Opinie o Agesil Service Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agesil Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agesil Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agesil Service Sp. z o.o. w Kielce

Jurek Nowy wpis

Dobra firma, wypłata zawsze na czas, grafik da się ustalić potrzebne wolne w miesiącu , nadzór kulturalny , wymagają ale wszystko na poziomie , mundury bardzo dobre , dbają o ludzi ,

Nikt

Omijać ta firmę z daleka,jak ktoś ma grupę 02-P to będzie się nadawał i łamią przepisy prawa pracy co zainteresuje PIP w Katowicach.Omijać Czeladz na ul.Gdańskiej 12.

@Nikt

A czemu tak piszesz? Pracowałeś , pracujesz, czy nie przyjęli cię do pracy i wylewasz żal?

@Nikt

A czemu tak piszesz, pracowałeś , pracujesz, czy cię nie przyjęli i wylewasz żal?

Rafi Nowy wpis
@Nikt

E głupoty piszesz, dobrze się pracuje, ludzie latami pracują w tej firmie i sobie chwalą, może cię wywalili za lenistwo ?????

Ryś Nowy wpis
@Nikt

Czytam i się dziwię czemu ludzie piszą takie złe rzeczy, moja opinia, najlepsza firma:)

Bolo

Omijać szerokim łukiem szczególnie obiekt w Czeladzi na Gdańskiej ,przyjęli (usunięte przez administratora) zrobili z niej od razu szefowa ochrony ,donosi na wszystkich ,robi notatki straszy naganami , podobno ma kwalifikowanego ochroniarza jakim cudem nie wiem bo 33 paragraf prawa o ochronie wyraźnie mówi że osoba niepełnosprawną nie może być wykwalifikowanym ochroniarzem , praca na okrągło nie ważne że same osoby niepełnosprawne nie ma przepisowego dwa dni 12 dwa dni wolnego ludzie prawie wogole z pracy nie wychodzą weekendy wszystkie prawie pracujące ,

irena
@Bolo

Nie polecam omijać szerokim łukiem dowódczyni niema pojęcia o ochronie a jej zastępca gbur i alkoholik emeryt . Nawet grafików nie umią robić

Zigi
@irena

Oj chyba trochę przesadzasz, jest wiele ofert pracy na rynku a jednak tam pracujesz, czy może zakończyłeś pracę? Bo jak pracujesz to innym polecasz omijać a sam pracujesz? To że trzymają dyscyplinę nie jest niczym złym, No chyba że ktoś lubi pospać w nocy, nic nie robić w dzień to może faktycznie tam sie nie nadaje

Stan
@Bolo

To musisz dużo zarabiać jak tyle godzin robisz ? Bo ja jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, dali mi etat i tyle, czyli mam zrobić jakieś 168 godzin, mam dostać jakieś 2600 netto plus premie za wynik, premie za brak zwolnień lekarskich, po 3 miesiącach umowę o pracę na 33 miesiące i podwyżkę o 300 zł netto . A Ty ile wyciągasz ?

Krzysiek Nowy wpis
@Bolo

Ta, chyba coś kolegę ugryzło , pracuję tam od dawna, czysty etat, nie ma żadnego siedzenia w pracy dla samego siedzenia, firma tylko zatrudnia na etat, godziny tylko etatowe, nie wiem skąd u kolegi takie informacje, chyba jest złośliwy a może w taki sposób dba o swoje miejsce pracy aby inni nie chcieli przyjść pracować na naszym obiekcie:)

Nikt

Może mi ktoś opisać jakie obowiązki są na magazynie 4F na Gdańskiej w Czeladzi i czy opłaca się tam robić???

@Nikt

Ja pracuje w tej w firmie, na innym obiekcie i sobie chwalę, mam porównanie bo wcześniej pracowałam w kilku firmach przez 20 lat i cieszę się, że trafiłam do Agesilu, jest normalnie, chce się iść do pracy, dobra atmosfera, mili ludzie, wypłata zawsze na czas, czasem premia, odzież służbowa porządna , nie narzekam w wręcz chwalę pracę w tej firmie????????

Agesil Service Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątacz/ka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Agesil Service Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Lublin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Orzel

Nie ma dobrej opinii szukaj gdzieś ale nie w tej firmie

Kamila

Agesil Service poszukuje m.in. pracownika ochrony: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-ochrony,praca.gov.pl8bf56fd3bcd5f9a8f52c351fb07f35d5,starachowice Obowiązuje tam 12 godzinny system pracy, a pracodawca oferuje tam umowę o pracę na okres próbny. I tu się rodzi pytanie: ile ten ów okres próbny trwa? I czy druga umowa będzie już umową na stałe?

Zostaw merytoryczną opinię o Agesil Service Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Agesil Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agesil Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agesil Service Sp. z o.o.?

Agesil Service Sp. z o.o.
  • Planty 16A
    25-502 Kielce
  • NIP: 9592029449 REGON: 384972949 KRS: 0000816547

Agesil Service Sp. z o.o.