Cykoria S.A.

Wierzchosławice

Opinie o Cykoria S.A.

Marta

Może ktoś jest inspirowany do pisania tych bzdur? Cykoria ma opinię dobrego pracodawcy !!!

Ogólnie praca na produkcji Ciężka pakowaczki maja za nic. Najniższa krajowa poganiaja, ludzi jak w obozie pracy, przez 8 godzin tylko 15 minut przerwy z zegarkiem w ręku. Do toalety jak się wyjdzie odrazu kierownictwo bez wykształcenia ma pretensje.

Dawny i obecny

Nie obrażaj mojego byłego kierownika ty jednodniowy! Bardzo kompetentny człowiek, aczkolwiek niedoceniany w firmie. Nie firmy wina ze miałeś inne wyobrażenie o pracy i po jednym dniu zrezygnowałeś. Fakt zarobki, ale każdy ma wybór. Pracować trzeba, a nie wszystkim chyba taka praca odpowiada. Pozdrawiam J. A w kwestii "firmy krzak" polecam Ci wziąć do ręki słownik i sprawdzić, co to pojęcie oznacza.

jednoniowy-pracownik

To jest firma krzak. 7 zł na godzine smiech na sali. wyzyskują ludzi, a co wiecej zadnych środków BHP. Najgorszy to jest ten kierowniczek Kućmierz który ciągle wszystkich pogania jak bydlo. Sam niech sie ten leser weźmie za robote.

jeszcze pracownik

Kiedy beda jakies podwyzki w tym zakładzie starzy pacownicy maja 7.50 na godzine ,a młodzi co przychodza 9 zł tak tu szanuja pracownika.

Najgorsza firma.Jestem akurat dostawcą surowca.Kierownik surowcowy"siwek" i reszta załogi do zwolnienia.Przepustki zabierają i dają znajomkom co wożą surowiec codziennie i nawet czasami po dwa razy.Dzwonią i przesuwają termin lub zebierają z powodu awarii chociaż jej wcale nie ma.Wiem bo znajomy pracował na "wadze".Trzeba być niezłym wazeliniarzem by liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi.

szzz

Najważniejsze dla mnie jest to, że każdy dba o to, żeby wynagrodzenie było adekwatne do powierzanych obowiązków, a skoro premie się pojawiają jeszcze do podstawy to jeszcze lepiej o nich świadczy. A jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Pozdrawiam

pracownikskw

Praca nie jest ciężka ani też lekka tylko zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] troche dużo wazeliniarstwa i pijaków kwestia czasu aż coś się stanie choć nikomu tego nie życzę przyprawy mają dobre . A i kierownictwo ja śmieci traktują pracowników wywyższają się bardzo i po znajomości awanse żenada

Jola

w zeszlym roku skonczylam w zeromskim w inie studia a przedtem ksztalcilam sie w gniewkowie wiec mozna powiedziec ze na wyksztalceniu nie oszczedzalam czy jest jakas szansa na prace chociaz jako sekretarka ?

dj

Danka widzialas zakonczenie Obcego 2 jak ci co ocaleli wsiadli do kapsuly hibernacyjnej jesli TAk i podobalo ci sie to aplikuj o prace w tym czyms . Tylko pamietaj ze w Obcym 3 nie bedziesz juz sama

babol

ta firma to jest odwrotnosc gospodarnosci , konkurencyjnsci, logiki, marketingu i zdrowego rozsadku

Rafaello

Co tam słychac na zm D?

witek

a co si spodziewacie po osobie co yla w czasie komuny oficerem politycznym odpowiedzailnym przed zsrr zeby polaczki nie szumialy a teraz on ijego coreczka robi w tej firemce smisznej zreszta uszol tez swiety nie jest

andrzejka b
@witek 27.06.2015 21:46

jest ladny zeski i powabny dobry do glaskania i smernia po brzyszku

Witam Pracuję tam już kupe lat i ta osoba o której była mowa czyli A.B jest CHAMEM NIE DO PRZEJŚCIA. Pupilek Prezesa który myśli że wszystko ujdzie mu na sucho. Kiedyś się pomyli.Bo z ludźmi to trzeba umić rozmawiać. A to jest grymboł który nie potrafi się odezwać. Dobrze że ktoś odważył się to napisać. Powiem tylko jeszcze jedno. Przez tego kolesia dużo ludzi zniechęciło się do pracy i poszło w H.....j

