Agencja Kontakt Grzegorz Furgo

Opinie o Agencja Kontakt Grzegorz Furgo

Ania

Bandzor !!!!!!

B.C.

Współpracowałam z Agencją Kontakt i Grzegorzem Furgo przez wiele lat z wielkim powodzeniem. Wszystkie, razem zrealizowane projekty dawały mi ogromna satysfakcję. Cieszę się, że taki normalny człowiek reprezentuje w sejmie mnie i moją rodznę.

Karol

To jest opinia pomocnika posła który oszukał wszystkie media na pomorzu nie rozliczając się z nimi i zmieniając nazwe firmy. Szkoda, że taki oszust dostał się do władzy.

Zadowolony

Współpraca z ludźmi tak doświadczonymi, o otwartych umysłach i przede wszystkim umiejącymi słuchać to zaszczyt i wielka przyjemność. Gdyby wszystkie agencje kultury świadczyły usługi na takim poziomie byłbym wniebowzięty. Dziękuję Agencji Kontakt Grzegorz Furgo za dopięcie naszych zobowiązań na ostatni guzik.

Ex
@Zadowolony 23.09.2015, 15:09

Czy jest to opinia klienta czy pracownika?

Zostaw opinię o Agencja Kontakt Grzegorz Furgo - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Kontakt Grzegorz Furgo