Domator Biuro Nieruchomości Anna Wilczyńska

Radom

Opinie o Domator Biuro Nieruchomości Anna Wilczyńska

monika

prosze omijac pania Anne Wilczynska. namawiala mnie do przeslania zaliczki online w postaci 100000zl nie uprzedzajac nawet ze dom jest juz zajety czesciowo przez komornikow.hmmm...nie pytalam przeciez. kiedy zrezygnowalam z zakupu po 3 miesiacach zadzwonila oskarzajac i krzyczac ze probowalam ominac agencje i dogadac sie z wlascicielem. Pani Ania Wilczynska nigdy nawet nie pokazywala mi domu ani tez nikt z tej agencji, to ja sama skontaktowalam sie z agencja. wlascieciel najwidoczniej rowniez niezadowolony z uslug pani Ani chcial dokonac tranzakcji za jej plecami. madra pani Ania uwierzyla sprzedawcy i zadzwonila z oskarzeniem. pani Aniu rozczarowala mnie pani!na oczy mnie pani nie widziala, zadnego domu nie pokazywala mi pani to ja wybralam pani agencje. a skoro to ja dzwonilam do agencji to jakze ja milabym potem ja omijac-myslenie nie jest pani mocna strona.

kudomd

Witam! 1 o czym chciałam wspomnieć to nie wkladaj każdego do jednego worka. To ze np. Może inne biuro was oszukali czy cos to nie znaczy ze Domator tez jest zle. Według mnie jest godne zaufania.

michaaaaakxdxf

Wezmę wasze opinie pod uwagę. Dziekuje. Ja tylko sadze iż to dobre bioro gdyż ich strona tak ładnie sie przedstawia a pani mowiaca przez telefon jest mila .

logos

Prze de wszystkim chciała bym przestrzec wszystkich korzystających z usług Domatora na to co podpisują zwłaszcza jeśli chodzi o Panią (usunięte przez administratora).Patrzcie na dokumenty w jaki sposób są podstawiane.

kukus
@Maaak 29.06.2016 07:51
Cóż ja tylko przedstawie swoje zdanie domator to bardzo dobra firma. A jesli chodzi o dokumenty to przeciez apani Anna jesli o...

To prawda. Starają sie. Niech ci co ich krytykują spróbują wymyslic jakies inne dokumenty. Zobaczymy. To tylko mój komentarz zgadzam sie starania ich są wielkie.

kaskax
@logos 12.11.2014 12:08

W potrzebny wg mnie są one przedstawione sposób. I w ogóle to zalezy wam na kupieniu np. Domu czy nie? Jak tak to przetrwanie wszystko. Ważne abyście mieli swój wymarzony dom .

Zostaw opinię o Domator Biuro Nieruchomości Anna Wilczyńska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domator Biuro Nieruchomości Anna Wilczyńska