Opinie o Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met w Łodygowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met w Łodygowice

Klientka Nowy wpis

Ostatni raz byłam w tym sklepie .odradzam ten sklep .nie sądziłam że można tak jeszcze (usunięte przez administratora) w biały dzień i kantować KLIENTÓW. Prosze uważać na zakupy w tym sklepie szczególnie na wage gdzie jest jest dodawana waga zakupowanego towaru .Przestrzegam ..

Asia Nowy wpis

Miła obsługa, duży asortyment towarów.

Artur artur Nowy wpis

Obsługa gburowata .brak elementarnej kultury w obsłudze klienta ..chcę przypomnieć że żyjecie dzięki nam klientom konsumentom i łaski żadnej nie robicie swoim podejściem ..

Anna Górna Nowy wpis

Towar kiepskiej jakości.ceny bardzo wygórowane .płyń zimowy do spryskiwaczy rok czasu po terminie ...

Firma Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
KLIENTKA ŁODYGOWICE

NIE POLECAM .BRAK POSZANOWANIA KLIENTÓW .DZWONIŁAM ŻEBY ZAPYTAĆ O PRODUKTY CZY SĄ DOSTĘPNĘ ALE AROGANCKA PANI POWIEDZIAŁA ŻE NIE UDZIELA TELEFONICZNIE INFORACJII O PRODUKTACH ..NIE POLECAM ..PORAŻKA CO ZA AROGANCJA.

KLIENTKA

ODRADZAM TEN SKLEP DROŻYZNA NIEZIEMSKA SKLEP JAK ZA CZASOW (usunięte przez administratora)..KIEPSKA OBSŁUGA

@KLIENTKA

To prawda obsługa bardzo kiepska. Na stanowisku z chemia siedzą dwie damy i piją kawę i się śmieją zamiast pracować. A zapytasz co gdzie jest to ta jedna pani robi miny jak bym z kosmosu pytanie zadała. Natomiast na stanowisku ogrodowym zawsze pomocni ten Pan nawet do auta ziemię zaniesie

KLIENTKA

Cena Ziemi zwala z nóg ....innych rzecz też ..rozumie inflację ale bez przesady ..ziemia 80lit kosztuje 36zl porażka ..nie polecam

ZOSIA P

Proszę zobaczyć na datę i czas ostatnio dodanych opinii zwłaszcza 11,09 2022 godz 17/40, 17/42, 17/31, 17/37 przykre że piszą te opinie same pracownice sklepu żeby odwrócić uwagę klientów ...Nicki WIKTORIA,JUSTYNA,PATRYCJA, KLIENTKA ŁODYGOWICE TO NICI PRACOWNIC SKLEPU .KPINA

Honorata
@ZOSIA P

Ale serio tak mają na imię? Bo wiesz że nick można wymyślić? Poza tym co z tego że pracownice piszą swoje zdanie, chyba po to jest to forum?

@Honorata

Zgadzam się z panią pewnie nawet nie wiedzą o tym forum :)

@ZOSIA P

Te dziewczyny nie mają takich imion ????

Patrycja

Obsługa bardzo miła. Dziewczyny są super we wszystkim zawsze pomagają i doradza. Nawet czasami wysylaj gdzie indziej jak wiedzą że coś mają drogo. Gdzie się to nie zdarza ponieważ powinno im zależeć żeby sprzedać a one wysyłają gdzie indziej. Nawet jak czegoś nie mają. To wysyłają do konkurencji. A ja zawsze tam wracam bo na następny raz to już mają. I tak szczerze powiem ze mają dużo dużo tanich rzeczy. Pomimo to że poszło teraz wszystko do góry to i tak mają najtaniej. Na przykład słoiki. Całe Łodygowice objechałam a i tak wróciłam bo miały najtaniej.

Justyna
@Patrycja

A w przypadku jakich produktów wysyłają gdzie indziej?

KLIENTKA ŁODYGOWICE
@Patrycja

DROGA PATRYCJO NIE ZGADZAM SIĘ KATEGORYCZNIE Z TĄ OPINIĄ. TOWAR BARDZO DROGI I JESZCZE POTRAFISZ KŁAMAĆ ŻE SŁOIKI MAJĄ NAJTANSZE .BYŁAM TAM PO SŁOIKI LITROWE 0.9 LIT TO CENA ZWALIŁA MNIE Z NÓG CHCIAŁAM KUPIĆ WIĘKSZĄ ILOŚĆ NA MIÓD .DLATEGO KATEGORYCZNIE ODRADZAM TO MIEJSCE .W TYM SKLEPIE DAWNO ZEGAR CZASU SIĘ ZATRZYMAŁ..CAŁY CZAS POJAWIAJĄ SIE NOWOSCI JEDNAK DLA WŁASCICIELKI CZAS STOI W MIEJSCU .MAŁY WYBÓR TOWARU NP HYDRAULIKI CZY FARB GWOZDZI I JESZCZE DROGO .ODRADZAM .DLACZEGO LUDZIE TAK POTRAFIĄ WYPISYWAĆ TAKĄ NIEPRAWDĘ.....ŻENADA ..

