Detektyw Robert Zatorski

Opinie o Detektyw Robert Zatorski

REM

No a jak

NIEWIERNA

witam pewnego dnia zauwazyłam ze jezdzi za mna czerwona vectra i ciagle ten sam kierowca puzniej ten sam ale w srebnej astrze co sie okazało moj maz wynajol detektywa aby mnie sledził lecz ja nie jestem bladynka i odrazu sie domysliłam gosciu mysli ze robi to profesjonalnie lecz mu to nie wychodzi kazdego dnia robił to tak nieudolnie ze puzniej zaczeło mnie to smieszyc , z mojego prywatnego sledztwa okazało sie ze jest to pracownik biura niejaki pan marcin ktory nie ma wykształcenia w tym kierunku tylko jest mechanikiem samochodowym internet to skarbnica wiedzy wszystko mozna znalez o kazdym ;-) otoz pan mechanik przykleił mi do samochodu gps ale jakis nie profesjonalny bo go znalazłam hi hi :-) ,panie marcinku radze wziasc jakies dodatkowe korepetycje lub obejrzec wiecej filmow kryminalne zagadki los angeles :-) POZDRAWIAM PANA PS DETEKTYWA

Zostaw opinię o Detektyw Robert Zatorski - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detektyw Robert Zatorski