Langer Group S.C. Zbigniew Langer Michał Langer

Łódź

Opinie o Langer Group S.C. Zbigniew Langer Michał Langer

Al-kro

Jedna z lepszych drukarni w Łodzi. Dużo nowości i zawsze na fakturę.

K.

TRAGEDIA ! szkoda tylko ludzi, którzy tam pracują, bo pracodawcy ( Ojciec i dwóch rozpieszczonych synalków) nie szanują NIKOGO - począwszy od siebie wzajemnie, pracowników i nawet klientów. Byłem świadkiem jak obrzucają siebie wzajemnie i wszystkich dookoła błotem! Jak można tak traktować ludzi? chyba powinno się walczyć o klienta, a nie go odstraszać... Odradzam jakiejkolwiek współpracy z ta firma, to istne dno !

alinka

firma tragedia nieuczciwi , zaklamani , a jakosc druku kiepska , balagan to malo reszte sprawdzcie sami ……………………………… wszystcy na czarno na dodatek , a wlasciciel arogancki i nieuprzejmy

Kosiarz Umysłów

Ten portal to jakaś kpina, a komentarze świadczą o poziomie jego uźytkowników :)

Karol 22

Szkoda gadac, jak ktos chce przezyc droge krzyzowa z przygodami to niech u nich zleca. Siedze w kafejce internetowej i znalazlem te strone Powodzenia.

moge tylko dodac do tych opini, ze gorszego przedsiebiorstwa sobie nie mozemy wyobrazic. Niech sie kazdy sam przekona na swojej skurze jak chce. Wpierw robia piekne oczy ale prawda wychodzi przy zleceniu dopiero. Bolesne doswiadczenie.

Pawel

Przedsiębiorstwo Langer Group S.C. Zbigniew Langer Michał Langer, jest przedsiebiorstwem ktore nie chce wystawiac rachunkow, zrobia byle jaka robote i chca na czarno bez gwarancji bez rachunku. pomijajac czesto katastrofalna jakosc trzeba doslownie im uwazac na palce i policzyc ilosc przy odbiorze. Najgorsze doswiadczenie jakie mielismy od 15 lat to wlasnie z firma Langer z lodzi.

Landrynkowy

ojtam ktoś wpisuje takie frazesy i od razu jest na mnie :>

ojtam

haha sami sobie opinie wystawiają :D

Zostaw opinię o Langer Group S.C. Zbigniew Langer Michał Langer - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langer Group S.C. Zbigniew Langer Michał Langer