MAGDALENA W
@KLIENTKA ŁODYGOWICE

PANIE NIECHĘTNIE UDZIELAJĄ WIEDZY NA TEMAT SPRZEDAWANYCH OFEROWANYCH TOWARÓW .ZAMIAST OBSŁUGIWAĆ KLIENTA TO WAŻNIEJSZA JEST KAWA I WIEJSKIE PLOTKI NA ZAPLECZU SKLEPU .OMIJAM TEN SKLEP Z DALEKA Z UWAGI NA JAKOŚC I DROŻYZNE W TYM SKLEPIE .BYŁAM TAM PARĘ RAZY I NIGDY NIE DOSTAŁAM TEGO CO CHIAŁAM .NIE POLECAM

@KLIENTKA ŁODYGOWICE

To jakaś bzdura objezdzilam całe łodygowice a nawet Bielsko bo z tamtad jestem i wróciłam po słoiki ponieważ miały najtańsze. A obsługa bardzo miła. Polecam sklep w 100%

@MAGDALENA W

Nie zgadzam się z tą opinią. Może i rzeczywiście czas tam stanol w miejscu bo to gieesowski budynek ale rzadko się teraz taki spotyka. Kupisz tam praktycznie wszystko co potrzeba bo to jest wiejski sklep a nie Castorama. Typowo ogrodniczy,pasze, chemia, nawet chemia niemiecka która mają tansza niż sam sklep z chemia niemiecka w Żywcu.

Wiktoria
@MAGDALENA W

Hahah to jakieś brednie. Dziewczyny są bardzo miłe i we wszystkim pomagają I doradzają. A kawa jak wszędzie w pracy każdemu się należy tak samo przerwa. Pani pani Magdo nie pije kawy w pracy i nie rozmawia bo w to akurat nie uwierzę. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z tego sklepu zwlasza Panią Jole i Klaudię:)

Patrycja
@Justyna

Na przykład w przypadku papieru ksero

Joanna Górna
@Patrycja

BARDZO drogie produkty , niedbałość o klienta, towar wszystko made in China, jeżeli ktoś lubi dziadowskie rzeczy to można polecić..

Kinga
@Joanna Górna

Maja różne produkty i tanie i drogie a po drugie wszędzie w sklepach jest made in china nawet w marketach. Pozdrawiam

Justyna

Piszecie, że produkty są po terminie i mają wysokie ceny. Piszecie też, że ignorują klientów. Czy to podejście obsługi trochę się zmieniło?

@Justyna

To jest jakaś bujda. Nie ma tam przeterminowanych towarów. A Obsługa bardzo miła. Dziewczyny są super.

Edyta
@Klientka

No chyba gdyby takie były to już dawno zostałoby to zgłoszone? Zastanawiam się na jakiej podstawie ktoś mógłby mieć problem do sklepu, żeby pisać na niego hejt na forum?

@Edyta

Nie mam pojęcia jestem tam stała klientka i ten sklep jest bardzo fajny dobrze jest teraz zaopatrzony. A dziewczyny są super zawsze pomogą, noszą towar nawet do auta. Pomagają nosić ziemię i w ogóle wszystko jest teraz Ok. Może jest tam taka (usunięte przez administratora) ale kupisz tam prawie wszystko. Tak że się tam zmieniło dużo teraz. I bardzo polecam ten sklep

JANUSZ
@Klientka

Szanowna Justyno osobiście kupiłem w tym sklepie maść ogrodnicza która była ponad rok czasu po terminie .No fakty mówią same za siebie ..

KLIENTKA

Sklep jak za (usunięte przez administratora) nie ma nie było nie będzie. Zegar zatrzymał się o jakieś 50 lat .kosmiczne ceny i beznadziejna obsługa..Nie polecam .

Anna anna

Marża 300 procent na produktach rozumie że wszystko poszło do góry ale żeby aż tak to już przesada... Nie polecam

doloris

BARDZO drogie produkty i kiepski wybór oferowanych produktów.Szukalam garnka hermetycznego I identyczny kupiłam u konkurencji I za 80zl taniej ten sam garnek i dodam że ta sama hurtownia zaopatruje te same sklepy .Nie Polecam ...

Aga

Totalna ignorancja klientów .. Zamiast obsługi klientów to PANIE prowadzą sobie rozmowy telefoniczne z koleżankami..Nie polecam

MAGDALENA .W

(usunięte przez administratora) .. I kobieta starsza chyba właścicielka zrobiła na mnie oczy gdy poprosiłam o węża ogrodowego dostałam odpowiedź że mamy jesień i węże tylko na zamówienie...Porażka

Klientka

Byłam na zakupach i dostałam produkty grubo po terminie .gdy wróciłam do sklepu to otrzymałam odpowiedź że to sie zdarza i co to takiego strasznego .pozostawiam bez komentarza .

HALINA ZENTA

BRAK CEN NA TOWARACH A KAŻDA Z PRACOWNIC MÓWI INNE CENY KLIENTOM.PRODUKTY BARDZO DROGIE I MAŁY WYBÓR ASORTYMENTU ...

PARYCJA K

BYŁĄM DZIŚ W TYM SKLEPIE DROŻYZNA NIEZIEMSKA I BARDZO NIE MIŁA OBSŁUGA.SKLEP JAK ZA CZASÓW PRL.BRUDNO I PANUJE BAŁAGAN .NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met - Łodygowice

Zawisza Maria Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rol-Met
  • Piłsudskiego 1