Opinie o IMPAQ Sp. z o.o.

Kuba

Dobry pracodawca to i praca musi być ok. Właśnie aplikowałęm i mam nadzieję na pracę.

Karolina

Co nowego w firmie IMPAQ Sp. z o.o.? Bardzo cicho jest na forum.

Spinka

Bardzo fajna firma, profesjonalne działania wobec przyszłych pracowników utwierdzają mnie, że warto tu złożyć cv. Może uda mi się zostać pracownikiem. Znajomy wcześniej mówił, że warto spróbować, no i kasa jest również całkiem dobra. Wpisy mają różną opinię ale cóż....

Dominika

Byłam na rozmowie w Impaq jakiś czas temu. Biuro robi fajne wrażenie, chociaż w środku jest duży open space, czego osobiście nie jestem fanką, ale jest czysto, przestronnie, jasno, sprzęt nowy. Pierwszą rozmowę miałam z bodajże głównym managerem. Zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie - kompetentny, inteligentny i otwarty człowiek. W korzystny sposób zaprezentował też projekt i firmę. Drugą rozmowę miałam z 2 osobami, z którymi miałabym potencjalnie współpracować i ta rozmowa już mnie rozczarowała. Po pierwsze wynikało, że żadna z nich nie rozumiała, czym zajmuje się osoba na moim stanowisku, co wywoływało we mnie uczucie marnowania mojego czasu. Po drugie padło kilka pytań typu: "Gdzie widzi siebie Pani za 5 lat?" (z 3 dzieci na macierzyńskim?) czy "Dlaczego Impaq?" (bo wysłaliście do mnie ofertę?), które wywołały we mnie głęboką konsternację, bo nie rozumiem, po co zadawać pytania, na które z góry wiadomo, że nie uzyska się szczerej odpowiedzi. Wspomniano też o "rotacyjnym" systemie pracy w biurze oraz o tym, że zespoły są rozproszone, co mi osobiście nie odpowiadało, jako że trudno budować poczucie zespołowości, jeśli zespół nigdy siebie nie widział :)

CEDR

Fajna firma, dobrze się w niej pracuje, ludzie w miarę zgrani. Jak się jest dobrze przygotowanym do pracy to początki mogą być trochę trudne ale później to już jest tylko lepiej!!. Polecam, tu można się rozwijać i do tego zarabia się spoko pieniądze.

Sed

Czy Impaq prowadzi teraz jakąś rekrutację? Szukam pracy na stanowisko analityka ds zapewnienia jakości w Warszawie. Ile można tu wyciagnąć podstawy , czy są jakieś premie lub dodatki socjalne?. Z góry dziekuję

Karolina
@Sed 23.01.2017 13:18

@Sed Jak najbardziej prowadzimy teraz rekrutację na stanowisko Analityka ds. Zapewnienia Jakości. Proszę o przesłanie swojego cv na adres: Karolina.Gierach@impaqgroup.com i proszę od razu o podanie stawki i dostępności :)

mako

no to faktycznie mają bardzo dobrą obsługe klientów, moim zdaniem takie rzeczy to tylko na plus w tej firmie. Zastanawiam się jeszcze jak wygląda u nich praca jako Software Development Engineer C++ or Java EE.

kkk

Uczestniczyłem kilka razy w Akademii IMPAQ i zawsze otrzymywałem wiadomości zwrotne na napisane maile. Raz byłem na liście rezerwowej ale 2 dni przed warsztatami zadzwoniła do mnie Pani z informacją, że zwolniło się miejsce i czy nadal jestem zainteresowany uczestnictwem, także ja nie mam zastrzeżeń co do kontaktu z firmą.

brosman

Na stronie firmy można znaleźć informacje na temat "Akademii Impaq". Chciałem coś więcej na ten temat się dowiedzieć. Niestety nic się nie dowiedziałem przez totalną olewkę moich e-maili.

brosman

Chciałem odbyć praktyki programistyczne w tej firmie. Niestety brak jakiegokolwiek kontaktu, brak odpowiedzi na wysłane przeze mnie e-maile uniemożliwiły mi to. Ogólnie totalna olewka. Wydaje mi się, że jednak nie w taki sposób buduje się wizerunek firmy.

