Opinie o Mayer Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mayer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mayer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayer Polska Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Kto wie ten wie :)

1. Rotacja jak w (usunięte przez administratora) Nie oplaca sie szkolic nowych, poniewaz w momencie kiedy sie skapna, ze jest zle to po prostu odchodza. Poza tym biora kogo popadnie byleby przyjal minimalna stawke i podkulił ogon. Pamietaj oczywiscie ze Twoj glos jest niewazny. 2. Kierownik, ktory poza czubek swojego nosa nic wiecej nie widzi. Jest przekonany o swojej inteligencji i madrosci, choć jak widzi się jego "ruchy" w firmie, swiadczy to o calkowitej glupocie. Jego EGO przerasta cala firme. Mowi jedno, robi drugie, nie jest warty jakiegokolwiek zaufania. Traktuje oczywiscie ludzi jak (usunięte przez administratora), ktorzy jesli sie z nim nie zgodza to "zegnamy sie" albo "to niech Pani/Pan zlozy wypowiedzenie" (czasami są sytuacje, że straszy wypowiedzeniem, a gdy je złozysz prosi Cie abys wycofal - hipokryta). Uwazam, że jesli firma pozbylaby się tego rodzaju chwasta w postaci tej osoby, firma w jakiś sposób by odżyła. Można o tym człowieku mowic wiele rzeczy. Jesli Pan to czyta, to prosze wiedziec, że wszyscy w firmie dzielą się wieloma rzeczami na Pana temat. Jest coś pokroju wymiennosci informacji pomiedzy pracownikami. Wszyscy po prostu kierownika nie trawią. 3. Brak części, brak czegokolwiek, wszystko stare. Kierownik mowi ze to najlepsze maszyny, problem jest w tym, że to prawdopodobnie jedyne maszyny tego rodzaju w dodatku starsze od niejednego pracownika. Ciagle popsute, tutejsi mechanicy i elektrycy z tego co zauwazyłem nie zawsze radzą sobie z nimi. W sumie czego sie spodziewac po 1000-krotnie przerabianych maszynach. Firma nastawiona tylko na zysk jak najmniejszym kosztem. Wiąże się to z brakiem jakichkolwiek inwestycji w maszyny itp. itd. 4. Brak szkoleń, brak awansów wewnatrz, male podywzki (jesli w ogole sa, niektorym proponuje sie po 100/200 brutto). Jesli ktos widzi ogloszenie o prace, wiedzcie o tym ze 80% tresci to nieprawda. Obiecaja "gruszki na wierzbie", natomiast po jakimś czasie zorientujecie się, że to po prostu jedno wielkie kłamstwo. Niech nie zwiedzie Was flaga Niemiec i UE przed siedzibą, z żadnymi standardami zachodnimi nie ma to nic wspolnego. 5. Można traktować tę firmę jako fajny przystanek na nabranie doświadczenia i to wszystko. Dodatek do CV. Większosc pracownikow nie traktuje tej firmy powaznie. Kazdego kogo zapyta się o przyszlosc tutaj mowi, że nie wiąże z tą firmą dłuższej przyszłości, bo to po prostu (usunięte przez administratora) 6. Możliwe, że znajdzie się teraz jeden, dwoch czy trzech ktorzy powiedza ze sa tutaj napisane glupoty. Powiedzą, że wzieli Cie z ulicy jak ileś komentarzy poniżej. Wszyscy wiedzą, iż nawet jeśli jest ktos juz wyszkolonym pracownikiem to i tak jest traktowany jak śmieć. Wszyscy wiedzą jak jest i jakakolwiek chwalebna opinia tego nie zmieni. Pamietajcie, że zawsze w jakiś sposób coś wnosicie do firmy. Odnosząc się jeszcze do komentarza o ktorym wspomnialem wczesniej, mijaja dwa lata od tej napisanej opinii - mam wrazenie ze firma coraz gorzej prosperuje, sytuacja prawie wszystkich osob pogorszyła się. Wiele osob się zwalnia, a reszta to planuje. Gdzie jest ta Twoja firma i gdzie ona ma zamiar byc? Wszystko wskazuje na to, że nie idzie to w dobrym kierunku. Podsumowując jest jedna wielka klapa, a nie firma. (usunięte przez administratora), który traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora) nastawiony na maksymalny zysk, minimum inwestycji. Czytelniku, jesli przeczytales to do konca to prawdopodobnie szukales opinii na temat tego zakladu. Jest to opinia niby subiektywna, lecz wiele osob sie z nią zgadza - czy jest więc obiektywna? Tak czy inaczej jesli zdecydujesz się tam pracować to wiedz, iż pakujesz się w niezły chaos.

@Kto wie ten wie :)

To prawda jest coraz gorzej elektrycy się pozwalniali mechanicy się zwalniają i jak tak dalej pójdzie to przestanie istnieć...

toja

Do wszystkich zatroskanych , narzekających i innych malkontentów : Firma przyjęła was z ulicy , bez doświadczenia , kwalifikacji i opinii z innych zakładów pracy. Dostajecie miejsce pracy w nowoczesnej firmie z najlepszymi maszynami na świecie ( proszę sprawdzić ) z nową halą , nowymi technologiami i możliwością rozwoju w każdej płaszczyźnie. Dostajecie przyzwoite wynagrodzenie w stosunku do własnych umiejętności. Nie wnosicie NIC od siebie, firma myśli za was , pokazuje od pierwszej chwili produkcyjnej do ostatniej co macie robić w jakiej kolejności i w jaki sposób. Doceńcie zainwestowane środki , czas, energię ,doceńcie kadrę która szkoli was w kierunku lepszej obsługi maszyn aby poprawiać wydajność co będzie korzyścią dla każdej ze stron. Miejcie ambicje , marzenia i głód wiedzy a osiągniecie sukces bo projekt jest zaplanowany na lata. Kto potrafi obserwować i słuchać zrozumie że Mayer Polska to duży projekt , inne firmy będą padać a mapo zostanie. Powoli klaruje się trzon firmy dzięki zaangażowaniu wielu z nas , kobiet i mężczyzn. Ci którzy plują jadem pod obcym nickiem niech odejdą i nie przeszkadzają. Pajace , zajrzyjcie do firmy za rok za dwa i zobaczycie gdzie będzie firma mapo a gdzie wy ?!

Mech
@toja

Przestań kłamać! Nikt nikogo nie szkoli! Nie ma narzędzi głupich gumowych rękawiczek nie raz brakuje. Części zapasowe do maszyn też brak. Rzeźbienie w g...... O podwyżkach mozna zapomnieć bo gdy nawet spróbujesz zagadać (bo sami od siebie nie dadzą) to łysy będzie cie zbywać i kłamać w żywe oczy. Jak go wywala i będzie tam ktoś kto zna się na kierowaniu zespołem i zacznie ogarniać ten burd... To może się ruszy nawet Axel dyrektor myślał że mechanicy więcej zarabiają ( no chyba że zięciu kierownika - bestpac)

Może ktoś podpowie w ofercie pracy jest napisane atrakcyjne wynagrodzenie.Pochodze ze Zgierza czy pensja będzie adekwatna do tego ile wydam na paliwo ?Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję.

Była
@Monika

Nie warto! Kierownik sknera nie dostaniesz więcej niż w McDonaldzie w Zgierzu a tam nawet będziesz lepiej traktowana. Firma nastawiona na wyzysk!!!

Majkel Nowy wpis

Witam czy ktoś z firmy powie jak wygląda na chwilę obecną praca na produkcji kopert czy coś się pozmieniało ? Czy praca jest lekka czy trzeba się nabiegać jak głupi ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Dg Nowy wpis
@Majkel

Praca ciężka stojaca

@Dg

Co konkretnie w tej pracy może być tak ciężkiego? Same koperty nie są problematyczne? Tak czytam opis zakresy zadań z oferty dla operatora maszyn i zastanawiam się czy dosłownie stoisz w tym samym miejscu czy jednak przechodzi się po linii podczas jakichś czynności?

Siemka, napiszcie mi jak się na wózku u was jeździ. już pisali tutaj, że automatyk ma chociażby prawie minimalna, zastanawiam się czy magazynier wyjeździ sobie więcej? maja ofertę wrzucona i myślałem nad zgłoszeniem się ale nie podają widełek

Kto wie ten wie :)

Mechanik
@Kto wie ten wie :)

Szczera prawda i tylko prawda. Nawet na krótki przystanek tej firmy nie polecam!(usunięte przez administratora) Bo co to za firma która miała 2 elektryków którzy uciekli skoro nie traktowali ich poważnie. Baaaa nawet brygadzista odszedł który był najbardziej doświadczona osoba w tej "firmie"

@Kto wie ten wie :)

Cześć, o pakowaczach widzę ze sporo pisaliście w zeszłym roku, w tym bieżącym zaszły może jakieś zmiany? i czy pracuje ktoś z was jako automatyk teraz? poszukują go właśnie i myślę czy by nie spróbować. co sadzicie? musze w pierwszej kolejności jednak poznać stawki. Jakie więc są zarobki?

JM

Nie zaszły żadne zmiany co do pakowaczy z tego co słyszę. Co do automatyków - prawie minimalna, gdziekolwiek indziej dostaniesz więcej.

Tak realne
@toja

Witam twierdzi Pan że gdzie będzie firma a gdzie będziemy My. My będziemy tak jak jesteśmy ponieważ firma się rozwinie a my staniemy w miejscu za niedbani i bez sił a czemu już Panu tumacze. Każdy z nas się stara by wszystko szło dobrze ale czasami nadchodzi momet że człowiek się podaje a czemu bo nie jest doceniany nawet jeśli daje z siebie wszystko. Nikt nie szkoli jest jedną osobą która chce kogoś nauczyć to jest Pan Yuri wytumaczy i pomoże nie to co inni którzy potrafią się fałszywie uśmiechać i wysmiewaja się z każdego. Jak można powiedzieć że bierzecie nas z ulicy!!!! Żądam pytanie jeśli my jesteśmy z ulicy to Pan równie.!!!!! Bo jeśli mi wiadomo to nikt z operatorów i pakowaczek nie jest z ulicy bo mają DOMY I RODZINY!!!!!! tak właśnie nas szanujecie. Proszę czasami 5 razy przemyśleć to co się pisze bo każdy ma dom rodzinę a nawet ci którzy są z tej ULICY JAK PAN TO NAZWAL!!!! TO TEZ CZŁOWIEK I MA WIECEJ SZACUNKU NIZ MY WSZYSCY TAM WZIECI!!!!!! CZASAMI WARTO ZDJAC KLAPKI Z OCZU. I SPOJRZEC NA TO WSZYSTKO CO WOKOŁ SIE DZIEJE POD PANA NOSEM. WIERZYCIE I WIDZICIE TYLKO TYCH KTORYCH CHCECIE WIDZIEĆ NO BO RESZTA TO PRZECIERZ Z ULICY!!!!!! POWODZENIA

@Tak realne

tak

Bezdomny
@toja

Firma przyjęła nas z ulicy? Wypraszam sobie. Na przyszłość proszę się zastanowić nad tym co się pisze. Pajac jeden!

pracownik Mayera
@toja

Dokładnie... jeżeli nie podoba się komuś praca w zakładzie niech odejdzie i nie pisze głupot... na temat zakładu bo dobrze się pracuje i kierownik też jest w porządku. Lepszego kierownika najprawdopodobniej nie poznam .... Wiadomo czasem jest ciężko ale w jakiej nie jest??? wszędzie trzeba pracować a osoby które piszą te brednie to na pewno nygusy, którzy by chcieli kasę za nic.

mayer
@Bezdomny

To była metafora ja wiesz co to jest:):)

opinia
@toja

Az tak złą opinie ma ta firma o swoich pracownikach? Dlaczego w takim razie ich zatrudniała? Bo byli najtańsi? Jak można pisać cos takiego o swoich pracownikach.. Wstyd !

@toja

I gdzie są te nowoczesne maszyny? Bez przerwy coś się psuje. System pada. A Pan pisze takie głupoty. Firma paranoja!

Paulina

No ja je widzę w komentarzu przez niego napisanym. :v A może to chodzi o te co teraz macie tylko, że są tak super, że nie ogarniacie jak obsługiwać i dlatego się psują bez przerwy? A to w końcu szkolą z tych maszyn czy nie, bo jeden pisze tak drugi tak i zgłupiałam już

XD
@toja

Tak. Wszystkie firmy dookoła padną. Zostaną tylko koperty. Człowieku odstawiłeś leki czy co? Jesteśmy z ulicy? Bez doświadczenia? Oto właśnie cudowny przykład patrzenia na pracowników. O wielki Mayer. Postkomuna i tyle. Pracownik nie może nawet do biura wejść tylko od zewnątrz przez schody. Zero jakichkolwiek konsultacji, planów i przemyśleń. Umiecie tylko wywieszać kartki na tablicy co ma być w (usunięte przez administratora) mając to że ktoś ma rodzinę i plany. Jak śmiesz pajacu pisać że to są nowoczesne maszyny i że firma myśli za nas? Firma się bawi w biuro, maszyny z lat 80, 70. Jedna jest nowa, postawiona specjalnie na samym początku żeby zwabiać inwestorów i trzepać hajs na tychże jak piszesz bucu ludzi z ulicy. Kpina, (usunięte przez administratora) i nepotyzm. Jesteś odrealnionym burakiem. A wynagrodzenie jakie dajecie jest wszędzie wokół takie same. Tak dla twojej gniocie informacji.

@Tak realne

W Polsce moja droga , powiedzenie że ktoś jest z ulicy oznacza że firma nie pyta go o wykształcenie np. techniczne , pracę na maszynach do produkcji kopert , doświadczenia produkcyjne itp. , znaczy to że bierze się na słowo , po zwykłej rozmowie mając nadzieję że dana osoba się nauczy nowych zadań - to znaczy że ktoś jest z ulicy. Jeżeli czegoś nie rozumiesz - zapytaj . Jeżeli jesteś ( jesteście) źle traktowani , jest wam źle - to zamiast wypisywać obelgi i obrażać innych należy odejść i zostawić miejsce innym. Ktoś kto pomimo złego traktowania i złych relacji w firmie jest idiotą. Sprawdź znaczenia słów przed odpowiedzią :)

Halina
@XD

Widać tylko po tym wątku że się z biurem nie lubicie, i tyle. I pisanina o pieniądzach ale nikt nie pisze jakie jest. Mi np. nic nie mówi, że wszędzie jest takie same bo nie wiem jakie jest "wszędzie". Może ktoś pomoże ludziom z zewnątrz i napisze w końcu jakie zarobki, czy jest socjal?

Bezdomny

Powodzenia.

bajka

Bardzo miło Beatko!!!!

O hoo
@toja

No i wracam, zaglądam po roku. Jestem w dwa razy lepszej sytuacji zawodowej. A jak tam koperty? XD

@O hoo

Skąd masz tak właściwie pewność, że jeszcze są? Nie było nigdy perspektyw na ich wycofanie?

Haha
@toja

Szkolenia?? Nie ma szkolenia. BHP? Brak maszyny idą bez osłon bez zabezpieczeń (sporo wypadków w 2023 roku) Zarobki? Żart i (usunięte przez administratora) na kółkach. Najniższa krajowa w górę a tu nawet jej nie zobaczycie tylko premie podnieśli. Likwidacja ochrony ( oszczędności) Likwidacja firmy sprzątającej ( pakowaczki podczas nadgodzin myją kible i podłogi) Czy to nowoczesność czy (usunięte przez administratora) oceńcie sami!

Mech

po rozmowie
@Monika

Że co? że atrakcyjne wynagrodzenie? Przejechałm sporo km na rozmowę i nawet nie raczyli odpowiedzieć o wyniku. Zastanów się czy chcesz tam jechać i tracić pieniądze

@po rozmowie

A tak w sumie co brak feedbacku ma do kasy, którą za prace zaoferują? Ogólnie to zostały podane poglądowe widełki? To jak ta rozmowa tak z ciekawości mogła przebiec, że bez zwrotki to wyszło? Czy to jakieś specjalistyczne stanowisko skoro tyle km zostało pokonanych? Na jakie ostatnio robili nabory?

