LEGION CK Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LEGION CK Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy pracownicy LEGION CK Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Legion Ck Sp. z o.o.?

LEGION CK Nowy wpis
@Pytanie

Proszę o informacje na jakim stanowisku pracy? Dopiero wtedy będziemy mogli odnieść się do pytania.

Radek Nowy wpis

Czy zmieniła jakoś praca po ogłoszeniu pandemii? Warto teraz składać cv?

pytanie
Kandydat

Znalazłem ofertę pracy na młodszego pakowacza ale żadnych danych kontaktowych firmy, brak telefonu, e-maila, czy to aby nie wyłudzanie danych osobowych???

LEGION CK
@pytanie

Witam, Proszę o informację na jakim portalu. Błędnie dodane ogłoszenie. Prowadzimy rekrutację na stanowisko młodszego pakowacza w Stalowej Woli. CV proszę o przesłanie na adres rekrutacja@legionck.pl lub kontakt telefoniczny 41 341 20 34

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma LEGION CK Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Biała

W tej firmie pracuje mi się bardzo dobrze, pracuje jako monter. Przy podpisywaniu umowy na każde pytanie dostałam odpowiedź, Panie w tym pokoju są bardzo miłe. A Pani Kamila odbiera zawsze telefon, bądź oddzwania. Ogólnie bardzo polecam. :)

Jerzyk

Firma działa dopiero kilka lat ale ma dobrą opinię jako pracodawca, polecam pracę.

Bartek

Czy firma Legion C.k, refunduje leki, staram się od jakiegoś czasu o zwrot za leki, niestety bez efektu.

Lidka

Nie wiecie czy firma Legion daje na Święta jakieś bony pracownicze na zakupy

Teresa
@Lidka

Święta już za niecały miesiąc, a więc postawione przez Ciebie pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Może ktoś z obecnych na forum zdecyduje się udzielić Ci odpowiedzi, aczkolwiek z taką kwestią śmiało możesz się zwrócić do pracodawcy. Długo już pracujesz w firmie Legion Ck?

Robert
@Lidka

Nie dają nic, trochę tam pracowałem niestety na żadne święta nic nie dostawaliśmy.

Andy

Witam, strona internetowa tego pracodawcy jest zainfekowana. Legion CK, proszę zróbcie z tym porządek, bo nie wyglądacie wiarygodnie ani bezpiecznie. Sama nazwa i logo przywodzą na myśl delikatnie mówiąc kibolstwo i narodowych radykałów (przeciwieństwo bezpieczeństwa!), a do tego jeszcze wirusy na stronie? Nie no, super. Pogratulować.

Teresa
@Andy

@Andy Bardzo dobrze, że zechciałeś nas o tym poinformować w tym miejscu. Ale skoro twierdzisz, że strona internetowa firmy Legion Ck jest w jakiś sposób zainfekowana, to powinieneś zgłosić to bezpośrednio do nich - chyba że to rodzaj jakiegoś sarkazmu. A byłeś zainteresowany aplikowaniem do nich?

Mieczysław

@Karola, Super, bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi i aktywne uczestnictwo w dyskusji. Przedstawiłaś nam Legion Ck jako dobrego pracodawcę, wiec może wiesz, czy w najbliższym czasie planują zatrudnić nowych pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Myślisz, że osoby nie mające doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienia i jakieś szkolenia?

Mieczysław

@Karola Takie poczucie stabilności sprawia, że pracodawca, jakim jest Legion Ck naprawdę dba o swoich pracowników. Czy oprócz pensji podstawowej możecie liczyć na jakieś dodatkowe benefity? I czy decydując się na umowę zlecenie można liczyć na jakieś ubezpieczenie?

@Mieczysław

Umowy zlecenie są ze składkami tak! Regulują to przepisy. Tak jak mówiłam oni wywiązują się z kodeksu pracy. My u siebie mamy premie, a u pozostałych nie wiem. Premie płaci nam pracodawca użytkownik. Słyszałam, że w Legionie mają dodatkowe ubezpieczenia, ale ja akurat nie korzystam.

