Opinie o Sebastian Predel Mama Studio w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Predel Mama Studio. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sebastian Predel Mama Studio o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Predel Mama Studio w Gdynia

Izabela Nowy wpis

Przestudiowałam, co tu pisaliście o Mama Studio. Faktycznie, wedle strony internetowej to ta działalność foto-poligraficzna ma miejsce w Krakowie, nie w Gdyni. Ktoś wie, czy pan Predel zatrudnia inne osoby do robienia sesji zdjęciowych i wydruku banerów? Jeśli tak, to jakie mają warunki finansowe, jak im się pracuje itp.

Poszkodowani

Firma w żadnym razie nie jest ok. Nie płaci swoim kontrachentom za wykonane usługi. Zarejestrowana jest w Gdyni w "martwym lokalu"z którego komornicy nie są wstanie nic zabrać.W rzeczywistości prowadzi swoje działania na terenie Krakowa. (usunięte przez administratora)

Sylwia Nowy wpis
@Poszkodowani

Napisałeś, że Mama Studio nie płaci kontrahentom, a to dosyć duży zarzut. Czy takie jest też Twoje doświadczenie z tą firmą? Jeżeli tak, to czy udało się już rozwiązać jakoś tę sprawę?

Poszkodowani Nowy wpis
@Sylwia

Dokładnie to moje doświadczenie i nie tylko moje z tego co zdążyłem się zorientowac. Osobiście posiadam wyrok sądowy nakazujacy spłatę zadłużenia przez firme mamastudio dlatego moje słowa nie są bezpodstawne. Inni chociażby na tym forum też wskazują na nieuczciwośc i niechęć w regulowaniu faktur. Wcześniej czy później zostaniecie przez nich nieuczciwie potraktowani ostrzegam.

Luka

Akurat to forum jest przeznaczone dla pracowników a nie dla kontrahentów.

Irek

Myślę, że więcej zaangażowania w pracy,a nie trzeba będzie narzekać bo firma jest jak najbardziej ok!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sebastian Predel Mama Studio spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
S

Oki :) mam

Ku przestrodze

(usunięte przez administratora) Sebastian Predel prowadzi swoje interesy majac wiele firm zarejestrowanych nie tylko na siebie ale tez miedzyinnymi na zone i znajomych(na ludzi ktorzy nie wiem w jakim stopniu sa swiadomi procederu w ktorym uczestnicza). Mama studio Sebastian Predel, jezeli dostaniesz takie dane do wystawienia faktury uwazaj (usunięte przez administratora) To pewno celowy zabieg aby utrudniac sciaganie naleznosci przez komornikow. Poszkodowanych jest wielu(usunięte przez administratora)

Mirabelek

Znana firma wśród wszystkich dostawców mediów do druku i płyt z tworzyw sztucznych w Polsce z której strony znana wiadomo.

kotlin
@Mirabelek

z której strony?

Papa
@kotlin

ze strony szacunku do swoich klientów oraz do swoich dostawców, którym trzeba zapłacić za faktury

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Sebastian Predel Mama Studio w mieście Gdynia? Czekamy na newsy od zatrudnionych, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Predel Mama Studio - Gdynia

Sebastian Predel Mama Studio