EXPERT

Witam Państwa Serdecznie Mam kilku znajomych którzy pracują na wyższych stanowiskach w Cykorii i zastanawiam się po ich opiniach jak weryfikowani są kierwonicy. Obecnie jeden z nich o imieniu Andrzej B. pracujący w tej że firmie dość długi czas jest strasznym chamem nie sluchającym glosu ludzi tam pracujących.Może bym w to nie uwierzył ale Pan B jest moim sąsiadem i niestety muszę stwiewrdzić że tak faktycznie jest. Pan B jest człowiekiem aspołecznym zamknietym w sobie apodyktycznym i wiecznie niezadowolonym.Czy ja muszę zwracać uwagę na to że jest to osoba zamknieta w sobie zazdroszcząca ludziom wszystkiego i przkazująca opinie negatywne o wszystkim i o wszytskim. Proszę Państwa jeżeli chcecie zatrudniać ludzi którzy przynoszą prestiż firmie prosiłbym aby moje słowo nie uciekło, Jestem osoba pełną doświadczenia i wskazuję na brak jakichkolwiek kompetencji ze strony firmy przyjmującej tegoż że pseudo kierownika. Kierownik powinien rozmawiamć z ludżmi a to jest burak zamkniety w sobie który niewiele ma wspólnego z poszerzaniem perespektyw. Prosze się nad tym zastanowić.

cykoria

Podobno firma weszła w faze bankructwa ale ci przy korycie narazie cicho siedzą żeby sie jeszcze na chapać bo dobrze ogłosić upadłośc to też sztuka

sam on

warunki pracy gode średniowiecza jakość produktów na zenującym poziomie tak jak posawa kierownicza odowidni ludzie na odpowiednich stanowiskach

ministrant

przyszłościowy zakład bardzo rozwojowa firma jest czym sie chwalić nasze produkty spożywcze przyprawiają o sraczke dziękujemy za zakup i życzymy smacznego na święta wam życzymy dużo papieru toaletowego

gigus

komuna jak byla tak jest

kadrowa

nie ale mamy coraz lepszych komandosów wystarczy że zobaczysz na przystankach

kruszek

a ten gogus z tymi wielkimi uszami nadal tam sciemnia

zapraszamy

jeśli chcesz cofnąć sie w rozwoju nasza brama stoi przed Tobą otworem

czarna mamba

w tym czyms nie trzaeba miec zadnych kwalifikacji wystarczy byc niezlym wazelina albo przydupasem albo dawacdupska jak ja i wtedy mozna liczyc na wieksza kase lub pseudoawans

no mo

ily
@no mo 27.10.2014 18:01
witam, niedlugo mam zamiar tam zlozyc swoje cv na magazyn powie mi ktos wiecej co dokladnie tam sie robi na magazynie ?...

zalezy na ktorym?.przewaznie spanie na worach w wolnych chwilach praca

merci

7.50 brutto???? To wstyd! proponować ludziom takie pieniądze. Po prostu wstyd! Niech sobie prezes tyle zapłaci. Ludzie ciężko pracują a tu taka żenada. Nie dziwię się, że firma ma problemy rekrutacyjne.

stawka 7,50 brutto dziekuje az tak zdesperowany nie jestem

emil

odpowiedz jest prosta dzial marketingu i zbytu do zwolnienia i prezesa tez

bolek

witajta . chcialem sie zatcrudnic u was jako robotnik. czy to prawda ze na przyrwie ginie chlib i faje

Marcin K.

Pamiętacie tego elektryka z Kotłowni co go energetyk zwolnił .Chłopak znalazł sobie lepszą o wiele prace i nie musi robic wszystkiego co do niego nie należało .Robi w swoim zawodzie i ma 3 razy taką pensje jak w Cykori. I w ten sposób wyszedł na lepsze niech Cykoria załuje ze straciła dobrego pracownika

ali

lila szkoda czasu .atmosfera jak w filmie grozy

Lil

Nie mam opinii tylko potrzebuję oceny tej firmy, gdyż jest oferta pracy do księgowości i chciałabym coś się dowiedzieć na ten temat? Jak atmosfera i zarobki. Czy warto składać podanie?

kaja

Witam serdecznie . proszę napiszcie mi jak wyglada system czterobrygadowy w waszej firmie na czym to polega i jaka jest kolejność i ile jes wolnego między zmianami Pozdrawiam.

wiola

hejka, czy na wielkanoc będą talony?

hej kiedyś pracowałam tam u was poszłam z czasem na zwolnienie lekarski już nie wróciłam. teraz jednak złożyłam cv i byłam na rozmowie ale pan (usunięte przez administratora) kazał mi dzwonić pytac bo nie potrzebowali ale jakos nie mogę złapać (usunięte przez administratora) czy mam jakieś szanse sie do was tam jakoś dostać proszę odpiszcie jeżeli tak to jak to zrobić by spowrotem mnie przyjęto

sdgsdh

w marketingu nie ma żadnego(usunięte przez administratora)

hajer

ja bym chciał przyjechać tam do was.z innego województwa w ogóle (śląskie) poszukać sobie żony tam u was w miasteczku i osiąść tam na stałe ano i zatrudnić się w cykorii , mam wykształcenie średnie i lubie wychlać. dajcie znać czy opłaca się przyjechać??

