Opinie o Mayer Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mayer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mayer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayer Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Andrew

A jak się pracuje w biurze? Ktoś coś?

Młoda
@Andrew

Roboty jest tyle, że ludzie ciągle się nie wyrabiają z obowiązkami. Na trzech pracowników w tej samej fabryce w Niemczech, w Polsce ogarnąć to musi jedna osoba. Nie idzie to oczywiście w parze z zarobkami, które są śmiesznie niskie na poziomie pracownika produkcji w innych firmach. Mogę polecić jedynie tym którzy szukają czegoś na początek bez doświadczenia, żeby je zdobyć. Bo tutaj doświadczenia nie wymagają. Jak się zgadzasz na ich warunki finansowe to masz prace. Nawet języka obcego na rozmowie nie sprawdzają bo podejrzewam ze nikt z osób rekrutujących go nie zna. A tak w ogóle, jeśli chcecie pracować w biurze Mayer to szukajcie ofert - pracownik biurowy. Dopiero podczas rekrutacji proponują kandydatom prace na innym stanowisku jako np. specjalista od jakiegoś działu. Specjalistów nie szukają bo wiadomo - nie mieściliby się w ich widełkach płacowych, a ogłoszenia w pracujpl jednak troche kosztują.

Elżbieta
@Młoda

Średnio to brzmi w takim razie.. szczególnie skoro piszesz o takim nawale obowiązków i stawce :/ Skoro nie wymagają doswiadczenia to skąd ludzie wiedza co mają robić? Są chociaz jakies szkolenia?

Agnieszka

Czy ktoś kto pracował w firmie jako operator wózka widłowego mógłby wypowiedzieć się na ten temat? Jak oceniacie zatrudnienie w Mayerze? Czytałam, że oferowane jest atrakcyjne wynagrodzenie. Przybliżycie mi chociaż widełki kwoty, na którą można tutaj liczyć na starcie? :)

Qwerty
@Agnieszka

Był ktoś na rozmowie i wie jakie są te zarobki na wózkowego?

Klucha
@Qwerty

Na magazynie zarabia się 3200 netto. 3 zmiany. Soboty 100% płatne.

HAHA
@Klucha

3200 netto za 3 zmiany? :D To przecież gułag a nie firma :D

Paulina
@HAHA

Może za to premię fajną idzie ugrać? ;p

Młody

Szykuje się druga firma pokroju Bilińskiego w Konstantynowie. Jak lubicie drenaż mózgu, psychicznie chora atmosferę to robota jest dla ciebie. 3000 na rękę za 3 zmiany (żeby było lepiej w skład tych 3k wchodzi 20% premia tzw. "regulaminowa" - więc brutto na umówie ma się mniej niż faktycznie zarabia) Jesteś chory? Nie martw się. Zabierzemy twoje 20%. Pracownicy z Ukrainy zarabiają jeszcze mniej. W firmie panuje chaos i bałagan. Ma się wrażenie że biuro przepełnione swoim ego odcina się od pracownika. Kadrowa to pomyłka. Wiecznie zajęta, najpewniej nauka języka angielskiego w firmie. Atmosfera od razu widoczna. Ludzie mamieni prestizowoscia i zaszczytnym celem produkcji kopert latają po fabryce jak po lobotomi. Nie dajcie się zwieść tylko uciekajcie. Dzisiaj 3500 tysiąca to standard na 3 zmianowych produkcjach. Nie dajcie się (usunięte przez administratora)

@Młody

A co się niby działo w tym Konstantynowie? Nie każdy taki obcykany jest

Coś poszło nie tak

Wg mnie jeżeli widzę ogłoszenie o prace do danej firmy na bilbordzie - to już zapala mi się czerwona lampka :) Nie oszukujmy się, ale pracodawca który rzekomo tak świetnie prosperuje, że inni padną a jego firma zostanie nie musi szukać pracowników w ten sposób:) Nie od dzisiaj wiadome jest, że jeżeli praca, zarobki jak i atmosfera (która jest mega ważna ale niestety wiele tych WYKSZTAŁCONYCH osób nadal tego nie rozumie i próbuje batem poganiać ludzi do pracy) są tak dobre jak zachwala to kadra owego pracodawcy- znajdzie brakujących pracowników poprzez tzw, pocztę pantoflową ;) a wierzcie mi jest wiele takich firm ;) Więc może jednak naprawdę warto się zastanowić dlaczego tak wiele osób od Was ucieka a nie próbować na siłę potencjalnym pracownikom wmawiać jaka to u Was jest sielanka :) Pozdrawiam

Paulina
@Coś poszło nie tak

A gdzie te bilbordy można napotkać? I w sumie bardzo słuszne spostrzeżenie tak samo jak dobry produkt nie potrzebuje reklamy, bo obroni się sam to samo dotyczy miejsca pracy. A masz jakieś osobiste sugestie co do nich w takiej sytuacji? Zwłaszcza te do zastanowienia się?

:D
@Paulina

Bilbordy sa przed zakladem kiedys widzialem przed kouflandem na szparagowej i w zgierzu

Karol

Czy jest możliwość spotkania się z Kierownikiem odnośnie współpracy ?

Mechanik Mayer

Atmosfera jest dobra, tylko trochę więcej czasu potszebno żeby się rozwijać bo firma nowa, i dużo jeszcze nie jest zgranego z organizacja, i z porządkiem. Wypłaty są normalne,ale u każdego różne. Jest dużo z Ukrainy , Polski. Nie jest tak złe jak piszą z dołu, wystarczy olewać jedna osoba, bo opowiada dużo niepotrzebnej informacji, jak słyszałem on jest były Brygadzista. Trochę głośno, i dużo jest do uczenia bo są trudne te maszyny. Zapraszame do drużyny Mayer. Pozdrawiam

Karol
@Mechanik Mayer

Piszę w sprawie Cateringu dla firmy Mayer. Niestety nie miałem możliwości spotkać się kierownikiem i przedstawić osobiście ofertę.

Zuza

A skąd taka opinia na temat akurat tych dwoje ?? Znasz ich tak dobrze że wystawiasz taką opinię w ich stronę ?? Czy poprostu musisz gdzieś rozładować emocje i akurat tu postanowiłeś to zrobić ?

Bezdomny
@Mechanik Mayer

Vadim palo, ty jesteś bezczelny.

Imoot

Poszukuję pracy na magazyn na wózki widłowe proszę o kontakt imooot2@gmail.com

Mariusz
@Imoot

Proszę zadzwonić do nich. Akurat chłopaki z magazynu są spoko. Nie to co na produkcji...

@Mariusz

Nawet nie wiesz jak bardzo się co do kilku mylisz.

Mariusz
@Anonim

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dla mnie byli spoko. Może napisz kto i co, żeby potencjalni pracownicy wiedzieli na co uważać.

Neo
@Anonim

Kogo masz na myśli ?? Z tego co wiem to dużo się zmieniło na magazynie , jeżeli chodzi o obsadę . Dużo nowych pracowników , tak gogo masz na myśli ????

Zibi
@Anonim

Teraz jest dużo nowych ludzi na magazynie , jeżeli masz kogoś konkretnego na myśli to napisz ,będzie wiadomo za wczasu

rekrutacja

Firma podczas rozmowy rekrutacyjnej zapewnia, że kandydat otrzyma odpowiedz o wyniku rozmowy podając konkretną datę. Niestety zapewnienie to można włożyć między bajki. Jeżeli Kandydacie chcesz stracić czas i pieniądze na dojazd na rozmowę to jedź. Nie oczekuj jednak, że ktoś odpowiedzialny za rekrutację poinformuje Cię o wyniku. Brak szacunku dla kandydatów do pracy. Nie polecam ! Sposób na naukę szacunku takiej firmy wobec kandydata/tki: Umawiać się na spotkanie w sprawie pracy i bez wcześniejszego powiadomienia nie przyjść. Szybko zrozumieją że każdego kandydata/tkę do pracy powinno się szanować i poinformować o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej

Bajka
@rekrutacja

Jak tam p.kier.ziec już mechanikiem jest przezbroi maszynę odp.nigdy. Tak pań rządzi ze do Niemiec trzeba pisać. Bo tu nie ma po co. Miałeś kadrę i kogo masz ludzi ściągasz by tylko przyszli i podwyżka by się nie wydało.

Sesji

Polecam mayer!!!

czerwony

Cala firma to pomylka. Maszyny za (usunięte przez administratora) tysiac kierownikow a ten jedyny nie ogarnia. Mamy operatora/mechanika bo zaden prawdziwy mechanik tu nie przyjdzie. Narzedzi nie ma, organizacji tez. Atmosfera tragedia - jeden na drugiego bez zadnej kontroli. Bhp z cyklu "nie slyszaem" brak oslon. Ktos tu pisal ze firma to poczatki a niektorzy ponad rok juz tu pracuja i wcale nie zachecaja do dalszej wspolpracy.

Jak wyglada praca przy pakowaniu koper? Ogólnie to jak jest z liderami i atmosferą?

Łukasz
@Anonim

Witam. Praca ok i atmosfera również.

bajka
@Anonim

Nie Ma Tam liderów Tam tylko rządzi Ukraina Kierownik klamczuch. Polak ma (usunięte przez administratora)do gadania

pan nikt

jednym z członków zarządu jest znany w łodzi mecenas stąd takie stawki.

Miki

Mam pytanie : Czy firma Mayer dalej oferuje specjalistą i wykwalifikowanej kadrze technicznej 2,5 tyś netto ( automatycy , elektrycy , operatorzy maszyn...) ? ( trochę więcej od najniższej krajowej ). Jak tak to niech dalej szukają , niektóre ogłoszenia są po parę miesięcy .................

admin

Jesteś pracownikiem firmy Mayer Polska Sp. z o.o.? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Mayer Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Mayer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mayer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayer Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mayer Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mayer Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mayer Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Gen. Mariana Langiewicza 48
    95-050 Konstantynów Łódzki