Mieczysław

@Karola Mimo iż jesteś w Legion Ck pracownikiem tymczasowym, posiadasz umowę o pracę - to bardzo dobrze świadczy o firmie. Czy na taką formą umowy może liczyć każdy, nawet nowo zatrudniony, pracownik, czy jest to zależne od charakteru wykonywanej pracy? A jak wygląda atmosfera pośród współpracowników - jest napięta czy raczej spokojna?

@Mieczysław

U nas wszyscy umowa o pracę. Słyszałam, że można się zatrudnić również na zlecenie, ale podczas rozmowy rekrutacyjnej i nawet w treści ogłoszenia te informacje są. Zawsze jest to zgodne. U nas wszystko jest ok. Naprawdę polecam nie spotkałam się z opinią, żeby ktoś narzekał u nas w pracy. Nigdy mnie nie oszukali względem wynagrodzenia, nie mam się czego doczepić. Trzeba pracować jak wszędzie i wszystko jest ok.

Mieczysław

@Karola To na pewno wynika z tego, że każdy pracownika stawia inne wymagania względem swojego pracodawcy, oczekuje czegoś innego. Dobrze, iż Twoje doświadczenia związane z firmą Legion Ck są zadowalające. W jakim charakterze jesteś zatrudniona przez tę agencję? I jak w przypadku współpracy z taką agencją przedstawia się kwestia ubezpieczenia zdrowotnego?

@Mieczysław

Jestem pracownikiem tymczasowym - pracuje na produkcji. Pracuje na umowę o pracę. Wszystkie składki są odprowadzone - nigdy nie było z niczym problemu. Sprowadzałam, bo bałam się, że mogą oszukiwać tak jak to czasem bywa z agencjami. Polecam wszystko jest legalnie i na czas. Z paniami z Legionu nigdy nie ma problemu, zawsze odbierają telefon, wszystko wyjaśniają i realizują na bieżąco.

anonymous

Nie można się doprosić zwykłych papierkowych dokumentów głupich zaświadczeń a co mówić więcej nic dodaj nić odjąć

@anonymous

Ja pracuje przez agencję pracy Legion CK, jestem zadowolona. Nie wiem dlaczego piszecie takie negatywne informacje zawsze wszystko mam na czas - nigdy nie miałam i nie mam z nimi problemu.

Mieczysław

@anonymous , powiedz coś więcej na temat wymagań jakie firma Legion Ck stosuje wobec swoich pracowników. Czy są to wymagania wykraczające poza szereg obowiązków jakie zapisane były w umowie na początku współpracy?

Morf

Każde inne pośrednictwo jest lepsze.

LEGION CK
@Morf

Nikomu nie polecam jakiejkolwiek pracy przez Legion. Witam, Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na adres biuro@legionck.pl a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. W treści wiadomości e-mail proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania dobrego imienia firmy Legion CK sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam, Legion CK

anonymous
@LEGION CK

Wasze straszenie nic nie da, każdy się śmieje w Kielcach jak słyszy że się u was pracuje a straszenie sądem, "w celu obrony swojego wizerunku" nic nie da. Do waszej firmy powinna wpaść z wizytą nie tylko inspekcja pracy ale i prokurator

Dawid P

Wyzyskiwacze, koordynator ma wszystko w (usunięte przez administratora) na obiekcie pojawia sie bardzo zadko, warunki pracy sa tragiczne, zwierzeta maja lepiej na wsi. Za najnizsza krajowa wymagaja bog wie czego, ale jak sie prosi o grzejnik bo w kempingu dziury i pizdzi z kazdej strony to tak przywiezie pan Krzysio ale po tych najbardziej (usunięte przez administratora) mrozach, jak czlowiek prosi o gumowce bo nie da sie chodzic po obiekcie to na czterech ludzi dadza tylko dwie pary i jeszcze jaja sobie robia ze zaklada sie jedne na nodi drugie na rece i bedzie ok. Ludzie omijajcie ta firme z daleka. A co do zarobkow to szkoda gadac, najnizsza krajowa, zadnego socjalu, kompletnie nic. Ubranie robicze-zapomnij, bony-nie w tej firmie, mydelka, proszek, czy cokolwiek innego-zapomnij. Masz pytania dotyczace tej firmy pisz do mnie na gg : 12108049

Wkurwiony

Złodzieje, po paru miesiącach pracy nie zapłacili za tygodniowe L4. Zgłaszajcie ich do PIPu.

Kamila S
@Wkurwiony