Larissa Studio Fryzur

Żywiec

Opinie o Larissa Studio Fryzur

Nick

Byłam na makijażu próbnym, który rozjechał się po pół godziny. Cienie na powiece ruchomej odbiły się wyżej na nieruchomej i odwrotnie. Zero utrwalenie fixerem, brak sztucznych rzęs które miały robić cały efekt, twarz swiecaca, zero zmatowienia cery, syf na stanowisku pracy, kosmetyki bardzo słabej jakości. Nie polecam

Jak najbardziej polecam !;)

nieważne

a Ty z konkurencji czy co????

aszddfgj

Witam. W celi przestrogi proszę o zamieszczenie tego postu.Gorąco NIE POLECAM/NIE POZDRAWIAM pseudo salonu kosmetycznego, znajdującego się zaraz przy moście ( koło sklepu z narzędziami) , koło Savi CENTRUM. Pominę fakt, że to miejsce jest dalekie od ideału czystości, a w recepcji stoi półka, w której wszystkie lakiery są rozwarstwione. Pani 'makijażystka' używa brudnych pędzli!, a np. podkłady miesza 4( różne firmy, różne kolory, kryjący/matujący/rozświetlajacy/inny) w kolorach dla pomarańczowego murzyna (każda klientka chyba powinna być pomarańczowa sądząc po zabiegach kosmetyczki). Podkłady miesza na ręce, następnie aplikuje je jak krem. Bez użycia pędzala, swoimi dłońmi (oczywiście twarz, szyja i dekold! całe pomarańczowe...), po wsmarowaniu nie wklepaniu czy aplikacji pędzlem/gąbeczka podkładu.. konturuje twarz czerwonym/różowym różem nie bronzerem - czoło, broda, kości policzkowe. Cienie do smokey nakłada jednym pędzlem. Zwrócenie uwagi tej BJUTIGURU , że nie nałożyła bazy pod cienie spotyka się z szyderstwami, że baza powoduje rolowanie sie cieni.Na brwi nakłada cień z drobinkami. Poprawki na twarzy wykonuje mokrymi wacikami (Czyli zmywa to co zrobiła wcześniej, nie dodając ponownie zmytych produktów). Niedoskonałości się nie zakrywa korektorami bo to NIENATURALNIE WYGLADA, lepiej mieć naturalne czerwone kropi.Jakakolwiek próba zwrócenia jej uwagi, powoduje jej oburzenie i bluwers. Owa Pani nie należy do drobnych osób, w tragicznie poplamionym i nieświeżym fartuchu kosmetycznym odstrasza, efekt ten potęguje całkowity brak profesjonalizmu. Tak w minimalnym skrócie. Wizyta w tym salonie to największa pomyłka. Makijaż wykonywany kosmetykami najtańszych,drogeryjnych frim! A po skończeniu tej pomyłki, artystka mówi, że gdyby się jej nie zwracało uwagi to ona by zrobiła to lepiej. Bo jest niezadowolona. Szczerze, ten makijaż uraziłby klauna w cyrku. Po prostu tragedia. Oczywiście próby protestu, skargi spotykają się z ogromny sprzeciwem Pań tam pracujących bo one S

Zostaw opinię o Larissa Studio Fryzur - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larissa Studio Fryzur