FrontMan
@brosman 08.06.2016 10:13

To, że firmy nie odpowiadają na wszystkie aplikacje to normalne, podejrzewam, że w innych firmach spotkałeś się z czymś podobnym. Jeżeli chodzi o mnie, brałem kiedyś udział w rekrutacji w tej firmie i nie miałem zastrzeżeń,Trzymali się terminów w udzielaniu odpowiedzi i odpowiadali na maile.

x

Niepoważne podejście. Cały proces rekrutacyjny był stratą czasu ;)

Ania

Cześć :) jeśli chodzi o wypłaty to opóźnień nie ma. Wypłata rzecz święta :D Natomiast forma zatrudnienia zależy od Was. Studentów najczęściej zapraszamy na umowę zlecenia, później zaś sami wybieracie formę zatrudnienia - umowę o pracę lub umowę B2B.

Stary człowiek i może
@Ania 12.04.2016 13:52

A czy osoby, które już nie są studentami, mają jakieś szanse na zatrudnienie? Odnoszę bowiem wrażenie, że oferta skierowana jest do młodych ambitnych.

ret

Zbieractwo i słaby kontakt - dostali moje CV w odpowiedzi na ofertę w serwisie z ogłoszeniami. Żadnej informacji zwrotnej, że np. teraz nie, ale może kiedyś. Odezwali się ponad pół roku później. Panią, która do mnie zadzwoniła, troszkę wybiło z rytmu to, że już nieaktualne. Nawet nie zapytała, jak w niektórych innych firmach się robi, czy mogą sobie zachować moje dane na przyszłość.

szaruska

a ktoś coś wie na temat praktyk? czy płatne, czy nie?

Ania
@szaruska 18.06.2015 18:14
a ktoś coś wie na temat praktyk? czy płatne, czy nie?

Cześć, Serdecznie zapraszamy do naszego programu praktyk i Staży. Praktyki są bezpłatne natomiast staże już tak. To na który poziom zakwalifikuje się Kandydat, (można rozpocząć od praktyk i po pewnym czasie przejść na staż lub rozpocząć od razu z poziomu stażu)decydują umiejętności Kandydata weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

ryś

byłem tylko na rozmowie (tester0, ale żal ... ściska; olewackie podejście, wrażenie takie, że im mniej kasy podasz, tym większe zadowolenie na twarzy rekruterki. najgorsza rozmowa w życiu, zakładam, ze z pracą tam jest podobnie ;/

tenek

właśnie totalna cisza tu, ciekawe z czego to wynika. czy może ktoś najlepiej oczywiście z byłych lub obecnych pracowników może powiedzieć mi jak wygląda zatrudnienie w impaqcie? czy patrzą tylko na cv, co biorą najbardziej pod uwagę no i czy jest rozmowa kwalifikacyjna? bo to chyba jest najbardziej stresujący moment wszystkich rekrutacji

pracownik_roku

Elastyczny tzn np 8 godzin od momentu, gdy przyszedłeś do biura. Ludzie naprawdę pomocni, sympatyczni i kompetentni w większości - jak zawsze znajda się wyjątki. Kasa jak zawsze mogłaby być lepsza, ale rekompensatą są półroczne premie :).

hehe

powinni :D

ww

O jakie stanowisko konkretnie chodzi? - bo to tez jest ważne :) Widełek oficjalnych nie ma (co już świadczy o kulturze organizacji). Jako przykład kiepskich wynagrodzeń mogę podać, że kierownik projektu zarabia mniej niż 2 średnie krajowe.

ww

Generalnie nie polecam. Firma bardzo niestabilna, szybko i często zmieniająca strategię (wraz z kolejnym nowym dyrektorem generalnym). Zarobki poniżej średniego poznańskiego poziomu w IT. Kiedyś atutem rzeczywiście była dobra atmosfera, ale i to się zmienia na gorsze.

Rock'n Roll

Impaq Poznan była najgorszą firmą w której mi przyszło kiedykolwiek pracować. ( usunięte przez administratora ) Pozdr :)

Zostaw opinię o IMPAQ Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPAQ Sp. z o.o.