uszol
@hajer 03.09.2012 12:41

przyjezdzaj juz wszyscy na ciebie czekamy. jest co wychlac a borowiczka daje na kreche oddasz usmego .po robocie duzo atrakcji muzeum , teatr, klub pilkarski, kino, a co sobota ostra jazda na dysce

xxx

CYKORIA to jeden wielki syf. Piszecie o produkcji a (usunięte przez administratora) wozi sie furami. Wy zarabiacie grosze a zarząd włącznie z Panią (usunięte przez administratora) biora resztę. A ludzi maja za zero. Wypwrowadziła się z Wierzchosławic wielka Pani bo wstydziła się tej wioski.

stara

czy potrzebują tam u was może bo ja bym chciała pracować u was na stałe lepiej mieć umowę o prace i najniższą niż umowe zlecenie za 700

Hej Bym chciała złozyc cv do cykorii ,ale niewiem w jakich dniach ,godzinach i gdzie,byscie mi pomogli?podpowiedzieli?

wuq

Przyjmują u was??? Na jaki dział najlepiej byłoby trafic? Co powiecie o pracy na magazynie? Jak tam jest???

młoda

chudy
@młoda 26.05.2012 21:12
ja tez szukam pracy są wolne etaty do kogo mam tam podbić

pytaj o loczka on tym wszystkim steruje

młoda

zdesperowana

Asia
@zdesperowana 12.05.2012 20:47
Mam pytanko czy przyjmują do was tam do pracy na pakowaczkę np jeżeli tak to kiedy i do kogo złożyć to cv...

Właśnie również szukam pracy w tej firmie, jestem po technikum, nie pracowałam jeszcze, ponieważ studiowałam 2 lata dziennie, ale niestety z pewnych przyczyn musiałam zrezygnować, z powodów również finansowych, ta praca jest co prawda z innej branży niż mam wykształcenie, ale postanowiłam się przekwalifikować na coś innego, nieważna jest dla mnie umowa, czy zlecenie, czy jaką tam dają, byle mieć pracę, byle się czegoś nowego nauczyć, zdobyć doświadczenie, byle mieć swój grosz, bym mogła się w końcu odbić i uzbierać na wynajem skromnego mieszkanka, by po prostu mieć t pracę, jako moja pierwszą pracę. Mam do Państwa zapytanie, czy aktualnie CYKORIA SA przyjmuje do pracy od wakacji? Bardzo pilnie poszukuję pracy, potrzebuję jej jak najszybciej, do kogo najlepiej udać się w CYKORII w tej sprawie? Czy dojazdy do Wierzchosławic, nie są problematyczne jeśli nie ma się auta? Na ile zmian przeważnie jest praca?

W takim razie może warto pomyśleć o handlu walutami? (usunięte przez administratora)

wstyd mi

jak czytam te wpisy. wszyscy się obgadujecie i źle mówicie o sobie i swoich sąsiadach. nie macie nic ciekawego w życiu do robienia-niczym się nie interesujecie tylko tym, co u sąsiada. i to jest własnie to co określa się mianem "wiochy". tak samo najeżdżacie na cykorię-jak się nie podoba to zmieniać pracę. a w niedzielę do kościoła. to bardzo obłudne.

w

Weźta się za robote!!!

Swiftek

Anonim - 2012-02-29 22:48:30 Taka dobra firma, a takiego ma pracownika ochrony, że głowa mała. Jakim prawem ta Osoba sprawdza moją torbę, kontroluje mnie skoro sama szpera swoim kolegą i koleżanką w rzeczach osobistych. I pozostaje to bez ECHA??? Ludzie otwórzcie oczy!!!!!Sprawdza czy garści budyniu nie wynosisz :-) Kiedys tam pracowałem jako PH w terenie, ogólnie nie najgorzej jedynie dział handlowy został w latach siedemdziesiątych i pensje marne.

Anonim

dżizas

jo jo robimy, ale nie ma połączenia bo ktoś kable pokradł. ale w kryminale (usunięte przez administratora) mosz?

linda

(usunięte przez administratora) pewnie kradłeś lub nie potrafiłeś liczyc, albo miałeś dwie lewe skoro tam już nie pracujesz.

Zostaw opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cykoria S.A.