Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

wesoły Romek

Cześć jestem Wesoły Romek mam w Zwierzyńcu domek. Gdy podwyższali kilkukrotnie normy - tak musi być. Gdy zabrali kolonie dla dzieci - trudno. Na wiosnę pozbyłeś się urlopu - OK szkoda. Gdy nie dostałeś wczasów pod gruszą - życie takie jest. Gdy podnieśli rękę na rewaloryzację podwyżek - Może coś to da do myślenia. Przez rok rządów lewicowo-liberalnego pseudo prezesa wszystko już zabrano. Dostała tylko trzynastka..Lecz zapewne nie na długo.... Już więcej nic. A Ty dalej człowieczku dymaj jak niewolnik, poskarż na kolegę który się nie może wyroić z robota lub zemści pod nosem. Uśmiechnij się do kierownika bo tyle Ci zostało niewolniku we własnej Ojczyźnie

wesoły Romek

Wesoły Romek

Cześć jestem Wesoły Romek mam w Zwierzyńcu domek. Gdy podwyższali kilkukrotnie normy - tak musi być. Gdy zabrali kolonie dla dzieci - trudno. Na wiosnę choć nie chciałeś pozbyłeś się urlopu - OK szkoda. Gdy nie dostałeś wczasów pod gruszą jak co rok - życie takie jest. Gdy podnieśli rękę na rewaloryzację podwyżek - Może coś to da do myślenia. Przez rok rządów lewicowo-liberalnego pseudo prezesa wszystko już zabrano. Dostała tylko trzynastka..Ale już zapewne nie na długo .... Już więcej nic. A Ty dalej człowieczku dymaj jak niewolnik, poskarż na kolegę który się nie może wyroić z robota lub zemści pod nosem. Uśmiechnij się do kierownika, bo tyle Ci zostało niewolniku we własnej Ojczyźnie

Wesoły Romek

Cześć jestem Wesoły Romek mam w Zwierzyńcu domek. Gdy podwyższali kilkukrotnie normy - tak musi być. Gdy zabrali kolonie dla dzieci - trudno. Na wiosnę pozbyłeś się urlopu - OK szkoda. Gdy nie dostałeś wczasów pod gruszą jak co rok - życie takie jest. Gdy podnieśli rękę na rewaloryzację podwyżek - Może coś to da do myślenia. Przez rok rządów lewicowo-liberalnego pseudo prezesa wszystko już zabrano. Dostała tylko trzynastka, lecz zapewne nie na długo..... Już więcej nic. A Ty dalej człowieczku dymaj jak niewolnik, poskarż na kolegę który się nie może wyroić z robota lub zemści pod nosem. Uśmiechnij się do kierownika bo tyle Ci zostało niewolniku we własnej Ojczyźnie

Wesoły Romek

Cześć jestem wesoły Romek mam w Zwierzyńcu domek... Gdy podwyższali wszystkim normy nic, tak trzeba. Gdy zabrali kolonie dla dzieci OK tak musi być. Na wiosnę na własne życzenie pozbyłeś się urlopu - trudno ku...r..wa... Zajumali wczasy pod gruszą - życie... Teraz zaje ... ali rewaloryzację podwyżek... pięknie .. I to wszystko w jeden rok rządów liberalno-lewicowego pseudo prezesa. A Wy dymajcie dalej, szybciej wydajniej ze sztucznym uśmiechem do brygadzisty. Poskarżcie na kolegę który się nie wyrabia lub coś zemści pod nosem. Może jak juz nie będzie czego obciąć z benefitów zmądrzeje lud wykorzystywany tzw MURZYNI

O.

Co się dzieje z kadrami że nikt nie odbiera i nie można się skontaktować?

Pakowacz

Haha jak czytam te wasze opinie to aż mi się śmiać chce jakie z was lenie pracuje w tej firmie i moja opinia jest taka że bardzo lekka robota i dobrze platna na tą okolice pracują tutaj ludzie na emeryturze to ja nie wiem jak może być tutaj ciężko każdy by chciał siedzieć w domu i pieniądze żeby z nieba lecialy za nic ciemnogród je**ny żal mi was

był pracownik
@Pakowacz

no to rób tam dalej jak ci tak fajnie ten wysiłek to nie za takie pieniadze

Mila
@był pracownik

Ciekawe gdzie pakujesz że masz lekko.

były
@Mila

gdzie u brygadzisty lub innego takiego którego drugiego pracownika będzie używał do sowich korzyści :D

Krzysiek
@Pakowacz

Witam. To pewnie nie pracujesz na produkcji skoro twierdzisz ze to taka lekka praca.15 minut przerwy i caly czas w biegu. Wyjscie do toalety tez jedno dwa na osiem godzin.

Olka
@Krzysiek

Nie rozumiem o co Ci chodzi? A ile byś chciał przerwy ? 2 godziny? A do toalety idzie się za potrzeba a nie żeby się przejść. Jeśli potrzebuje iść 2 razy to idę 2 a jak 5 to 5 nikt mi ani nikomu innemu nie zabrania. Naprawdę czytam te opinie i nie rozumiem jak jest wam tak źle to dlaczego pracujecie w tej strasznej firmie nikt nikogo na siłę nie trzyma . Owszem są dni że pot po (usunięte przez administratora) cieknie ale ogólnie praca nie jest bardzo ciężka i wiem co mówię bo Jobon to 6 firma w której pracuje i było o wiele gorzej nie mówiąc już o kasie Narzekacie że mało ale która firma w naszym regionie płaci wiecej? Niestety lubelskie jest najgorszym woj pod względem płac a jobon płaci jeszcze 13 i wczasy pod gruszą

Krzysiek
@były

Pewnie ma znajomosci i tak chwali prace?. Tacy to moga pracowac tylko czyims kosztem i czyimis rekoma.

@Krzysiek

Jakie znajomości?Pracuj uczciwie to Cię zatrudniają, sama obecność nie wystarczy!!!!!!!

niezadowolona

szkoda zdrowia i rak do pracy w jabbonie za takie pieniadze,zreszta na 3 miesiace .

Zapracowana
@niezadowolona

Prawda szkoda zdrowia i zawracania glowy sobie na 3 miesiace a pozniej nastepni i tak w kolo macieju. Pewnie maja z tego jakas kase skoro tyle ludzi sie juz tam przewinelo i malo kto zostal na dluzej, chyba ze ma znajomosci to wtedy pracuje. A taki zwykly pracownik, ktory daje z siebie wszystko to idzie do domu. Smutne to ale niestety prawdziwe . Pozdrawiam

@niezadowolona

idz do europarqetu na Hutki stawka godz 16,25 i orają tobą jak osłem . Tu chociaż macie płacone szkodliwe a tam nic

Czy ktoś coś wie czy będą wypłacane te wczasy pod gruszą ,czy to już przepadnie

X
@Zainteresowany

W grudniu

Martynka
@X

W grudniu po poludniu

A jak jest z pracą na szwalni? Ktoś może się wypowiedzieć? Są jakieś szkolenia, czy ciężka to praca?

Ja i ty

Bardzo lekka przyjdz i sprobuj jezeli masz zdrowie i nie wiesz gdzie go zostawic. Jobon chetnie przyjmie

Ty i ja

Praca lekka na szwalni. Jezeli masz zdrowie i nie wiesz gdzie go zostawic to przyjdz tu pracowac. Jobon chetnie przyjmie

Niezadowolona
@Ja i ty

Przyjdź Na 3 miesiące i i dalej ci nie przdluzaą, zasłaniając się epidemiaą,i dalej następna szwaczka ,. A na marginesie dodam ze praca nie była zła , bywałam w gorszej i mniej płatnej 0

(usunięte przez administratora)zdrowie zmarnujesz ..,za najniższa krajowa i 3 miesiące i do widzenia i następna szwaczka . Pozdrawiam krasnik fabryczny .

A pidobno tak fajnie jest w Jobonie w Krasniku Fabrycznym.

Fachowiec

W jobonie pracuje wielu godziwych fachowców po uczciwej stawce, wiem co mówię bo jestem rozsądnym człowiekiem a nie jakimś wariatem. A więc radzę przystąpić do firmy a nie ufać reklamom mebli polskich bo słyszałem że tam nie jest tak fajnie. A tym co mówią że w jobonie nie jest fajnie przejść do mebli polskich na próbę. Zrozumieli? Fajnie.

Zawiedziona
@Fachowiec

Czy jest fajnie za godziwe pieniądze to bym tak nie powiedziała ? Ja jestem dobra szwaczką bo mam trochę doświadczenia , pracowałam w krasniku na umowę próbna i i umowa się skończyła i firma mi nie przedłużyła Zasłaniając się covidem , ze nie ma przyjęć . Firma jak firma pracujesz 3 miesiące i wek i dalej następny i itd..... ciekawe ile jeszcze szwaczek przelecą ? Pozdrawiam zadowolonego

Fachowiec
@Zawiedziona

Nie marnuj życia jeśli jesteś piękna kobieta zawsze znajdziesz jakąś robotę zamiast pracować w fabryce. Poradziłem? Fajnie!

Gang bang
@Zawiedziona

Nie dawaj się przelecieć więcej i nie składaj już tam papierów skoro jesteś niezadowolona. Przekrec gałka na 99,3fm i czekaj na blok reklamowy czeka cię miła niespodzianka...

