Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości

Kuniów

Opinie o Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości

uczciwy pracownik

Ja także odradzam pracy u tego gościa. Straszny krętacz. nie wypłaca nadgodzin. co innego jest na umowie o prace a co innego on wylicza przy wypłacie. po zatym straszy że jak nie pasuje to możemy się pożegnać . Na szczescie juz tam nie pracuje. OdradzAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T

Serdecznie odradzam pracy u tego oszusta kretacza i zlodzieja,rzepracowalen u niego 380h i nie zaplacil mi naleznej kwoty a koledze ktory byl na zwolnieniu lekarskim wreczyl wypowiedzenie

Zostaw opinię o Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości - Kuniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości