diagnoserwis

Opinie o diagnoserwis

miki

podrzucam kontakt do dobrego serwisu w Warszawie, naprawialem ostatnio u nich s6 wymiana szybki i nowa bateria, podobno jest tez opcja z dojazdem do klienta ale o tym nie wiedzialem http://serwis-iphone.pl/

bujkan
użytkownik zarejestrowany

word, czsaami jakieś 2-3 dniowe obsuwki mogą się trafić i nie powinno to szczególnie nikogo dizwić. Wszystko zależy od tego jak regularnie klienci płacą.

d4nt3

Diagnoserwis to firma z historią, działają na rynku Polskim od 16 lat, tak przynajmniej zapewnia mnie właściciel firmy, co mogę powiedzieć jestem związany z tą firmą od wielu lat naprawdę polecam

Kami

Super serwis naprawa moje Macbook Air trwala 3 dni komputer super działa. Dziękuje paniowie

Gośka

Nie polecam, opryskliwi i aroganccy. Dałam miniaka do naprawy z uszkodzonym dyskiem. Trzymali 2,5 tygodnia. Po kilku telefonach, gdzie rozmawiałam z mocno poirytowanym szefem słyszałam tylko, że robią ale to wymaga czasu... Prośby o informacje jak uszkodzony dysk słyszałam tylko - totalnie. Szkoda czasu i nerwów. Nie zrobili, odebrałam i jeszcze dostałam info, że jak się nie znam to powinnam sobie poczytać o dyskach. Na szczęście to nie jedyny serwis Apple w Warszawie.

Anonim

Nie polecam. Panienki nadasane, informacji o naprawie tel brak. Musialam sama sie upominac a na koniec jak przyjechalam po odbior zastalam kartke zaraz wracam. Zadzownilam, pani sie pojawila po 15 min zamiat 10 Jak zapewniala. Tel oddalam sprawny z mala kropka na ekranie a okazalo sie ze zupelnie nie dziala...

marek

Szybko i profesjonalnie, 4 dni i macbook po zalaniu jak nowy polecam naprawę

asd

Nie polecam trzymają mój telefon 2 miesiace i nic dalej nie wiadomo mieli oddzwonic 4 razy i żadnego kontaktu za każdym razem te same pytania całkowicie niepoważni!!!

Zostaw opinię o diagnoserwis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie diagnoserwis