Tequila Restauracja

Rumia

Opinie o Tequila Restauracja

Tina

Świetny catering. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Wszystko jest zawsze świeże i gorące.

Amelia

Rewelacja. Mam dużą rodzinę, więc gdybym miała sama zorganiować komunię musiałabym wykupić pół marketu. Dlatego też lomunię zrobiłam w Tequili. Jedzenie było pyszne, świeże, dobrze przyprawione, obsługa sprawnie wykonywała swoją pracę. Polecam

Alicja:)

catering pierwszorzędny. smacznie i świeżo.

Alex

Organizowałem u nich spotkanie biznesowe mojej firmy i bardzo mi sie podobał ich profesjonalizm. Myśle, że nie raz jeszcze skorzystam z ich usług.

Zostaw opinię o Tequila Restauracja - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tequila Restauracja