Opinie o Pupil Sp. z o.o. w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pupil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pupil Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pupil Sp. z o.o. w Nowe Skalmierzyce

Sabina Nowy wpis

Dzień dobry. aktualnie widzę, że są poszukiwani przedstawiciele handlowi ds. rynku specjalistycznego. Nie ma kompletnie wskazanych warunków finansowych a wiedza na ich temat jest dla mnie kluczowa przed złożeniem CV. jaka wychodzi podstawa przy umowie o pracę z opisu oraz jakie są prowizje?

Danuta

Zatrudniając się w tym miejscu nadal trzeba liczyć się z tym że jest dużo pracy i pracuje się za dwie-trzy osoby na różnych stanowiskach bo nie ma rąk do pracy ? Czy to związane jest z oszczędnością pracodawcy czy po prostu brakiem chętnych do pracy ?

Xxx
@Danuta

Dobre pytanie ????

@Xxx

Pewnie że dobrze tylko żeby ktoś chciał odpowiedzieć. Pracujesz tam? Wiesz jak teraz płacą bo przydałoby i się info co do wysokości zarobków.

Justyna
@Xxx

proszę, rozwiń swoją odpowiedź bo na pewno przyda się wielu osobom które teraz zastanawiają się nad podjęciem tam pracy!

Pawel Nowy wpis
@Danuta

Dalej taki kierat w tej firmie??? Zastanawiam się właśnie nad wysłaniem CV...

Bożena Nowy wpis
@Pawel

Ale jaja, bo z tego co widzę to dosłownie nikt nic nie wie, a zainteresowanych jest wielu. Czemu nikt z firmy na forum się nie udziela? Ty chcesz złożyć cvkę, bo kogoś szukają czy tak na zapas?

Pawel Nowy wpis
@Pawel

Zapytanie było skierowane odnośnie pracy w Hotel "Pupil" w Mirkowie na ul. Krótkiej 3. Nie wiem dlaczego dane firmy zostały zmienione.

Agnieszka

(usunięte przez administratora) Odratowalam, wyleczylam, odkarmilam kotke. Wszystko bylo ok. Oddalam kotke do hotelu ( wyjazd na urlop) i po pieciu dniach pobytu Zosi w hotelu zadzwoniono do mnie, ze Zosia nagle odeszla. Nagle....To jakis zart... Zero opieki, zero informacji, ze cos jest nie tak( info na stronie, ze opieka 24/7 )zero empatii, zero wszystkiego, czego mozna i trzeba by oczekiwac. Tylko kasa zeby wplynela.......Nigdy nie oddawajcie tam zwierzat. NIGDY. Nigdy sobie nie daruje , ze zostawilam tam moja kochana Zosie..... Chcialam dla niej jak najlepiej...Zeby miala cieplo, zeby ktos ja przytulil, zeby nic zlego jej sie nie stalo.... No i po oddaniu do PUPILA nie mam kotki.......

Iza

Czy hotel nie działa teraz przez pandemie ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pupil Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zośka

Pracowałam w tym miejscu. Hotel ok, obsługa ok, sklep z akcesoriami ok. Ale jest za mało pracowników by spełnić standardy hotelu. Na stronie internetowej jest napisane ze kotek będzie wyczesywany... Pracując tam, raz zostałam po godzinach by kotka wyczesać, bo właściciel bardzo prosił. Co do psów. Owszem są wyprowadzane, ale to tyle. Żadnych zabaw, żadnej pielegnacji. Nikt nie ma na to czasu. Pracowałam na okres dwóch miesięcy próby. Po miesiącu współpracownik z magazynu poszedł na urop, a ja zostałam sama, z niepełna wiedzą i brakiem wprawy. Po za kompletowaniem i wysyłką towaru do klienta do moich obowiązków należała obsługa klienta, sprzątanievi karmienie zwierząt. Na jednego, nowego pracownika stanowczo za dużo. Po 1.5 msc popełniłam błąd na kasie i szefowa odprawiła mie z bezpłatnym urlopem do konca umowy. Brak personelu psuje atmosferę, a szefostwo ma opinie "żydków"

Agata Szymańska

Jestem bardzo zadowolona z pobytu moich kotów. Były w takim miejscu pierwszy raz. Miałam mieszane uczucia zostawiając ich w obcym miejscu. Ale okazało się , że wszystko ok. Koty odebrałam spokojne, wyluzowane , bez jakichkolwiek oznak depresji , szoku , czy też wyrządzanej im krzywdy. Wręcz przeciwnie. Kociaki były tam trzy dni a panie opiekujące się nimi bardzo dobrze je poznały. Opisały mi je bez błędu , który co lubi , jaki który ma charakter itp. Co oznacza , że zajmują się zwierzętami a nie tylko zamykają je w pomieszczeniach . Hotel czysty , pachnący , klimatyzowany. Plac zabaw duży , tylko pozazdrościć. Polecam . Ja teraz jeśli zajdzie taka potrzeba , bez obaw zawiozę tam swoje sierściate miłości.

Roman Cimarno

DIen Dobry, Mielismy w planach zostawic naszego pieska na dluzszy okres. Przed tym piesek zostal na probe dwa dni. Pies przezyl traume w hotelu. Nigdy nie szczekal zostawiany sam a po jednej nocy w hotelu ujada jak szalony. Poza tym obsluga zacheca psa do szczekania typu “ co to”co to” i pies szczeka. W hotelu brak sofek ani puf jak na zdjeciach, a mialy byc jak nas poinformowano. Pies jak go zabralismy na spacer zalatwial sie 5 razy jakby wogole nie byl wyprowadzany przez hotel a zapewniali nas ze sie zalatwial- klamstwo. Obsluga nie jest slowna jedno mowi a drugie robi. Nie sluch sie co do nich sie mowi. Jedzenie i karmy mieli trzymac w lodowkach. Hotel zamiast tego trzymal otwarte puszki z miesem i niedomkniete karmy przed drzwiami lub na parapecie na oknie na sloncu. Podrozujemy po calym swiecie z naszym pupilem i chcemy dla niego jak najlepiej. Tym co dbaja o swoje psiaki nie polecam zostawiania zwierzaka w tym hotelu. Pies tam dziczeje. Mamy wrazenie ze tam krzycza na psy lub je bija.Nasz pies zawsze szczeka na pociagi a po wyprowadzniu przez jeden dzien nagle przestal szczekac i sie ciagle obracal na spacerze jakby sie bal.Cos mu zrobili na spacerze. Poza tym na probnyn spacerze poes mial zaplatana szelke na nodze i osoba ktora wyprowadzala ciagnela psa bo bie chcial isc zamiast mu poprawic. Absolutny brak konpetencji i zero troskliwosci. Hotel nastawiony jest na kase a nie na troske do zwierzat. Nie polecam i jestem zawiedziony.

Zostaw merytoryczną opinię o Pupil Sp. z o.o. - Nowe Skalmierzyce

Pupil Sp. z o.o.