Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

FuckJob

Z filmu Samowolka_'a co z naszymi przepustkami_. A poszły się (usunięte przez administratora) Tu masz to samo tylko realu

Ktoś

Mało tego wszystkiego powysyłaliludzi na przestój ja byłem tydzień czasu i zapłacili za przestój z funduszu socjalnego i teraz mówią że nie mają na wczasy pod gruszą

@Ktoś

Na przestuj dostali kasę chyba ktoś powinien się tym zainteresować ,a z socjalnego nie można robić wypłaty

@Xxx

Ale z 13 można ,zwolnienia jak najbardziej!!!

@Ktos

Ludzie w jakim świecie wy żyjecie , nie dajcie się !!!!!

To było sarkastyczne!!!!!!

@Xxx

Dotację sprawdza ZUS na co przeznaczyli

W sobotę tylko nadliczbowe i jak kto chce inaczej nie może być

Olka

Hej Czy ktoś coś wie na temat urlopu w lecie czy będzie przestój czy nie

faken jobon
@Olka

wszystko zostało dzisiaj napisane przez prezesa. Nie wiadomo czy będzie - czyli nie będzie. za wypłacone dni postojowe będą teraz gratisowe soboty do odrobku. jeżeli ktoś się cieszył że firma weźmie na swoje barki ciężar kryzysu, to się mylił. Na dodatek frajerzy nie mają teraz urlopu, ponieważ sami o niego poprosili, bo tak wypadało. związkowiec nadaje się tylko do uzupełniania płynu do dezynfekcji. Jest na wszystko złota wymówka- koronaściema. Teaz to ino wio konie do roboty.

@faken jobon

Związek zawodowy, to formalność przewodniczący kasę bierze nie za reprezentowanie interesów pracownika tylko żeby przytakiwal!Związek zawodowy pracowników nawet zebrania nie miał, nikt o zdanie nie pytał!!!!!!!!!

@faken jobon

Jeżeli dostali dotacje to muszą przeznaczyć to na postojowe

Gracja

Firma Jobon dostała dotację na zapłacenie postojowego. Tylko teraz pytanie za jaki postój skoro wykorzystaliśmy bezprawnie swoje urlopy? Czyli te pieniądze na co poszły? (usunięte przez administratora) W Polsce większość firm miała płacone za postój (usunięte przez administratora)

Edyt
@Gracja

Związkowcy dostają dobre pobory, żeby siedzieć cicho...

Lysy

Czy jobon odprowadza podatki w Polsce

C-V-19

Fabryka ruszyła na 100%. Tworzone są tymczasowe szatnie, żeby oddzielić pracowników a ok. 1/5 pracuje bez maseczek. Powinno się wprowadzić sankcje za zdejmowanie maseczek albo wystający nos. Logistycy też nie stosują się do odstępów min. 2 m.

@C-V-19

Chyba cię porąbało dajcie sobie spokój z tym wirusem

Ann
@Korona

Tyle mówi się w mediach o konieczności noszenia maseczek...

@Ann

A wiesz ile szkody może zrobić maseczka

Majster
@Korona

1/5.... Dzisiaj już może nawet 1/2 załogi bez maseczek. Nie robią sobie nic z zaleceń lekarzy i prezesa Jobonu.

wiesz teraz ma niby zakład już pracować normalnie to podanie możesz złożyć :) a kiedy dostaniesz odpowiedź to nie wiadomo pozdrawiam serdecznie :) !

zezzezezez

robota jak robota troche mało płatna ale taki region

alicja

Szkoda, że dobry pracodawca nie jest doceniany. Nie wiemy jak dalej potoczy się wszystko więc szanujmy to co mamy.

Olka

Czy ktoś wie jak ma wyglądać powrót do pracy bo podobno część ludzi wraca a reszta siedzi dalej w domu Czy Ci co zostają w domu będą mieli obniżone zarobki czy dostaną tyle samo co Ci co będą pracować

1415on
@Olka

Od 14go kwietnia brygada "A"wraca do pracy podzielona na 2 zmiany. Szczegoly powinni przekazać brygadzisci w rozmowie telefonicznej.Brygada "B" pozostaje w domu. Wynagrodzenie w trybie przestojowym czyli nominalna ilość godzin..pomnozona przez stawkę godzinowa netto.Dalsze informacje indywidualnie dla każdego pracownika do 17go kwietnia.

@Olka

Zakład pracy wysłał pismo do każdego pracownika. Proszę zajrzeć do skrzynki.

Ala
@1415on

Nie postojowe tylko urlop

@Ala

Wysyłanie na urlop jest niezgodne z prawem

Ktoscos

Czy to prawda ze nie beda przedluzac umow ? Nawet jak komus sie konczy umowa w polowie roku ?

Ona

Ile by człowiek nie zrobił to zawsze za mało :-O Może powinny być roboty zamiast ludzi ...znowu zaczyna być gorzej w tej firmie

J-23

Nie ma i nie będzie. W ponidziałek do pracy MURZYNI

@J-23

Umyj się i siedź w domu!

Nikt
@Ktoś

Ten wirus jest przynajmniej od stycznia kto ma go złapać to i w ???? domu złapie

Gość12

Witam czy ktoś wiem kiedy zakład znowu ruszy czy na razie nic na ten temat nie wiadomo?

Fan
@Gość12

Tak chcieliście jeszcze tydzień temu wolnego , czego JOBON ludzi naraża to macie , a teraz coś nie pasuje !!!!?? Dobrze będzie jak ruszy w lipcu i nie koniecznie wszyscy wrócą ....ZADOWOLONY gość12

On
@Fan

Jak w pracy to się opieprzal, a teraz mu tak pilno!

Gosc12
@Fan

chodziło mi tylko o to żeby się coś dowiedzieć konkretnego ale zawsze znajdzie się ktoś taki z lekkim uposledzeniem a teraz skąd niby wiesz ze moja osoba akurat chciała żeby zakład został zamknięty a teraz pytam się o to bo chce jak najszybciej wrócić do pracy? Nie wiesz nic co mogłoby coś wnieść pożytecznego na to "forum" to zamiast się wypowiadać to idz sprawdź stan papieru czy wystarczy Ci do tego lipca. Zdrowia życzę ;)

Mały
@Gość12

Przecież mamy urlop czy tak trudno to zrozumieć siła wyższa niestety

Fan
@Gość12

Co to taka cisza??? Nikt nic nie pisze , komentuje na temat JOBONU.

@Fan

Wszyscy odpoczywają i żyją korona....oprócz tego co chce do pracy!kogoś wyzywa a sam nie umie używać znaków interpunkcyjnych (sprawdź w słowniku).

@Fan

Ludzie po prostu chcą wiedzieć!!!

@Fanfatal

Jak z Chn przyjadą okucia a to może potrwać bo teraz produkuje sie tam respiratory.

Xd

Okucia to akurat najmniejszy problem w porównaniu np .z transportem.

@Xd

Transport mozna zorganizowac wagonowo, na tartaku jest bocznica mozna formowac sklady i wywozic.

@Mały

Urlop przymusowy niezgodny z prawem! Kto podpisał do najmądrzejszych nie należy. Głupi ludzie godzą się na wszystko!

Ktos

Pewnie nie dali Ci do podpisu?Chodzisz do pracy. Bo gdyby dali też był byś głupi.

Mały

Od 14 ruszamy

Jesli ktos nie chce przymusowego urlopu to niech idzie do jobonu i to powie, a nie zali sie na forum. Idzcie i mowcie ze to niezgodne z prawem. Jak juz wszystko ucichnie i jobon nadal bedzie prosperowal to nie zdziwilbym sie ze da niektorym osobom wypowiedzenie 3miesieczne, a to juz chyba zgodne z prawem. Bo chyba nie myslicie ze wszyscy wroca na swoje stanowiska i bedzie jak przed wirusem. A jesli uwazacie ze pracujecie w dziadowskiej firmie to mysle ze najlepiej juz teraz zlozyc wypowiedzenie i znalezc prace w firmie, ktora Was przyjmie i zapyta Pani/Pan chce miec wpisany urlop czy mozemy placic 100% postojowego? Jakby dla Pana/Pani bylo najlepiej?

Ala

Jobon to porządna firma .. aby dostać dofinansowanie z państwa trzeba czasu .urlop w tym roku zaplanował Korona wirus????????????????

I po prawnikach!

Mam dość

z takim psycholami brakiem kultury?! nie będę mówił kto i co ale powiem jedno jak mnie zwolnia to ja płakał nie będę jeszcze się ucieszę że z takim ćwierć mózgami nie będę miał styczność pozdrawiam zdrowia :)

Emeryt za 12 m-cy

Nie wiem dlaczego informacja dla pracowników Jobon jest ogłaszana na forum że urlop przedłużono do 10: tak duży zakład i nie może wysłać sms-a lub zadzwonić zbierali nr. telefonów przed urlopem. Bo ja osobiście nie wierze w ta informacje. Wiarygodny zakład na kontakt z pracownikiem 24h/7dni. Podejrzewam że kto się nie zgłosi jutro do pracy (bo uwierzy w komunikat) to podstawą do dyscyplinarki. Powinni osobiście poinformować.

@Emeryt za 12 m-cy

wysylali smsy

Ktoś

Informacja dla pracownikow Jobon. 1.urlop wypoczynkowy do 10.04.2020 2.pracownicy, ktorzy nie dysponuja urlopem wynagradzani sa w trybie przestojowym 3.kwota ktora otrzyma pracownik na rachunek z tyt. przestoju rowna bedzie wynagr. netto wg stawki godzinowej 4.Powrot do pracy bedzie odbywal sie etapami,kazdy pracownik otrzyma informacje indywidualnie do 10.04.2020r.

@Ktoś

Przymusowe wysyłanie na urlop jest bezprawne! Firma powinna ogłosić przestój. Teraz nas zmuszają do wykorzystania całego urlopu a do końca roku daleko. Więc zajedziemy się do następnego przestoju który będzie w przyszłym roku w lipcu... ????

Fanfatal

Jak rozumiecie "wracanie stopniowe" będą zwalniać ludzi?

Jobonka
@Fanfatal

Stopniowe czyli nie wszyscy razem.. pewnie będziemy wracać turami .. możliwe że będą 3 zmiany .. Tak mi się wydaje.. przecież nie pozwolą żebyśmy tyle "odpoczywali".. A zresztą każdy z nas już chciałby żeby ta zaraza się skończyła i wszystko wróciło do normy.. pozdrawiam i dużo zdrówka dla wszystkich

Lysy

Odnośnie punktu 2 w czasie rozpoczęcia pracy każdy pracownik nabywa prawo do urlopu jak mam rozumieć punkt 2

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.