Kucia Pralnia Ekologiczna

Żywiec

Opinie o Kucia Pralnia Ekologiczna

Ananke

To nie praca tylko dom wariatów, szef nie potrafi normalnie zwrócić się do pracownika tylko ciągle krzyczy, praca za najniższą krajową do tego praca w temperaturze nawet ponad 30 stopni, żenada....

Aaa

Super pralnia. Polecam. Po tym jak w innej pralni zostałam potraktowana nie powiem jak, to w pralni Kucia panie uratowały moją suknie

on

Miła obsługa i nic po za tym szkoda czasu na prawie w takiej pralni ubrania Niczym Się Nie Różnią Z Przed I Po Praniu Żenada.

miszka2009

Firma stara się aby ludzie byli zadowoleni.Ludzie ale nie za takie pieniądze pracować

miszka2009

Praca jest w miarę tylko szkoda że za najniższą krajową

Kaja

Polecam, Starają się w szybkim terminie wyczyścić mi ubrania, a i obsługa bardzo miła ;-)

Kaja

Jestem jak najbardziej za pralnią. Zawsze miło jestem obsłużona!

Robert

Nie polecam! Robią dziadostwo, a później każą reklamować w sklepie, że to nie ich wina.

hhhhhh

Myślę, że wszyscy mają swoich zwolenników i przeciwników. Jeśli coś [usunięte przez moderatora] to próbują załagodzić całą sprawę by było dobrze. Ogólnie jestem zadowolony, choć miałem dawno temu z nimi nieprzyjemny kontakt, choć później się wszystko wyjaśniło.

Zostaw opinię o Kucia Pralnia Ekologiczna - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kucia Pralnia Ekologiczna