po rozmowie
@Paulina

Stanowisko do biura, nie na produkcję. Ta firma nie szanuje kandydatów do pracy. Nie raczyli nawet poinformować o wyniku mimo że zapewniali w czasie rozmowy rekrutacyjnej, że taka informacja będzie

@po rozmowie

aha no dobra. to ja ciekawa wobec tego jestem jak to już w samym biurze może się przedstawiać. czy ktoś aktualnie się zatrudnia i się odniesie? jak w ujęciu procesowym podział obowiązków się przedstawia i co z danym szacunkiem wobec pracownika? wobec kandydata był tu wyżej podważany

byly pracownik
@Monika

jakie atrakcyjne wynagrodzenie pakowaczki nawet zasadniczego nie maja najniższej krajowej tłumacza ze z premia mamy trochę więcej niż najniższa

Boguśka
@byly pracownik

I na ile skuteczne są te wspomniane tłumaczenia? Piszesz, że „trochę więcej”, czyli tak sumarycznie ile dla jasności? I co na to same Panie Pakowaczki, jest całkowita rotacja czy są osoby pracujące od dłuższego czasu?

@Boguśka

Zwalniają się przychodzą nowe 99 proc UK pracuje nie którzy od początku zakładu pracują... Pakowaczki wkurzone są ze nie mają więcej płacone ale pracują nadal ale kodeks pracy jest tak skonstruowany że to legal jest... A że pisza że wysokie wynagrodzenie to bujda jest i tyle

Sylwia

A bo z normami na tym pakowaniu? Przytaczasz jedynie dłuższy staż, a wyniki jak się na to wszystko przekładają? Ktoś to w ogóle weryfikuje? Zastanawiam się jak obecnie pracownicy się wysilają i w jaki sposób postrzega to sam Pracodawca

prawda
@po rozmowie

Zanim pojedziesz do tej firmy na rozmowę. Zastanów się. Informacji zwrotnej nie otrzymasz

Była
@Monika

Sporo tu opinii dotyczących produkcji, czekam jednak na odzew także z biura. została wystawiona jakiś czas temu oferta dla Koordynatora. Przedstawione benefity wstępnie widzę, tak samo jak ogólna ofertę. a ile przy tym wszystkim się zarabia?

Rambo

Na kasie w markecie zarobisz podobnie. Zarobki są niestety nędzne w całej firmie.

Łysa pała kierownik lata po produkcji i się wszystkiego czepia. Nie miła atmosfera. Z nikim nie da się dogadać. Nom stop wrzucają na zmiany po 12h. Bez przerwy maszyny się psują...

Danuta

Zmiany 12h są codziennie czy przy takim systemie ma się więcej dni całych wolnych? A jeżeli występują nadgodziny to są odpowiednio płacone?

@Danuta

Więcej dni wolnego? Bez żartów... Zmiany są teoretycznie po 8h ale ciągle trzeba po 12 robić. Czasami nawet jest tak, że przychodzi Pani na 12h na nockę a następnego dnia idzie Pani na popołudnie...

Haha

Jak masz w umowie mechanik, to nie płacz, tylko naprawiaj. A jeśli chcesz tylko wciskać zielony guzik to szukaj innej pracy, za inne pieniądze. Pozdrawiam, czynny pracownik mayer polska.

Hej malowany z tej strony jestem zadowolony z tej pracy jeżeli komuś się nie chcę pracować to zawsze znajdzie dziurę w całym a jak ktoś nie umie pływać to mówi że jest woda za zimna

Paulina

A ile już tu robisz, że tak zadowolony jesteś? Może wszystko od długości stażu zależy jak się komu podoba. ;p

Daniel

Jak może być miła atmosfera jak tylko kierownik słucha Ukrainę? Oni najważniejsi a Polacy to wielkie G??? A jak jeszcze na buntuje go Pani O i głupoty nagada to jest happy i łyka wszystko

Franciszek
@Daniel

Jeśli uważasz, że kierownik jest stronniczy, to powiedz mu to, a jak nie zareaguje pozytywnie, to przecież ma przełożonego. Jeśli masz rację, a firma traktuje wszystkich równo, to zareagują. Natomiast wypłaty na pewno są dla wszystkich takie same, a podobno na magazynie 3-zmianowa praca jest za 3200 netto, a o produkcji, też 3-zmiany wyczytałem, że 2500 na rękę? Faktycznie takie pieniądze oferują?

