P.W " A-Z BUD " - Zbigniew Frąk

Radom

Opinie o P.W " A-Z BUD " - Zbigniew Frąk

Krytian

Szczerze polecam, pracuję od prawie dwóch lat i tak jak poprzednicy pisali atmosfera fajna ale największym atutem jest zarząd firmy a zwłaszcza prezes. Jest on bardzo kompetentny i potrafi zrozumieć człowieka.

Krystian

Artur nie wiem ale może spróbuj się jakoś z nimi skontaktować, gdyż teraz jest okres wakacyjny czyli wzmożonej pracy.

Sebastian

Wszystko jak najbardziej ok, pensja na czas, kierownik miły a chłopaki, z którymi pracowałem fantastyczni.

Pula

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o P.W " A-Z BUD " - Zbigniew Frąk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W " A-Z BUD " - Zbigniew Frąk