Jobon

Zamość

Jobon

Opinie o Jobon

grubas

wszystkie opinie negatywne o jobonie to prawda pozytywne opinie piszą chyba sami kierownicy ja wytrzymałam na szwalni miesiąc s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dłam stres okropny poszłam na przyuczenie a oni po2 tygodniach zawalają cię robotą na wczoraj bo twierdzą że już umiesz powiedziałam że nie będę brała udziału w wyścigu szczurów zero szacunku dla ludzi zero zrozumienia kobiety przez kobietę ludzie dojeżdżają po 50 km w jedną stronę i gdzie tu zarobek pracują ci co muszą współczuję im bo sami siebie usprawiedliwiają same pracownice dla nowych są okropne pomagają ci szyć zapiszą sobie nie wiadomo ile kompletów i jeszcze obrażone że tracą na ciebie czas oddzielny problem w zapisywaniu ile się uszyło czysty [usunięte przez moderatora] jaki [usunięte przez moderatora] to wymyślił

Zostaw opinię o Jobon - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobon