Opinie o Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych w Kuniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych w Kuniów

Kacper Nowy wpis

Czy to duża czy mała Firma? Macie dużą konkurencję na rynku?

Gość003 Nowy wpis

Praca specyficzna. W umowie masz konkretne stanowisko, a jak w większości posad - masz byc od wszystkiego, znać się na wszystkim, rozwiązywać wszystkie problemy gości, techniczne i nie tylko, tłumaczyć się z nie swoich błędów... Ogólnie jesteś codziennie w pracy i raczej zrobisz nadgodziny, bo nie możesz wyjść jeżeli nie skończysz swoich obowiązków. Jeżeli chodzi o właściciela - jeżeli pracujesz od niedawna lub bez wytchnienia i robisz nawet nierealne rzeczy to jest miły, jeżeli natomiast nie przyjmujesz równania z błotem, nie wykonujesz miliona obowiązków, które są zrzucone na twoje barki, a są ponad stanowisko lub z oszczędności łączą obowiazki kilku stanowisk, to raczej przygotuj sie na ochrzan, który często słyszą klienci, a ponad to, skończysz z początkami depresji i odejdziesz szybciej niż później. Jedyne, co moge powiedzieć, to to, że kasa sie zgadzała, ale do momentu zwolnienia - po powiedzeniu o zwolnieniu, twoja ostatnia wypłata, to raczej nieporozumienie, na którym musisz wywalczyć swoje, albo nagle pojawiają się potrącenia od pensji za twoje rzekome błędy, premie za zeszłe miesiace (ktore nagle staja sie zaliczkami na poczet przyszlych miesiecy a nie za te przepracowane), mowienie ze albo bierzesz tyle ile daje albo straszenie konsekwencjami prawnymi ... Osobiscie praca tam była dużą szkołą życia - teraz jako pracownik nie pozwolę się tak traktować znając przepisy, nie tolerujac dziwnych niepisanych nigdzie zasad. Nie bez powodu jest tam tak duża rotacja pracowników. Chyba że firma sie opamiętała i zmieniła stosunek do ludzi pracujących. Czego im życzę, bo ma duży potencjał, a wiadomo, że z umiejętnościami organizacyjnymi - może być to w przyszłości praca na medal.

Anita Nowy wpis

Może wiecie czy hotel potrzebuje kogoś najlepiej do recepcji?

Gość003 Nowy wpis
@Anita

Tam co chwilę jest oferta pracy. Wystarczy wejść na ich stronę

hotel kluczbork, sommer residence - oszust i naciągacz. Nie szanuje ludzi i klientów. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
waldemar sowieja

W pracy jest strasznie, jak chcesz szybko popaść w depresję i lubisz jak "waldek" cię obraża to polecam pracę dla tego gościa. Oszustwa, krętactwa i manipulacje przy wypłacie...

byly pracownik

Właściciel obiektu sommer residence. Najgorszy waldemar biznesu na jakiego możecie trafić. Śmieciowe umowy, smieciowe traktowanie pracownikow... Naprawde pracujac u niego mozesz sie poczuc jak nic nie warty smiec i masz duze ryzyko, ze nie dostaniesz wyplaty juz po pierwszym miesiacu. Ogromna rotacja z tego powodu

Odradzam również interesy - typu najem lokalu- oszust, wyłudza pieniądze , straszy i nęka ...

uczciwy pracownik

Ja także odradzam pracy u tego gościa. Straszny krętacz. nie wypłaca nadgodzin. co innego jest na umowie o prace a co innego on wylicza przy wypłacie. po zatym straszy że jak nie pasuje to możemy się pożegnać . Na szczescie juz tam nie pracuje. OdradzAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T

Serdecznie odradzam pracy u tego oszusta kretacza i zlodzieja,rzepracowalen u niego 380h i nie zaplacil mi naleznej kwoty a koledze ktory byl na zwolnieniu lekarskim wreczyl wypowiedzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych - Kuniów

Sowieja Waldemar Wynajem Nieruchomości Własnych
  • 101