Jobon sp .z o.o.

Zwierzyniec

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Bardzo fajna praca zarobki duże oraz atmosfera polecam

tom
@pracownik 2 tygodnie temu
Bardzo fajna praca zarobki duże oraz atmosfera polecam

duże to ile

użytkownik zarejestrowany

@Nicorozumiem, że takie jest właśnie Twoje doświadczenie z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy oraz jak wyglądał Twój typowy dzień? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Nico

Jobon to zakład pracy do którego przychodzą ludzie narobić się a nie zarobić.

kumpel
@Nico 06.09.2017, 18:31
Jobon to zakład pracy do którego przychodzą ludzie narobić się a nie zarobić.

w jobonie kto sie dorwie do władzy to z szarego pracownika by soki wycisną

użytkownik zarejestrowany

@byly pracownik jobonupiszesz o rotacji jaka panuje w Jobon. Ile osób odeszło w ostatnim czasie? Czy problem ten dotyczy pracy na określonym stanowisku, czy też może całej firmy?

byly pracownik jobonu

Długi Kąt - 14 -16zl /h ilu z Jobonu tam odeszło sami wiecie. W jobonie nawet na setce dorobić nie dadzą to po co się tu męczyć.

kumpel

w zwierzyncuogłupili ludzi teraz czas na krasnik

nieważny

W JOBONIE pracuje 2 zmiany w tym że jedna zmiana jest traktowana jak drugi sort nic nie warta oprócz jednostek i brygadzistów liderów i premie jakie za to biorą bo ludzie na to pracują .Praca jak praca jest ciężko ale morze być tylko nie umią docenić pracownika .Doceniają tych którzy pilnują ludzi żeby robili.

użytkownik zarejestrowany

@ja, powiesz coś więcej? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony?

ja

ktoś
@ja 20.02.2017, 15:50
pracowałem mobbing na każdym kroku nie mogłem spać ze stresu nie polecam chyba że ma ktoś dobrego psychologa...

to prawda niemcy sa ok to panie kierowniczki sa podle zawsze im malo 50 60 70 procent ile bys nke zrobil

byly pracownik

pracowalem na montowni tam jest najgozej jedni zbijają dobre elementy jak nie masz znajomosci to dostaniesz smiecie

tap

Może mi ktoś powiedziec"napisać" dlaczego po świętach mam znowu chodzić na 1 zmianę,wydaje mi się że zawsze było na 2 zmianę.Bardzo mi to nie pasuje,do kogo się zgłosić żeby zamienić zmianę.Proszę o szybką odpowiedź.

tap

Leon

Kiedy mozna sie spodziewac jakis przyjec.Pracowalem wczesniej to moze sie zalapie:)Nie piszcie jak tu jest prz...bane bo mam porownanie za granica.Ile mozna sie tulac nawalizkach.Pieniadze mniejsze ale z rodzina.

cyber marian

Jobon to majdanek i nic więcej nie polecam:(

habeta :)

Myślę że dużo się pisze ale niektóre posty są prawdziwe szwalnia ma szef ,kierowniczkę trzy panie księgowe co liczą wydajność szwalni brygadzistki liczą na tablicy logistyczka na kartce co grupa szyje a przecież to wszystko w komputerze liczy się a to na dwie zmiany wystarczy dwie panie a trzecia t kto i do czego i kto na nią pracuje????????????????????????????????wiec po co ona my zapieprzamy na nie potrzebna osoby wałęsają się po JOBONIE

Zarobki niezłe,warunki socjalne bardzo dobre,wypłata na czas. Firma cały czas inwestuje i rozwija się.Kadra zarządzająca dba o wszystkich pracowników. Możliwość dodatkowego zarobku w wolne soboty. Ludzie mili i życzliwi, pomagają nowym pracownikom.

