Polnag Commando Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia

Opinie o Polnag Commando Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia

telefon

Byłem, widziałem, robiłem kasę dostałem i nawet Pita mi wydrukowali przed czasem

Zenek

Dzięki za opinie Panowie - tylko piśmiennictwo poprawcie ;-).

Jan
@Zenek 27.11.2014 14:57
Dzięki za opinie Panowie - tylko piśmiennictwo poprawcie ;-).

Szkoda tylko że nie jestes pracownikiem myślisz że się ktoś na to nabierze nie kpij

holak

zapierniczać trza ale jak robisz obhody i nie spisz to sie pracuje, ja robie w polnnagu już 5 rok zaczynalem na budowie na fabrycznej a teraz dohrapalem sie aparatamentowca jest spoko

CO to ?
@holak 09.05.2014 12:14

Co to znaczy ostrych kontrolnych a co to ss czy jak ?

drw
@CO to ? 10.03.2015 16:42
Co to znaczy ostrych kontrolnych a co to ss czy jak ?

No niestety jak SS albo i KGB. Przerąbane, najlepiej żebyś był robotem ...

bodek

pracowałem w polnag comando , dosyć wymagająca agentura ale za to z kasą nigdy prodlemuw nie bylo, majo dobre obiekty i ostrych kontrolnych, ale szef jest ok

Zostaw opinię o Polnag Commando Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polnag Commando Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia