem.Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Grupie GT na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.Proszę o opinię czy warto inwestować swój czas.pozdrawiam

petero

pracuje w grupie gt w okolicy ostrowca jest dobra firma

szopik

no to skoro to firma córka tak znanej spółki to chyba ludzie nie powinni narzekać na pracę w tym miejscu... a tu jak się okazuje niestety to nie jest taka oczywista sprawa patrząc co momentami ludzie wypisują na tym forum. Mam nadzieję , że większość tych wpisów mija się jednak z prawdą. Ktoś może napisać o nich coś dobrego?

mały
@szopik 10.12.2014 03:03

Jak można mówić o standardzie usług, skoro pozyskują obiekty i pod zlecają je innym firmom, i jaki to standard.

gi_gt

pracownik gt - 2013-05-01 19:13:26 Czekam na wypłate już 2 miesiące. Nikomu nie zycze pracowania w takiej ........ firmie.Tak a świstak siedzi i zawija i zapomnialem napisać jeszcze że jestem z konkurencji ktora płaci terminowo... To się zwolnij jak już tak ci źle jest a nie wylewaj żalu na necie bo jesteś przez to taki wiarygodny że [usunięte przez moderatora]. urywa

Jest tam kto?

To sie zwolnij:)

pracownik gt

Jest tam kto?

A Ty znów jakiś biedny ,nie dający sobie rady , w efekcie zwolniony były pracownik?Od początku tam pracuję i słowa Blade ,są jak najbardziej na miejscu.

alan

to chyba firmy pomyliłeś albo zdrowo się potłukłeś przed tym jak to napisałes

lok

Jak jest ktoś co pracował lub nadal pracuje w jednym ze świętokrzyskich oddziałów Grupy GT to proszę o kontakt na maila cycu691@wp.pl pozdrawiam.

Zostaw opinię o Grupa GT - ochrona - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa GT - ochrona