Lysy

Witam czy ktoś mądry wyjaśni mi czemu młodzi mieli wolne w piątek zamiast się uczyć pracy bo dla mnie to chore. Ciekawe na kogo będzie stawiał zarząd jak przyjedzie dużo zamówień na młodych czy na starszych pracowników

Salomena
@Lysy

Na starszych a na młodzież nie bo oni się uczą.

były
@Lysy

tako to jest jak niby pracodwaca lepszy od polaka

Lysy

Co z tego że dostali karę niech mi oddadzą mój urlop.

@Lysy

Na co Ci urlop ,żebyś się nudził. Chyba że jedziesz do Zakopanego?

Jowitka
@Lysy

Urlop za rok będzie teraz do pracy

Czy to prawda ze firma zapłaciła karę za to że zabrali nam urlopy na pandemie zamiast postojowe nam dac

kun
@Ewa

oczywiście ,że to prawda.Zamiast ludziom podczas pandemii wysłać na postojowe i zapłacić postojowe,to wysłali na przymusowe urlopy wypoczynkowe.A pieniądze z tarczy ,,ni widu ni słychu".A teraz większość ludzi nie mają urlopów na wakacje.Jedynie trzeba było zostawić 5 dni na święta .Ludzi wyrojowali.a związki ręcę umywają.Tak potraktowali pracowników.Nawet wczasy pod gruszą wstrzymane,bo czekają co dalej będzie.A co dalej ma być (usunięte przez administratora) dalej będzie.zabiorą nam zwyczajnie .Zarząd sam sobie z tarczy pieniądze podzielili między sobie.Tak wygląda uczciwy zakład.

@Ewa

Od początku chodziło, żeby pracować a nie wakacjować...

Patrycja

Czy są teraz przyjęcia do pracy dla kobiet?

Eklerka
@Patrycja

Jak masz dużo zdrowia to możesz tam iść do pracy. Praca ciężka i trzeba być silnym psychicznie

Ruda
@Patrycja

Nie ma tam za bardzo podziału na pracę dla kobiet i dla mężczyzn. Jak dostaniesz coś ciężkiego to sobie radz albo kolegów proś. (usunięte przez administratora)

Miła

Jak długo sie czeka na telefon po złożeniu podania o pracę do Jobon

Emka
@Miła

Nie długo szybko dzwonią. Ciężka praca tam i nie polecam

Milutka
@Miła

Nie czeka się długo ale nie warto tam pracować. Ciężka fizyczna praca cały czas w biegu i pieniądze nie za bardzo jak za taką ciężka pracę. Do tej pory ręce w nocy cierpną i kręgosłup wysiada. Warto się zastanowić zanim się tam złoży podanie.

Malutka
@Miła

Nie czeka się długo zaraz dzwonią bo potrzebują ludzi do pracy. Tam praca ciężka wysiadają kręgosłupy ręce cierpną i nie warte zdrowie tych pieniędzy za taką pracę. Przerwa krótka cały czas na nogach i w biegu. Warto się zastanowić zanim się tam złoży podanie i zastanowić się poważnie nad pracą w tej firmie.

Miły

Traktują ludzi jak bydło nikt nie ma nic do powiedzenia banda (usunięte przez administratora) nic poza tym zasrane kierownictwo i ich poganiacze

Parcownik
@Miły

szczera prawda nic tylko zmieszać z błotem zarobki wiadomo jakie szkoda gadać a rozmowa jakbyś miał w agencji reklamowej pracować żenada

Anetka

A na te materace przyjmują do pracy w firmie jonon

@Anetka

tak ale to zależy gdzie cię przydziela

@Justyna

A kto to przydziela

Anetka

To każdy dział ma swojego kierownika czy jak tam jest

@Anetka

tak czasami pod jednego kilka podlega pod jednego kierownika

Czy Jobon sp .z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak ma od 6 do 14 i od 14 do 22

@Adam

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy i jaki dział polecacie

J-23
@Anetka

Ja polecam montownię - jest kuźnią charakteru

Elizka
@J-23

Co to znaczy kuźnia charakteru

Olka
@Anetka

Przyjmują a jaki dział ? Hmm zależy co umiesz i co chcesz robić

@Olka

A jaki najlepszy dział.

@Anetka

na materace i tylko tam na innych działach będa taba orać

Mala

Tak 6-14 ,14-22 to godz podstawowe niektórzy chodzą też na nocki 22-6

KM

Czy w 2020 roku pracownicy Jobon dostaną pieniążki na wakacje "pod gruszą"?

Faken job
@KM

W tym roku wakacje już były urlop wykorzystany więc pozamiatane ....a gruszki w delikatesach hahah

KM
@Faken job

A kto nie miał wakacji? Najwidoczniej niektórzy mało wiedzą. Co nie wiedzą to sobie dołożą. Bezmyślne pisanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.