Rambo

Pracuję kilka miesięcy i zauważyłem, że atmosfera z ludzmi jest na bardzo dobrym poziomie. To znaczy, przełożeni chcą Cię nauczyć jak pracować aby było dobrze... Każdy pomaga, pokazuje jak co, żeby było ok... Dobrze płacą na start, jest okazja się wykazać. Można się rozwijać, bo to takie małe miasteczko, każdy ma Swoją robotę, gdy kogoś zabraknie można spóbować czegoś innego... Jak w każdej pracy trzeba się starać, po to się poszło do PRACY, żeby PRACOWAĆ. Można znaleźć dla siebie "miejsce"... Naprawdę, polecam. Nie rozumiem skąt te negatywne komentarze. Pewnie od studentów z wyższym, którzy spróbowali pracy, bo idiota z dyplomem to taki sam idiota jak wcześniej tylko z pretensjami. Wydaje mi się, że od ludzi którzy myśleli, że w pracy nic nie trzeba robić. Każdy chciałby nic nie robić i zarabiać wuchtę siana. Ale nie mogę złego słowa powiedzieć jak narazie. ;) Jest naprawdę dobrze. Ja wychodzę z założenia, że gdy idę do pracy to mam się starać i widzę, że gdy się starasz to zostaje to zauważone. Gdybym szukał jak tu narzekać to bym mógł tylko powiedzieć to, że przerwa mogła by być delikatnie dłuższa. ;) Pozdrawiam pracowników.

dfrgthyjyj
@Rambo 17.11.2016, 01:26

pracujjesz kilka miesiecy i co widzisz wszystko ok ale do czasu podpadniesz u brygadzisty to bedziesz gadal inaczej to niejest takie proste wykarz sie a bedziesz jebal za innych brygadzista wie komu dac dobra robote a komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normy niewyrobisz i na dywanik

lukasz

nie wim po co ktoś się odzywa pracuje kilka miesięcy i dużo ma do powiedzenia zapytaj ludzi którzy pracowali naście lat dlaczemu się zwalniają bo psychicznie nie wytszymują

alek
użytkownik zarejestrowany

@PracownikOtoJa też mam wrażenie, że niektórzy chcieli by zrobić, ale się nie narobić. A tak się zwyczajnie nie da, trzeba się do pracy przyłożyć i tylko wtedy, kiedy faktycznie pracujemy możemy coś na tym ugrać. Mam na myśli większą kasę i uznanie pracodawcy.

PracownikOtoJa

witam. zaczynam pracę od 10.10.2016 są nadal nabory trzeba sie pofatygowac osobiscie i złożyć odpowiednie dokumenty. Z tego co widziałem praca nie jest jakaś cieżka ale wiadomo robic trzeba a jak komus sie nie chce to wiadomo szuka pracy lżejszej od leżenia a i to narzeka ze ziarnko uwiera. Wiecej info bede dodawal na bieżąco jak sie sprawy maja. Pozdrawiam

emeryt
@sosenka70 2 tygodnie temu
Witam!!!Pewna pani pisała,że w Jobonie zarabia 1200 zł,a jest dobrą szwaczką.Mam pytanie ile tak naprawdę zarabiacie w tym Jobo...

to zależy od układów a w sobote to setka

zzzzz
@sosenka70 2 tygodnie temu

bez sobot 1500zl

Damianoooooo khun

Oczyscic.......ktos tu juz zgermanizowany...

Najlebszejszy krojczy damian :d

Jak tam sytuacja w mojej ukochanej firmie jopon? Hahahaha

lukasz

widze nie ma chętnych do pracy w jobonie może dla tego ze większość osób z okolic już pracowalo a ci co nie pracowali dowiadują się jak tu jest zarobki nie adekwatne do pracy chamstwo jeden drugiego kabluje do kierowników pietra a ten przychodzi i się wyzywa nad toba chamstwo

cichociemny

Panie kierowniku może zamiast "proponować" wszystkie soboty pracujące i 9 godzinny system pracy pogoń Pan tą swoją bandę szwendaczy i czsoumilaczy. ta dużynka co conajniej 25 osób "best of the best" liderów, także jest moc i potencjał :-)

tap10

Mysle ze ten zaklad jest jedyny w swoim rodzaju wiec szkoda opisywac co tam sie wyprawia z reszto narzekacie na niemcow moze ktorys mial dzadka w "ss" ale niewszyscy niemcy sa tacy zli to polacy sa chamami w tym zakladzie cos otym wiem.

tap10

Ludzie z tego co wiem takiego zakladu napewno niema w polsce ktos narzeka na niemcow niemcy niesa tacy zli tylko polak polaka tam goni jak psa niekturzy ludzie za trzynastke by tam zycie oddali chory zaklad i tyle niechce mi sie pisac dalej bo tego sie nieda opisac chory zaklad i tyle brak slow.

maja

a co się dzieje z marzanna, ktoś coś wie????????????

ja

marzanna tonie ;)

goja

Yesssss!!!!!!! W końcu doigrała się! Szkoda tylko,że ,,płotki,, dostały najbardziej po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szajka rozwalona! :)

środowiska Patriotycze

pozytywny głos za wywieszenie naszej pięknej flagi na 11 listopada

szyszka

a jak tam wogole można się dostać na inne stanowisko a nie na szwaczkę czasami się tak zastanawiam,.............

Joseph Naber

Przestańcie oczerniać porządną niemiecką firme, potraficie tylko narzekać! Jazda do roboty!!!

udreczona w jobonie
@Joseph Naber 06.11.2015, 11:34

od kiedy pan tak ladnie zna Polski

trabant zwierzyniecki

no tak....świętuj... masakra..z takim mysleniem to ten narod daleko nie zajdzie....skoro jest wyplata to mozna dawac sie dymac... postawili wam ten jobon to troche ze wsi wyszliscie ale wies dalej w was zostala...

tap10

TO NIEJEST FIRMA TO JEST SEZONOWY (usunięte przez administratora) PREDZEJ CIE (usunięte przez administratora)KOLEDZY IKOLEZANKI

Narodowcy

trabancie naucz się poprawnej pisowni. pewnie masz ciężko. ciekawe czy w jobonie jesteś taki wygadany. chyba cię jeden z drugim szarga jak kmiota i teraz na kompie się wyżywasz . pozdrawiam realnie myślących Polaków !!!!

@Narodowcy 07.10.2015, 22:12

w przeciwieństwie do ciebie juz tam nie pracuje i stawialem czynny opor a nie tak jak ty nadstawiasz dupy....a ten twoj name jesli wiesz co to znaczy "narodowcy" to chyba nie wiesz co to znaczy narodowiec baranie pusty...z ciebie taki narodowiec jak z Józefa polak...nadstawiaj tam dupy i morde trzymaj krotko kasztanie...

Ochrona
@Narodowcy 07.10.2015, 22:12

To co mówi się o tzw;łazikach to najważniejsze zasiedzenie jest na szwalni psełdo kierowniczka pani Aneta i cała kolejka brygadzistek nie mających żadnych kompetencji ani pojęcia o robocie radzę panu kierownikowi tego działu ,niech się przyjrzy tej niedouczonej elicie ,bo wyniki na tablicy to zasługa normalnych pracowników a nie tych kilku łazików ende.

trabant zwierzyniecki

"Pracownik jobonu - Jobon to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale gdybynie jobon to ja i dziecko czekało by życie pod mostem robic trzeba bo taki mamy rynek pracy" bo jestes je.ba.nym nieudacznikiem...i nie mieszaj do tego dziecka...to twoja wina ze jestes zerem i niestac cie na cos wiecej....bo niemasz jaj zeby zaryzykowac....jestes poprostu stworzony do dymania...i dopuki tacy jak ty niewymra niebedzie lepiej w polsce ty lemingu..

trabant zwierzyniecki

niczym... no jeszce im dziekowac ze wyplata na czas hahahahahaha sam ludzie z siebie robia murzynow...bo na czas wyplaci xd ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki ciemnogrod.. a tak poza wyplata na czas to nic xd premia? ta :D hahahaha normy chyba :D ta firma w niczym niejest lebsza ...a wrecz stwierdze ze gorsza bo warunki ogolno-wewnetrzne np atmosfera pracy sa fatalne... ale tak to jest jak sie komus wyrwanemu z obory od swin np marzanna..da posade to mysli dalej ze pasie swinie..a co smiesznijsze ze ludzie mysla ze naprawde sa tymi swiniami i tak sie kolo zamyka...

TAP 3

POZDROWIEWNIA Z LEICESTER

zmc

co do świadczeń, czy wypłaty na czas firma Jobon to pewniak. pod tym względem są jak najbardziej OK, nawet ubezpieczenie na życie na dobrych warunkach. pozdro!!!

lul
@zmc 20.08.2015, 10:37

no bo dobrze wiedza ze dgy spozniac sie bede z wyplata to ludzie to jeban wpizdu b kokosow niema tam hahahha

zmc

młodzież Wszechposlska

cze! Niemcy nic tu nie są winni. jak mało kto, są dobrymi gospodarzami na tym gruncie, wykorzystali potencjał ludzki oraz sprzyjającą koniunkturę i zarabiają krocie. moglibyśmy się wiele od nich nauczyć. co innego nasi kierownicy i cała rzesza ich nadgorliwych pomagierów. to oni punktują naszym kosztem. kilku darmozjadów plącze się godzinami po Firmie i myśli jak to jeszcze ułatwić nam żywot. to oni zrobili z nas lud masowo wykorzystywany na swoim podwórku. pozdrawiam Patriotów !!!!

ab
@młodzież Wszechposlska 13.08.2015, 22:25

Nie pracuję w tej firmie ale znam ludzi . Tak to prawda to nie Niemcy wykorzystują to polskie przydupasy nie ma nikogo gorszego na świecie niż Polak który pracuje w firmie zagranicznej i nie jest zwykłym szarym pracownikiem tylko ma jakieś stanowisko . To właśnie oni wykręcają z człowieka ostatnie krople potu i resztki sił dla swoich profitów. Niestety polak tylko potrafi narzekać poza plecami ale jak co do czego to morda w kubeł a niestety kto nie walczy o swoje ten nie ma . A poza tym nigdzie nie ma lekko wszędzie trzeba pracować czy tutaj w Jobonie czy w innej firmie nie ważne czy to Polska czy inny kraj . tylko szkoda że zarobki w porównaniu do cen są nie adekwatne do normalnego życia i tutaj jest problem .

rajchard kun

to nie oskarzenie tylko prawda...przydupasie. ty pewnie sie nadajesz..noszac pomaranczowa kamizleke kontrola jakosci.....jak niepracujesz fizycznie przy jakiej sjebanej maszynie albo nie tyrasz ciezkih rzeczy to zamknij ryj i sie niewpierdalaj. pracowalem tam ok 6 lat....nie polecam...popelnilem wielki blad ze balem sie rzucic to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz mam prace u siebie w miescie. a jutro ide do 2 na okres probny. a w jobonie pracuja ci ktorzy sa nieudacznikami zyciowymi...bo fajnie narzekac ze pracy niema...jest...gorasz lebsza..ale trzeba szukac a nie pierdolic na palarni jak to jest hu-jowo. a niemiec sie z was smieje jak to male chiny sobie zrobil w zwierzyncu..i jeszcze ruchanie za darmoche..paranoja.

ukraina

tacy co przyjechali od poroszenki, który gloryfikuje UPA mają lepiej w tej śmiesznej firmie od nas Polaków.

podkowa

jeszcze pracuje w tym zakładzie i widzę zamiast ludzi ciemną masę zjeb''',a.....robotów co za 100 procent oddali by życie tam niema żadnego polaka wytresowali ich jak gówniarzy i jadą po nich jak po niewolniku co ja tu robię muszę jeszcze trochę wytrzymać i uciekać za 100 zł premi dla majstra i jego kapa 100 osób za 10 lat będą miały grupę inwalidzką 'hipokryzja''

asassa
@podkowa 08.05.2015, 17:15

Żeby iść tam do pracy to trzeba najpierw zapisać się do dobrego psychologa,jeżeli ktoś ma słabą psychikę to nawet nie radzę bo wejdą na głowę.

ryś

Tak czytam ,te wszystkie opinie i zastanawiam sie kto to tak narzeka ...chyba ta osoba ktora tam siedzi od poczatku i nie ruszy (usunięte przez administratora) i pójdzie do innej pracy ,tylko gdzie???Napewno jest cięzko ,ale jak ktos umie pracować i nie boi się żadnej pracy to da radę ...Zwiąki są tylko ludzie nie mają odwagi pytac się i walczyć o swoje prawa a na zebraniach to siedzą jak mysz pod miotłą a po zebraniu dwa dni będą dyskutować ,Jak nie boisz się pracy to próbuj w Jobonie bo prywaciarz ci nie wypłaci na czas poborów i zusu a tu masz kasę minimalna ale co miesiąc ,więc kto nie ma z czego żyć to poleca jest ciężko ale można pokonać .....

arek

szkoda że nie ma już nocek. jedyna rozrywka ;)

Pracownik jobonu

tap1

po ponad 10 latach mam juz to wszystko w du..pie. czas zmienic prace, kazdy kiedys to zrozumie. nie polecam jobonu nawet wrogom....

szyszka

do PODKOWA: A co ty człowieku masz do mnie ja tam nie pracuję tylko chciałam się dowiedzieć w jaki sposób można wcisnąć się na inne stanowisko a nie na szycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BAK

zaczyna się robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla Polaków pod reżimem niemców tylko dawaj dawaj bo mało

Zostaw opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobon sp .z o.o.