Mężczyźni nie płaczą Panowie

Xxxx
@Daniel

Mam rozumieć że Ukraińcy żądza bo co powiedzą to święte jeśli tak to dowodzenia

Mechanik 1

Maszyny to czysty skandal . Bóg kierownik wstrzymuje wszystkie inwestycje i myśli że zaoszczędził. Nie liczy straty postoju maszyny. Awaria paska, łożyska po wszystko chłopak jedzie do sklepu.

Czy kwota 5400 to dobra stawka w firmie Mayer Polska Sp. z o.o.?

Jakub

Nikt tyle nie zarabia? To jakie są teraz stawki realne do wyciągnięcia? Podasz?

D
@Jakub

O wiele mniej może biuro tyle zarabia nie wiem...

Aleksandra
@D

O wiele mniej, czyli ile? Z 3 tysiące złotych da się zarobić? I jakie stanowisko masz na myśli?

Ktoś
@Jakub

Niewiele więcej niż minimalną

Mechanik 1

Suma wynagrodzenia cieszka nawet dla brygadzisty . Pracownik może 2030roku z premią tyle zarobi.

Co wiecie o tych wypadkach, o których ktoś wspomniał, że w 2023 roku podobno jakieś miały miejsce? Wcześniej jak zaglądałem na ofertę dla pakowacza od nich to nie było niczego na temat ubezpieczenia. Czy w tym roku jest może plan żeby je dorzucić do benefitów? Są jakieś jeszcze?

Mechanik 1

Pracownicy co zaczynają pracę nawet butów bhp nie dostali.

Czy w Mayer Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mechanik 1

Ta firma jest nie poważna. Kierownik wszystko wszystkim tylko obiecuje. Brygadzisci sami odchodzą.

Nowa

Cześć wam. Jak to wygląda na dzień dzisiejszy . Byłam w poniedziałek na rozmowie pani która zemną miła kobita, kierownik też spoko(tak się wydaje) tłumaczyli mi że Meyer i bestpack to osobę spółki. Niby na fajkę się nie krzywią i na dłuższe przerwy. To prawda? I ile tam idzie wyciągnąć.?

@paulina

Witam. Piszecie ze maszyny stare, ale czy bezpieczne? Jak szkolenia bhp? Szkolenia stanowiskowe? Ile czasu trwa nauka? I czy ktos napisze przedział zarobków? Może odezwie się ten co akceptuje warunki firmy?

Czy w Mayer Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Automatyk?

Paulina

Jakieś specjalistycznie stanowisko masz przy tym na myśli? O jakim mowa i jak cała ta rozmowa mogła przebiegać? odnośnie tej odp to była jasna deklaracja, że zostanie dana czy nie bardzo?

Czy składać CV?

Witam. Ogłoszenie widze czesto, i bilbordy swieca po oczach. Mam troche doswiadczenia. Czy obecni pracownicy moga rzucic troche swiatla jak sie pracuje? Widelki jakies ktos poda?

daas
@Czy składać CV?

Nie polecam, proszę się zapoznać z najnowszą opinią

@daas

A coś więcej? Nie wiem, o jakiej opinii mówisz konkretnie. Jeśli to nie problem, żeby wyjaśnić to jeszcze raz, to naprawdę byłoby świetnie. Albo przynajmniej nakieruj mnie trochę, o co chodzi. Zależy mi, żeby wiedzieć, co się dzieje w firmie.

Bestpack
@Marta

Nie wiem o jaką opinie chodzi natomiast również nie polecam nie którzy nawet nie mają najniższej krajowej zasadniczej bo premia wyższa to jest więcej jak najniższa krajowa takie tłumaczenie miałam jak dzwoniłam.... Więc się zwolniłam

Hej. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat firmy Bestpac ? Jak praca, warunki, zarobki socjal ? Z góry dzięki

Harry Potter

W miarę spoko się pracuje. Niestety ale na produkcji i magazynie leży pełno złomu. Firma nic z tym nie robi. Ba nawet zamawia jeszcze więcej i upycha na magazynie bo przecież tam miejsce jest. Zrobiło się już z tego niezłe złomowisko... Produkcja ciągle stoi w miejscu bo maszyny stare i się psują. Oczywiście kierownictwo bez przerwy czepia się magazynu, że nic nie robią. Jeżeli produkcja nie produkuje to ciężko coś robić. O podwyżkach też można zapomnieć. Były obiecywane wiele razy a na końcu i tak okazała się (usunięte przez administratora) Jak tak dalej będzie się działo to trzeba będzie stąd spadać...

@Harry Potter

No naprawdę to wszystko brzmi kiepsko. :/ Odlecisz na miotle rozumiem? ;)

Wielki znak zapytania
@Harry Potter

Firma po prostu poraszka ani ładu ani składu. Brud (usunięte przez administratora) i nie wiadomo jak to nazwać. Skład jeszcze gorszy niż ten (usunięte przez administratora) Jedna para UK. Nie ma swojego życia tylko zajmuje się sprzed. na gore każdego kogo się da umilają życie tak by każdy albo się zwolnił albo żeby ich wyje. O wszystkim muszą wiedzieć dla tego (usunięte przez administratora) po 16 godzi żeby być na każdej zmianie podkładają świnie a puzniej. tak mydła kierownikowi oczy że aż strach pomyśleć do czego oni się jeszcze posuną. Gdyby nie oni myślę że dało by się pracować. Każdy ma dość tego mobigu przez nich i dla tego nie chcą zostać w tej firmie. Może kadra przejrzy na oczy co oni wyprawiają i że ludzie mają dojść ich gierek.

@Wielki znak zapytania

O której robocie dokładnie mówisz? Lokalizacja, dział itp. Pozdrawiam.

Biedny człowiek
@Wielki znak zapytania

To czemu nie odejdziesz? Czy ktoś trzyma Cię?

Harry Potter
@Wielki znak zapytania

spoko gosci, robią swoje i robią dobrze. a kierownik nie jest glupi. Nie placz

Wielki znak zapytania
@Biedny człowiek

Suchaj a ty myślisz że ktoś jest tak głupi i najwny ze nie wie kto ty jesteś a ty z kad się wzięłaś No bo ja jestem u siebie a ty ciągle skaczesz jak pchła na jajach zajmij się tym co ci najlepiej wychodź. Wyjast paszkwilu

Paulina Olejniczak

Tylko 2 osoby Tak mówią. Ale fajnie to jest już trzeci raz jak jestem osądzana że ja to pisze. Bardzo dziękuję. To że mnie nie lubi to ja wiem. Ja się czuje jak bym grała w jakieś Telenoweli tylko za bardzo nie znam tytułu i jaka rola mi jest przypisana. Może uświadomisz mnie kiedyś. Powiem tak odczep się odemnie w końcu.

Agata

Czemu tak źle o nim mówisz?

Przepracowałem niecały miesiąc. Na rozmowie zapewniali mi że tak że mechanik że umowa o pracę. Jak mnie przyjęli to dostałem umowę zlecenie na stanowisku pomocnik produkcji łopatę zmiotkę i zamiatałem parking. Przez 2 tygodnie nie nauczyli mnie niczego, żadnej osoby szkolącej nic. Po 2 tygodniach dali mnie do pomocy w poskładaniu "nowej" maszyny (maszyna z lat 70') gdzie główny mechanik nie mówił po polsku a jak już się odezwał po angielsku to było "wyczyść to, zamieć tu, skołuj tamto" więc znowu 0 nauki. Po tygodniu "składania" maszyny jak niby ruszyła produkcja to już przyszedł kierownik i coś brzęczał o nadgodzinach jak powiedziałem że nie mogę to uznał że się stawiam. Przy okazji dowiedziałem się, że praca tam będzie na akord. JEDYNY plus taki że jednak miałem tą umowę zlecenie przez co mogłem po prostu wyjść z tego guagu bez konsekwencji nie czekając do końca umowy.

Aleksandra

To po jakim czasie się zwolniłeś ? I czy wypłacili Ci kasę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mayer Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Mayer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mayer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayer Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mayer Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mayer Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mayer Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Gen. Mariana Langiewicza 48
    95-050 Konstantynów Łódzki