Opinie o Kaparuk Daniel Ekspert w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaparuk Daniel Ekspert. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaparuk Daniel Ekspert o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaparuk Daniel Ekspert w Kalisz

yhyyhy Nowy wpis

nie zostawiam komentarzy w necie. tu zrobie wyjątek. nie spotkałem jeszcze nikogo kto tak potrafi rozwiązywac problemy jak kaparuk. to jest mózg!!! z sytuacji bez wyjścia przeprowadził mnie jak mojżesz lud wybrany przez morze. poza tym fajny gość z niego. wie co robi. wart zaufania. polecić daniela kaparuka to za mało. jest kot nad koty. robi kawał dobrej roboty. powodzeniai dzięks.

Ela Nowy wpis
@yhyyhy

niesamowity człowiek. jego wzrok widzący wszystko w człowieku. słowa które mają prawdziwą moc. najbardziej niesamowite spotkanie jakie miałam w życiu. słowo wiedza to za mało, to bardzo mądry człowiek. mam 41 lat i nigdy nikt nie wyciągnął do mnie tak pomocnej ręki. zus mnie starł na proszek, kaparuk ponownie wskrzesił mnie do życia. potwierdzam - to jest wybitny człowiek znający się na zusie jak mało kto.

Bozena55 Nowy wpis

Miałam kontakt z p. Danielem kilka lat temu i nie wykorzystałam jego rad czego do dzisiaj bardzo żałuję. To człowiek o dużej wiedzy, jest kompetentny i nie rzucą strasznymi cenami xa swoje usługi. Powiem więcej: udzielił m odpowiedzi na wiele pytań i to bezpłatnie czego żaden prawnik, który miałby zająć się moim sporem z ZUS tego nie zrobił. Postanowiłam zatem oddać walkę z tą haniebną instytucją w ręce p. Daniela. Jestem pewna, że to rzetelny, godny zaufania, pełen empatii i wiedzy człowiek. Traktuje powierzone mu sprawy odpowiedzialnie a ludzi traktuj z szacunkiem i nie żąda cen z kosmosu za swoje działania. POLECAM

Michał Nowy wpis

Polecam. Ogrom wiedzy w głowie.

mordalinka

Polecam z całego serca Pan DANIEL Kaparuk ma ogromne doświadczenie i wiedzę warte milionów uwierzcie pomógl mi z Zusem dla mnie być albo nie być, jeśli macie problem PAN Daniel przyjeżdza do domów klientów tak było w moim przypadku bo miałam 2 miesięczne dziecko i przyjechał na drugi dzień i analizował dokumenty od rana do 22 byłam w szoku a uwierzcie byłam w Warszawie nie będę wymieniać nazwisk ale od spraw Zusowskich znani i mam porówniane,że jest wart każdnych pieniędzy człowiek zanagażowany od A DO Z jesli masz kontrolę z ZUsu dzwoń - pomoże,przygotuję, i dalej pokieruje, jeśli dostajeszcz pisma z Zusu * teraz zus obniża świadczenia wysokich podstaw -dzwoń POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Agnieszka
@mordalinka

Zdecydowałam się na konsultację z Panem Kaparukiem i potwierdzam wielką wiedzę i chęć pomocy. Chyba uratował sytuację w zus i moją rodzinę. Dozgonnie jestem wdzięczna i jeszcze raz dziękuję i zachęcam do kontaktu z Panem Kaparukiem. Wie więcej niż radcy prawni w sprawach zus.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaparuk Daniel Ekspert? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Sylwia

Wszyscy byliście tutaj bardzo zadowoleni jakiś czas temu, co się stało że przestaliście pisać? To były trudne czasy ostatnio, czy Firma nie przetrwała, albo nie nawiązują już nowych współprac?

Patryk

Wstrżas mózgu od ilości informacji. Bardzo polecam. Mądry człowiek.

współpraca z profesjonalistą. takim jest właściceil firmy. pełen szacunek. warunki współpracy uczciwe, przejrzyste. wszystko zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaparuk Daniel Ekspert - Kalisz

Kaparuk Daniel Ekspert
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Kaparuk Daniel Ekspert