Pupil-Foods Sp. z o.o.

Nowe Skalmierzyce

Opinie o Pupil-Foods Sp. z o.o.

Tymon

Słyszałam o Pupil-Foods , że ma opinię dobrego pracodawcy. Nie wszyscy jesteście zadowoleni z pracy ale przecież nie ma idealnych firm!!!

Mrówka

Witam. Na głównej stronie jest ogłoszenie na asystenta ds.handlu. Jakie są pensje na tym stanowisku? Jaka atmosfera? Jaki szef? Jeśli ktoś coś wie niech się podzieli. Z góry dziękuję.

pic

Wielka porażka, kierownik główny cały czas się drze o wszystko , pensje na chleb i wodę i ludzi do roboty brak . Jeszcze trochę to zakład będzię pusty , bo ludzie chcą uciekać.

fsgha

Miał.
@fsgha 20.09.2017 13:42
również nie polecam, zarobki do bani, nie szanują drugiego człowieka. liczą się tylko ci "wysoko"...

Moje trzy kotki uciekają przed tą karmą. Dałem dzikim podwórzowcom też rozpoznały firmę. Nie robią na nich wrażenia ani nazwy ani opakowanie.

Natalia

@zuch - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Pupil-Foods Sp. z o.o.? Rozumiem, że ni odpowiadała Ci atmosfera w firmie, ale jak oceniasz kwestię wynagrodzenia? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

zuch

Daj sobie spokój. Firma do bani, dyrektor produkcji do wrzeszczący i poniżający pracowników cham. Pan Prezes tylko wszystkich zastrasza. Deklaruje się jako wielki katolik, sponsoruje koncerty gospel i inne katolickie imprezy a szarego człowieka ma za nic. To taki obraz prezesa PiS. Tylko nienawiść i złość. Teraz jest sporo pracy więc poszukaj w normalniejszej firmie. Po co masz. Przychodzić do pracy i albo płakać albo brać tabletki uspokajające. Pracowałem tam i wiem jak tam jest. Taka jest moja rada.

Jasna
@zuch 30.07.2017 15:59

Zuch jak tam z warunkami? Płaca,umowa,godziny?

Gocha

Ile zarabiają tam w laboratorium ? trudno się tam dostać ?

kodo

Nie tylko umowa o pracę jest w tej firmie @wiem, możesz bowiem liczyć również na to, że w przypadku zatrudnienia na stanowisko przedstawiciela handlowego dostaniesz niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód służbowy, czy też smartfon i laptopik jakiś

Kirk

Zasady współpracy są bardzo jasne - wiesz co robisz i za ile a wypłata jest zawsze na czas. Miałem w życiu różne doświadczenia z pracodawcami, nie zawsze miłe. O pupilu złego słowa nie mogę powiedzieć, polecam każdemu!

byłypraacownik

Byłem pracownikiem firmy na okres wakacyjny.Jestem zaskoczony niektórymi opiniami na temat warunków panujących w zakładzie. Według mnie panuje tam miła atmosfera i profesjonalne podejście do pracownika. Jak dla mnie płaca OK. Poznałem osoby,które pracują tam wiele lat i sobie chwalą. Nie wiem o co chodzi gościowi o nazwie "NICK" ale z niczym takim się nie spotkałem.

Młody
@byłypraacownik 04.09.2015 20:17

czyżby ktoś spod ochronki ( czyli praca po znajomości na innych warunkach )pewnie pakownia saszetek ...

pawełek

Praca OK. Ani lepsza, ani gorsza. Jak robisz swoje, to cię nie ruszą. Mają parcie na automaty. Znajoma przekładała puszki (durna robota), a teraz pilnuje maszyny która przekłada puszki. Pieniążki jak w okolicy, swoje trzeba zrobić, ale nie ma tak, że żyjesz tylko z akordu jak u innych.

zdziwiony_290815

Jestem zdziwiony Waszymi opiniami. Nie słyszałem o żadnych rzygajacych osobach. Strasznego smrodu również nie zauważyłem. Odbywałem w tej firmie praktyki. Spotkałem się z miłą atmosferą. Ludzie też mili, warunki w porządku.

pawelek
@zdziwiony_290815 29.08.2015 00:27

pawełek
@pawelek 31.08.2015 12:14
A kiedy ty człowieku spotkałeś prezesa? Przecież on nie wychodzi z tego swojego biurowca. Coś ściemniasz misiu puszysty....

To jest odpowiedź na bobo, parę postów wyżej, sorki za zamiszanie ;)

bobo

prezes jest chamski - taka słoma z butów rasowy burak - zachowanie wobec pracowników rodem z SB

Nick

Dawno temu sami się do mnie odezwali gdy ogłaszałem się jako osoba szukająca pracy. Nie miałem doświadczenia na stanowisko jakie mi proponowano, byłem dość świeżo po szkole. I tłumaczyłem to osobie rekrutującej, jednak w końcu stanęło na tym że mnie przeszkolą i 3 miesiące próby.Po jakiś 2 tygodniach znaleźli kogoś doświadczonego w moje miejsce a ja wylądowałem na produkcji bez jakiegokolwiek wyjaśnienia- tym razem bez żadnego szkolenia. W pierwszy dzień na produkcji rozlało mi się trochę "brei" którą lali do puszek :) I mnie zwolnili. Taka to była moja krótka kariera w tej firmie. Co mogę dodać, na hali śmierdzi ...nasłuchałem się historii jak ludzie wymiotowali albo uciekali z tej pracy w 1 dzień. Kasa akurat na stanowisko na jakie się początkowo szkoliłem była jak na owe czasy niezła.

byłypracownik

Nie polecam tej firmy wypłaty są beznadziejne a robić to trzeba za dwóch cały czas najlepiej na akord za beznadziejne pieniądze więc jak się chcesz zatrudnić w tej firmę dobrze przemyśl zanim przyłączysz do grona wyzyskiwaczy. Jak chcesz coś zarobić w tej firmie to musisz robić na 3 zmiany po 12 godzin

bylakandydatka

firma nie chce zatrudniac mlodych kobiet ze wzgledu na ewentualne zalozenie rodziny,jest rowniez nieszczera wobec swoich obecnych pracownikow. Bylam tam na rozmowie kwalfikacyjnej,gdzie wyraznie dano mi do zrozumienia,ze nie chca zatrudniac kobiet w wieku rozrodczym,co jest niezgodne z przepisami. Rekrutacja byla prowadzona na stanowisko pracownika ds handlu,po czym dowiedzialam sie ,ze tak naprawde jest to rekrutacja ukryta i tak naprawde potrzebuja kogos do logistyki,tylko nie chca o tym powiedziec obecnej ich pracownicy,ktora tez zamierzaja w najblizszym czasie zwolnic. Graja nie fair... Rowniez opinie osoby,ktora pracuje tam na produkcji do pochlebnych nie naleza....

roki

pieniądze beznadziejne nieadekwatne do pracy .... obiecuja umowe o prace a w rzeczywistosci masz umowe zlecenie niepolecam stala placa minimum krajowe jedyne pocieszenie ze na czas przelew jest / zwalnieja bez podania przyczyny od tak niepolecam

Zostaw opinię o Pupil-Foods Sp. z o.o. - Nowe Skalmierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pupil-Foods Sp. z o.o.